Od teraz dzięki kamerze zainstalowanej z inicjatywy firmy WadowiceNet i portalu Webcamera internauci mog
Widok na kalwaryjski rynek i klasztor od teraz z kamery w Internecie

Od teraz dzięki kamerze zainstalowanej z inicjatywy firmy WadowiceNet i portalu Webcamera internauci mogą na żywo zobaczyć kalwaryjski rynek i klasztor. To ukłon w stronę mieszkańców, pielgrzymów i turystów.

Dobra wiadomość dla turystów, pielgrzymów a także mieszkańców. Dzięki kamerze zainstalowanej z inicjatywy firmy WadowiceNet i portalu Webcamera.pl, użytkownicy sieci mogą na żywo całą dobę oglądać kalwaryjski rynek a także znajdujący się w oddali Klasztor oo. Bernardynów.

Chcieliśmy zrobić prezent dla naszych klientów z gminy Kalwaria Zebrzydowska, aby podobnie jak mieszkańcy innych miast mogli zobaczyć swoje miasto w sieci. Widok z kamery z pewnością docenią, ci, którzy przebywają poza granicami kraju, a także turyści, którzy licznie odwiedzają Kalwarię i klasztor — mówi nam Krzysztof Palmirski, wiceprezes WadowiceNET.

Obraz na żywo z kamery można oglądać bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową lub smartfony i tablety, instalując bezpłatną aplikację WebCamera.pl. Na razie kamera została zainstalowana testowo na określony czas.

Kamera jest obrotowa, obraz z niej jest jakości Full HD (1280x720), z 12 krotnym optycznym zoomem — mówi nam Marcin Woźniak z portalu WebCamera.pl

Przypomnijmy, że dzięki WebCamera mieszkańcy powiatu mogą śledzić m.in. wadowicki rynek, czy centrum Andrychowa.

(Marcin Guzik)
(zdjęcie: Webcamera.pl)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.