Mały, wesoły  trzymiesięczny szczeniak szuka nowego domu. Odwdzięczy się na pewno, będąc znakomit
Trzymiesięczny wesoły szczeniak szuka nowego domu

Mały, wesoły  trzymiesięczny szczeniak szuka nowego domu. Odwdzięczy się na pewno, będąc znakomitym, chętnym towarzyszem zabaw.

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, do oddania w adopcję jest szczeniaczek w wieku około 3 miesięcy. Jest to wesoły, przebojowy maluch, chętny do zabawy.  Na początku przy kontakcie z człowiekiem, zdaje się troszkę wystraszony, ale po kilku chwilach szaleje na całego, potrzeba mu tylko czasu na oswojenie się z nowym miejscem.

Szuka nowego kochającego domu i kogoś, kto  poświęci mu czas.  Malucha trzeba nauczyć czystości, chodzenia na smyczy lub zostawania samemu w domu, on na pewno będzie wdzięcznym towarzyszem zabaw.  Raczej nie urośnie duży. Piesek oddany w adopcję będzie miał założoną książeczkę zdrowia, później zostanie wysterylizowany oraz zaszczepiony.  
 
Jeśli ktoś chciałby takiego wesołka w domu, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.