Tak się zarabiało pieniądze w ratuszu! Burmistrz Ewa Filipiak zapłaciła 138 tysięcy złotych swojem
Tak się zarabiało w ratuszu! 138 tysięcy dla asystenta Ewy Filipiak

Tak się zarabiało pieniądze w ratuszu! Burmistrz Ewa Filipiak zapłaciła 138 tysięcy złotych swojemu asystentowi-dziennikarzowi Marcinowi Płaszczycy. Jak informuje burmistrz Klinowski, efektów tej "pracy" w magistracie nie ma...

Poprzednia burmistrz Ewa Filipiak zatrudniała przez kilka lat asystentów, główne zajmujących się sprawami mediów. Jednym z nich został właściciel i redaktor portalu Wadowice24.pl, który jak sam mówił w rozmowie z dziennikarką Gazety Krakowskiej  „Byłem wtedy bez pracy, prowadziłem jedynie portal i nie rozumiem, dlaczego miałem nie skorzystać z propozycji pani Filipiak”.

Ówczesna opozycja bezskutecznie próbowała dowiedzieć się, czym redaktor Płaszczyca zajmuje się w urzędzie i ile z tego tytułu zarabia. Po wielu tygodniach sam Płaszczyca przyznał, że na rękę dostaje 1194 zł, i że nie widzi żadnych powiązań między swoją funkcją w urzędzie a działalnością, jaką prowadzi i nie wie, co się dzieje się dalej z tekstami pisanymi na zamówienie.

Klika dni temu burmistrz Wadowice Mateusz Klinowski na swoimi Facebook udostępnił odpowiedź na interpelację radnego Pawła Krasy (Wolne Wadowice) dotyczącą wynagrodzenia z pieniędzy publicznych dla Marcina Płaszczycy, byłego asystenta burmistrz Ewy Filipiak i jednocześnie właściciela oraz redaktora naczelnego lokalnego portalu Wadowice24.pl. Jak czytamy Filipiak zatrudniła go jako "asystenta ds. mediów i internetu".

Z odpowiedzi na interpelację wynika, że z publicznych pieniędzy Płaszczycy w ciągu 4 lat wypłacono asystentowi   138 008,95 złotych wliczając w to koszty zatrudnienia na umowę o pracę w magistracie oraz szereg umów zleceń z Wadowickim Centrum Kultury (reklamy). Jak na cztery lata, niewiele. Ale zawsze na waciki chyba było...Co należało do czynności redaktora-asystenta? Jak wynika z odpowiedzi, przygotowanie i redagowanie materiałów i informacji dotyczących gminy Wadowice, ogłaszanie komunikatów i informacji z zakresu obrony cywilnej dotyczących bezpośredniego bezpieczeństwa mieszkańców gminy Wadowice, opracowanie zadań i projektów związanych z historią miasta i gminy, uczestniczenie w organizacji i obsłudze uroczystości i świat, redagowanie materiałów informacyjnych-promocyjnych ma stronach internetowych urzędu, analiza rynku mediów i doradztwo w tym zakresie.

Co ciekawe, jak czytamy w odpowiedzi na interpelacje  „Obecnie w Urzędzie Miejskim w Wadowicach nie znajdują się żadne opracowania autorstwa Pana Płaszczycy".

Z pieniędzy wszystkich mieszkańców Wadowic sponsorowano gadzinówkę należącą do etatowego "asystenta" burmistrz - Marcina Płaszczycy - komentuje na swoim profilu Facebook sprawę zatrudnienia asystenta, burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski

Warto przypomnieć, że w okresie zatrudnienia w Urzędzie Miejskim Marcina Płaszczycy portal Wadowice24.pl nigdy nie opublikował krytycznego materiału o pracy magistratu ani o burmistrz Ewie Filipiak (w przeciwieństwie do mediów lokalnych czy ogólnopolskich...), natomiast obecnie praktycznie codziennie próbuje on w dramatyczny sposób opisać sytuację miasta pod rządami obecnego burmistrza Mateusza Klinowskiego.

