Na Osiedlu Patria w Choczni kilka dni temu znaleziono młodego, zdrowego i zadbanego kundelka. Prawdopodo
Młody kundelek znaleziony na Osiedlu Patria szuka właściciela albo nowego domu

Na Osiedlu Patria w Choczni kilka dni temu znaleziono młodego, zdrowego i zadbanego kundelka. Prawdopodobnie komuś uciekł. Jeśli ktoś rozpoznaje pieska bądź podjąłby się opieki proszony jest o kontakt ze Strażą Miejską w Wadowicach.

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, kilka dni temu w Choczni, w okolicy Osiedla Patria znaleziono pieska. To kundelek, piesek jest młody, w wieku około 2-3 lat, w dobrej kondycji, zdrowy i zadbany.  Być może komuś uciekł!.
 
Jeśli ktoś rozpoznaje pieska i może pomóc w ustaleniu jego właściciela bądź podejmie się opieki (adopcji) zwierzaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.