Kilka dni temu w Choczni ktoś bez serca porzucił cztery małe kociaki w wieku około 7 tygodni. Pomoże
Ktoś porzucił słodkie kociaki. Pomożecie im znaleźć dom?

Kilka dni temu w Choczni ktoś bez serca porzucił cztery małe kociaki w wieku około 7 tygodni. Pomożecie im znaleźć nowy dom?

Jak poinformowała nas Paulina Kudela z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, kilka dni temu w Choczni znaleziono porzucone cztery małe kociaki (dwa kocurki i dwie kotki) w wieku około 7 tygodni, umaszczenie biało czarne i biało- szare.  

Kociaki są zdrowe, mają duży apetyt do jedzenia i chęć zabawy, przyuczane są teraz do korzystania z kuwety. Zwierzaki są przebadane i odrobaczone, po uzgodnieniu z weterynarzem możliwa będzie również ich sterylizacja.

Jeśli ktoś chciałby przygarnąć któregoś z tych słodziaków proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).  

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.