Kolejne znalezione w gminie Wadowice zwierzaki szukają właścicieli lub nowych domów. Ktokolwiek chcia
Kolejne zwierzaki szukają właścicieli lub nowych domów

Kolejne znalezione w gminie Wadowice zwierzaki szukają właścicieli lub nowych domów. Ktokolwiek chciałby adoptować któregoś z tych psiaków, bądź może pomóc odnaleźć właścicieli, proszony jest o pomoc.

Jak poinformowała nas Paulina Kudela z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, malutki piesek z serduchem na łapie szuka swojego właściciela lub nowego domu.

Młoda suczka, kundelek,  w wieku około 4 miesięcy,  umaszczenie biało–czarne, krótkowłosy, niewielka (podrośnie prawdopodobnie do rozmiarów yorka), została znaleziona w piątek (11.08)  w Wadowicach. Psiak jest bardzo sympatyczny lecz troszkę przestraszony, został przebadany, odrobaczony i odpchlony, posiada założoną książeczkę zdrowia, możliwa również sterylizacja.

Ponadto na swoje domy czekają również dwa pozostałe pieski. Pierwszy znaleziony 28 lipca w okolicy ulicy Jaworowej w Wadowicach, duży, o czarnym umaszczeniu mieszaniec. Pies przyjazny, spokojny, wiek około 3-4 lat. Na szyi ma czarną obroże. Drugi  to znaleziony w Jaroszowicach, mały, kudłaty czarno-brązowy kundelek, w wieku około 3-4 lat. Spokojny, przyjazny nie wykazuje agresji.

Jeśli ktoś chciałby przygarnąć któregoś z tych słodziaków proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).  

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 katarzyna50 2017-08-14 14:35
Witam a co sie stalo z tym 18letnim pieskiem co go kiedys znalezliscie?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.