To kolejny film ze Zbiornika Świnna Poręba jaki prezentujemy, ale okolica cudna i ujęcia tym razem z d
Zbiornik Świnna Poręba jesienną porą (WIDEO)

To kolejny film ze Zbiornika Świnna Poręba jaki prezentujemy, ale okolica cudna i ujęcia tym razem z drona DJI Phantom 4 fantastyczne. Zobaczcie jak wygląda to jesienną porą!

Prezentowaliśmy już widok wód zalewanego od początku roku Zbiornika Świnna Poręba na zdjęciach z motorówki, widok okalającej go drogi między Świnna Porębą a Zagórzem z lotu ptaka czy film z przelotu nad nim samolotem Cessna 172.

Okolica cudna i ujęcia fantastyczne, więc kontynuując temat, tym razem wideo z drona od strony Łękawicy zrobiony jesienną porą, 17 października tego roku.

Film powstał spontanicznie, podczas kilku dni pięknej pogody w zeszłym tygodniu. Pewnego poranka zdecydowałem wybrać się ze znajomym na grzyby, jednakże finał tych poszukiwań okazał się klęską. Zdecydowałem wiec wykorzystać ten poranek w inny sposób, pożyczyłem drona od brata i troszkę polatałem nad zalewem. Po obejrzeniu materiałów stwierdziłem, że są rewelacyjne i postanowiłem zmontować krótki filmik aby udostępnić go znajomym na Facebooku. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, ponieważ klip cieszy się bardzo dużą popularnością (ponad 10 tysięcy wyświetleń, 50 udostępnień w parę dni) — mówi nam Piotrek Wrona,  twórca filmu.

Wyszło świetnie, zresztą zobaczcie sami. Jak mówi nam autor, w przyszłości planuje zrealizować więcej takich materiałów. Czekamy z niecierpliwością!

 

 

Zobacz: Tak prezentuje się Zbiornik Świnna Poręba z korony zapory
Zobacz: Kolejny film "z lotu ptaka" nad Zalewem Świnna Poręba
Zobacz: Tak prezentuje się Jezioro Mucharskie z motorówki
Zobacz: Tak się zjeżdża nową drogą z Gołębiówki na longboardzie
Zobacz: Tak wygląda zbiornik i nowa droga z lotu ptaka

 

(Marcin Guzik)
(zdjęcie, wideo: Piotrek Wrona)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Olo 2017-10-25 17:39
Zajebiste!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.