Jak zwykle strażacy ochotnicy pod koniec roku rozprowadzają kalendarze strażackie. OSP Targanice Górn
Kalendarz z druhnami z OSP Targanice Górne robi furorę

Jak zwykle strażacy ochotnicy pod koniec roku rozprowadzają kalendarze strażackie. OSP Targanice Górne przygotowało także drugi kalendarz, w którym możemy zobaczyć... urocze i uśmiechnięte druhny.

Jak zwyke strażacy ochotnicy pod koniec roku rozprowadzają kalendarze strażackie. Takie wydawnictwa prezentują druhów jednostki w pełnym umundurowaniu, samochody bojowe, remize czy zdjęcia z akcji, w których uczestniczą. Są one roznoszone po domach wśród mieszkańców.

Strażacy z OSP Targanice Górne (gmina Andrychów) oprócz właśnie takiego tradycyjnego kalendarza postanowili wydać dodatkowy, zawierający zdjęcia uroczych druhen z tej jednostki. Uśmiechnięte kobiety prezentują się nader malowniczo i nie da się ukryć, że przyjemnie się na to patrzy. Strażacy w ten sposób chcą zachęcić młodzież do wstąpienia w ich szeregi. Coś czujemy, że się uda...

Co ciekawe, wydrukowano jedynie 100 sztuk wydawnictwa a jako, że cieszy się ono sporym powodzeniem, planowany jest dodruk...

(MG)
(zdjęcie: OSP Targanice Górne)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 total 2017-11-20 16:42
Może w targanicach to robi furore
Cytować
+3 #2 Robert 2017-11-20 21:21
Standardowe kalendarze strażackie najczęściej ładują zapomniane gdzieś w szufladzie. Taki kalendarz chętnie zawiesiłaby na ścianie :-)
Cytować
+3 #3 omerta 2017-11-21 20:55
do pożaru wolę silnych chłopów....
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.