Dwa sympatyczne, zagubione lub porzucone psiaki, znalezione w Choczni na Osiedlu Pod Bliźniakami szukaj
Dwa psiaki w potrzebie. Pomożecie?

Dwa sympatyczne, zagubione lub porzucone psiaki, znalezione w Choczni na Osiedlu Pod Bliźniakami szukają właścicieli lub nowych opiekunów. Pomożecie?

Co nas bardzo cieszy, po raz kolejny okazuje się, że takie komunikaty pomagają i jak informuje nas Straż Miejska w Wadowicach, wszystkie psy, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele.

Ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone zwierzaki, które potrzebują pomocy. Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, dwa zagubione lub porzucone psiaki (a wszystko właśnie na to wskazuje...) czekają na swoich właścicieli. Oba zwierzaki są nieduże,  młode, w wieku około 3-4 lat (biszkoptowy) oraz 1 rok (czarny). Zostały znalezione w Choczni na Osiedlu Pod Bliźniakami.  

Zwierzaczki już otrzymały dawki preparatów na odpchlenie i odrobaczenie.  Teraz czekają na swoich opiekunów. Po znalezieniu im domu zostaną wysterylizowane. Będą też miały założone książeczki zdrowia oraz otrzymają niezbędne oporządzenie.

Jeśli ktoś mógłby pomóc odnaleźć właściciela, lub chciałby adoptować takiego czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.