Płaszczyca jak mówi „patrzy władzy na ręce”, tropi spiski, nieracjonalne wydawanie publicznych pieniędzy. Ba! Nawet bawi się w analityka finansowego wyliczając możliwe korzyści majątkowe osób zatrudnionych przez urząd. Przy okazji opiera się na doniesieniach człowieka, który do niedawna nazywał go „polityczną dziwką”.  O czym może świadczyć takie zachowanie?

Na koniec zastanawia nas jedna rzecz.  Czy człowiek, który z publicznych pieniędzy zarobił w ciągu czterech lat ponad 138 tysięcy złotych a którego efekty pracy są o ile nie żadne to raczej mizerne, jest odpowiednią osobą do patrzenia władzy na ręce, zaglądania do cudzych portfeli i rozliczania innych? Ocenę pozostawiamy czytelnikom...

Zobacz: Asystent Ewy Filipiak nie może pogodzić się z porażką?


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+26 #1 lump 2015-08-24 19:21
kuźwa za co ? ten oszust dalej leje wode tak jak kudłaty liczył że wygra JOŃCZYK a tu klapa dziadunio dał se siana a ten dalej jątrzy trzy po trzy EDEK powinien zostać prokuratorem generalnym ale u ŁUKASZENKI bo ja już sam nie wiem o co mu chodzi taki święty czy co?a zresztą kto się nim przejmuje
Cytować
-9 #2 klakier 2015-08-24 19:26
Ewa była bardzo oszczędna, nie to co ten pajac Klinowski. Jego asystentki nie potrafią z tego jednej czwartej, a co dopiero pisać bez błędów. Korektę musi przeprowadzać sam burmistrz, ale to mieści się w jego wynagrodzeniu.
Cytować
-21 #3 Pieprzu 2015-08-24 19:29
„patrzy władzy na ręce” - może mu już tak zostanie
Cytować
+2 #4 kalkulator 2015-08-24 19:30
Podzieliłem to na ilość miesięcy i nie widzę oszałamiających kwot. Idąc tokiem rozumaowania Klinowskiego to dziwi mnie to że Płaszczyca za tak marną pensję pisał pochlebnie o Filipiakowej. Chyba tu kogoś zżera zazdrość.
Cytować
+11 #5 mieszkanka 2015-08-24 19:33
Za tak marną kasę pracował w urzędzie, to ja się mu dziwię. I nigdy się nie przyznał że mu tak mało płaca. Musiał biedak dorabiać w wck. Są tacy co mu zazdroszczą i wytykają. Co to chyba pod mostem mieszkają.
Cytować
-16 #6 Miki 2015-08-24 19:37
No niestety ale ten pan nie ma moralnego mandatu aby krytykować zarobki kogokolwiek...
Cytować
+4 #7 nie wieżę 2015-08-24 19:38
To nie możliwe żeby się teraz mścił. Z tym co tam ma, reklam tyle i komentaże ludzie czytają bez przerwy i są na bierżaco.Po co by się msśił chyba że chce powrotu Filipiak bo za 1194 zł to ja bymz łórzka nie wstałI nie boji sie czyli pisze prawde bo nikt mu procesu nie wytoczyl.
Cytować
-12 #8 Miki 2015-08-24 19:42
Ciekawe, czy jakby mu teraz Klinowski zaproponował 1650 czy optyka działań burmistrza w oczach Płaszczycy by uległa zmianie? ;)
Cytować
+8 #9 efekty 2015-08-24 19:45
Efekty - i wszystko jasne. Mózg poszedł się bujać :lol: Redachtor tegoż portalu właśnie zrobił sobie duże kuku :D
Będzie bolało, zobaczysz kłamczuchu. A głupki niech czytajo, czytajo i nic nie rozumiejo :lol:
Cytować
+14 #10 komentator Jerzy 2015-08-24 19:52
Cytat:
Warto przypomnieć, że w okresie zatrudnienia w Urzędzie Miejskim Marcina Płaszczycy portal Wadowice24.pl nigdy nie opublikował krytycznego materiału o pracy magistratu ani o burmistrz Ewie Filipiak (w przeciwieństwie do mediów lokalnych czy ogólnopolskich...)
Czy za kadencji Klinowskiego portal wadowiceOnline opublikował choć jeden krytyczny artykuł o burmistrzu? To daje dopiero do myślenia.
Cytować
+7 #11 Zniesmaczony 2015-08-24 20:02
Tylko ludzie ubodzy umysłowo i duchowo zaglądają innym do portfela. Zazdrość to straszna rzecz.
Cytować
+9 #12 Marcin Gładysz 2015-08-24 20:10
Marcinie redaktorze Guzik, pamiętasz spotkanie burmistrza waszego z mieszkańcami gminy w WCK? Obok siebie siedzieliśmy, więc wiem że tak. Na tym spotkaniu Klinowski mówił że nie upublicznił zarobków pracowników UM, bo prawo mu na to nie pozwala, pamiętasz? Więc kurczę, jak to jest- pracownika Płaskiego prawo pozwala a pozostałych nie? Przyznam szczerze że się pogubiłem.

