Parkowanie na chodnikach, w poprzek na dwóch miejscach parkingowych, na wyjazdach z parkingów, zastawia
Mistrzowie parkowania 46

Parkowanie na chodnikach, w poprzek na dwóch miejscach parkingowych, na wyjazdach z parkingów, zastawianie innych, na pasach: zapraszamy na kolejny odcinek "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego odcinka znowu nazbierało nam się trochę zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem głównie kierowcy, którzy w nosie mają pieszych. Nie zabrakło też takich, którzy zajmują dwa miejsca parkingowe, czy stają swoimi samochodami na wyjazdach czy pasach....

Toyota zaparkowana na ulicy Klasztornej w pobliskiej Kalwarii Zebrzydowskiej... Pieszy nie ma za bardzo jak przejść... Nadesłała Dominika.

 

BMW na ulicy Poprzecznej. Jak ma przejść pieszy czy rodzic z wózkiem? Nadesłała Marcin.

 

Fachowe zajmowanie dwóch miejsc parkingowych jednym autem na Osiedlu Westerplatte... Nadesłała L.

 

Wyjazd z parkingu przy ulicy Wojtyłów... Po co przejmować się innymi? Nadesłał Kasia.

 

Mistrz z fiata na parkingu pod Tesco na Placu Obrońców Westerplatte... Po co przejmować się innymi parkującymi? Nadesłał Buła.

 

Kierowca tego mercedesa postawił tak auto na kilkanaście minut pod Centrum Handlowym Filar. Po co przejmować się innymi parkującymi? Nadesłał Łukasz.

 

Dwaj mistrzowie z Kalwarii Zebrzydowskiej. Kierowca volkswagena i toyoty nie za bardzo przejmują się pasami ani kierowcami, parkując tak na kalwaryjskim rynku... Nadesłał Tomasz.

 

 

Fantazyjne zaparkowana dacia na parkingu przy Tesco przy Placu Obrońców Westerplatte. Po co przejmować się pieszymi? A i wyjazd innych z parkingu nie jest w taim przypadku zbyt komfortowy... Nadesłał Buła.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Dominika, Marcin, L., Kasia, Łukasz, Tomasz, Buła.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-2 #1 kodowiec nowoczesny 2017-10-10 19:05
no to my kodowcy na start
Cytować
0 #2 ja 2017-10-15 10:34
pani z czarnego mercedesa a-klasa wyrasta na prawdziwą gwiazdę tej galerii - już 3 raz
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.