Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 14 stycznia 2018 roku będzie grac pod ha
Wadowicki sztab WOŚP szuka wolontariuszy na kolejny finał

Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 14 stycznia 2018 roku będzie grac pod hasłem  "Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków" szuka wolontariuszy.

Już wkrótce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 26 w Polsce (w Wadowicach po raz 25), tym razem 14 stycznia przyszłego roku jej wolontariusze będą zbierać pieniądze na wyrównania szans w leczeniu noworodków.

W naszym lokalnym wadowickim sztabie WOŚP również rozpoczyna się praca nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież chętnie służy swoją bezpłatną pomocą. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji wydarzenia.

Wszystkie chętne osoby proszone są o:

- wypełnienie formularzu dostępnego pod adresem: https://goo.gl/J1ynxL
- przesłanie swojego zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prawidłowe zdjęcie powinno być takie jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x600 pikseli. Zdjęcie powinno być nazwane swoim imieniem i nazwiskiem (wg wzoru NazwiskoImie.jpg) Fotografia nie może być niewyraźne, za ciemna/jasna, w przebraniu uniemożliwiającym identyfikację. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia z odpowiednim zdjęciem.
 
Wadowicki sztab WOŚPu zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Facebook: https://www.facebook.com/wosp.wadowice(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.