Stara władza miała swoje grzechy, i dlatego władzę jej odebralismy. Dzisiaj, chwała bogu już 9 miesięcy, rządzi ktoś inny, a miasto ma z tą władzą inne problemy. Dzisiaj mamy prezes Filek, wiceprezesa Kopra i festiwal kłamstw Klina.

Dumny jesteś Marcin że nigdy nie brałes żadnych pieniędzy od władzy i chwała Ci za to. Natomiast nagła ślepota i jednooczne widzenie chwały Ci nie przynoszą, sorry stary.
Cytować
-9 #13 Prawda w oczy 2015-08-24 20:11
Bo prawda jest taka że portal Płaszczycy nie ma konkurencji. Wasze jęki nic tu nie zmienią. Facet ma pełno reklam a wy sobie dalej przysłowiowo biedujcie. To że Klinowski próbuje się mścić nie wybuduje nam dróg i chodników. Zwykli zawistni ludzie rządzą tym miastem. Wszystko to w duchu nauczania Jana Pawła II i jego znajomych sióstr z kamienicy przy Rynku. Ciekawe co one na to?
Cytować
-4 #14 brawo 2015-08-24 20:14
Cytuję Marcin Gładysz:
nagła ślepota i jednooczne widzenie chwały Ci nie przynoszą, sorry stary.

Dokładnie też tak uważam. Guzik oślepł dzień po wygraniu przez Klinowskiego wyborów. Smutne.
Cytować
0 #15 PROROK 2015-08-24 20:16
Nie sądźcie bo będziecie sądzeni. Zaprawdę powiadam wam.
Cytować
-3 #16 Psychuszka 2015-08-24 20:19
Już tytuł artykułu zdradza motywacje i cechy osobowościowe osób za nim stojących. Tak właśnie, tak się ZARABIAŁO. Dla nikogo teraz nie ma to już znaczenia. Było, mineło. Trzeba nowym patrzeć na ręce. Ale nowi włodarze lubią wracać do starego. Widocznie nic innego nie umieją robić.
Cytować
+1 #17 doktor wściek 2015-08-24 20:26
Klinowski jak zobaczy lajki w komentarzach to wścieknie się okropnie. Każe zaraz minusować i hejtować na Gładysza. Zapisuję teraz stan tej strony a jutro zobaczę ile tu hejterzy od doktora narobili żeby przypodobać się swojemy panu.
Cytować
+16 #18 do Gładysza 2015-08-24 20:34
"Ja zastanawiam się nad Płaskim pod jeszcze jednym kontem.
Co on sobie myśli? – wiadomo – w internecie nic nie ginie. Wiec i jego dzieciaki w którymś momencie wygrzebią i jego teksty i teksty o nim – także sentencję tego wyroku. I co? Stracić twarz w mieście to jedno – stracić ją wobec własnych dzieci – o, to już całkiem inna sprawa.

Odpowiedź na niegdysiejsze pytania stawiane tutaj brzmi prawdopodobnie – i polityczna prostytucja i dramat człowieka."

Teraz przypomnij sobie kto to napisał, a później idź z Płaszczycą do Ogrodowej.

