Jeden z uczniów z klasy mundurowej ze szkoły ZDZ Wadowice wrzucił na YouTube film, na którym z zamkni
Z zamkniętymi oczami błyskawicznie składa broń (WIDEO)

Jeden z uczniów z klasy mundurowej ze szkoły ZDZ Wadowice wrzucił na YouTube film, na którym z zamkniętymi oczami składa broń. Zobaczcie, ile czasu mu to zajęło.

ZDZ Wadowice jest znany nie tylko z doskonałych fryzjerów i fryzjerek, którzy od lat zajmują czołowe miejsca w konkursach w kraju i na świecie. Szkoła, która uczy uczniów  w Wadowicach, Andrychowie a także Kętach kształci młodzież również w innych kierunkach.

Wśród nich są również klasy mundurowe, które zarówno teoretycznie jak i praktycznie kształcą do późniejszej służby w policji czy wojsku. Cieszą się one sporym "wzięciem" a i te służby przychylniejszym okiem patrzą na takie osoby podczas przyjęć.

Jeden z jej uczniów, Piotr Stawowy, właśnie z klasy mundurowej, wrzucił do popularnej platformy YouTube film na którym z zamkniętymi oczami składa broń. Zobaczcie jak to wyglądało i  ile mu zajęło:(MG)
(zdjęcie: kadr z YouTube)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 16 BDSZ 2018-01-10 22:47
a sprawdzenie współdziałanie części..?? a strzał kontrolny..?? z sprawdzenie zabezpieczeń dwoma sposobami..??.. ..jak nauczacie róbcie to dobrze.....bo później własna broń go może zabic..
Cytować
0 #2 ktos 2018-01-13 14:41
W tak młodym wieku już brzuszek widać...
Może więcej biegania , zamiast lansu na Youtube ?
Przedmówca ma rację. Brak strzału kontrolnego to bardzo poważny błąd
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.