Jesteś śmiechu wartym, zacietrzewionym typem. :D
Cytować
-12 #19 Marcin Gładysz 2015-08-24 21:49
Napisałem bardzo spójny komentarz. O prostym przesłaniu. Zwróciłem uwagę na dwie sprawy- po pierwsze na twierdzenie burmistrza Klinowskiego o braku prawnych możliwości upublicznienia zarobków pracowników UM. Oraz o tym że trudno doszukać się na onlinach czegoś na kształt krytycznej analizy poczynań burmistrza. Ty chcesz widzieć w tym "obronę Płaszczycy" Być może jest w takim stwierdzeniu jakiś sens, ale musi być głęboko ukryty :D
Cytować
-10 #20 Marcin Gładysz 2015-08-24 21:52
A tak, w moim komentarzu, pisanym z telefonu, brakuje ogonkòw. Pisałem o sobie- powinno być "demaskuję" i "postępuję".
Cytować
-6 #21 do bani 2015-08-25 01:00
Panie Klinowski, patrz Pan na swoje brudne łapska. Zauważył Pan, że maja Pana dosyć to dalej szuka "dziury w całym" w przeszłości. Jak na razie to Pan tylko szkodzi Wadowicom i jaja Pan sobie robi z mieszkańców, Spadaj Pan - "dziadu" do Krakowa
Cytować
+2 #22 @11 2015-08-25 01:07
Nie brak u nas takich ubogich umysłowo :lol:
Rzucisz kwotę już główkują skąd to wziął, gdzie ukradł, komu zapierdolił. Najlepiej żeby zarabiał mniej to wtedy mają sukces, a jak więcej to złodziej i kanalia :lol:
Plaskatemu to nie grozi, bo zarabiał tak słabo, że mało kto odważył się podnieść paluszek do góry u Klinowskiego, ale debi :-) li jednak nie brak. Sami się odsłonili
Cytować
-7 #23 cudza kieszeń 2015-08-25 01:13
Nie tylko cudze pieniądze interesują naszych rodaków. Interesuje ich każde świństwo, każda afera, nawet napędzana kałem. Byle się działo, byle język na kimś obetrzeć. Żeby jeszcze potrafili coś z tego wyciągnąć, to lecą po najniższej linii oporu i dają się mediom robić na szaro. Guziku, nieźle wykombinowałeś z artykułem o kasie kolegi dziennikarza. Kiedy sam podasz nam swoje zarobki? Napiszesz coś od siebie? Jesteś przecież taki otwarty na świat :lol:
Cytować
+6 #24 obłudna opozycja 2015-08-25 01:47
Obłuda bije z tej żałosnej opozycji burmistrza, jak to mawiał klasyk jest was garstka i nikt wam nie wierzy, zazdrościcie bo was nikt nie wybrał...i nie wybierze :D
Cytować
-3 #25 kazek 2015-08-25 06:25
A ile teraz klinu daje za niby loga czy cos? Ile drukowanie materialow i gdzie? Panie Guzik, Pan tez widze zauwazyl ze od 8 miesiecy popularnosc tego miejsca drsstycznie spadła
Cytować
+23 #26 Gładyszu pomyśl 2015-08-25 07:08
Piszesz Panie, że "demaskuje kłamstwa i grzechy władzy" i dziwisz bardzo, że władza się do tego nie odnosi....

Też bym się nie odnosił,bo jedyne , co demaskujesz to chyba własne kompleksy powtarzając za Edkiem psychiatryczne rojenia.

Sorry, człowieku, ale przed wyborami przeszedłeś do "potężnego starosty Jończyka" (tej władzy jakoś na ręce nie chciałeś patrzeć, tylko z nich jeść) i nagle Klinowski z doskonałego kandydata spadł w Twoich oczach, pisałeś , że jakieś deale robił, z czego się potem półgębkiem wycofywałeś. No, ale tak było w interesie Twojego nowego "pana starosty", którego nagle stałeś się rzecznikiem i jednym z powodów jego klęski.

Potem tylko uczestniczyłeś z Edkiem i Płaszczycą w kolejnych nagonkach na burmistrza, powtarzałeś brednie o Filkowej, nielegalnej Całus i wyzywałeś od skurw..ów swoich oponentów, nieraz osoby starsze od Ciebie i z niewątpliwymi zasługami.

Ludzie widzą, że bardzo łatwo Tobą manipulować a Ty stałeś się jak Edek dyżurnym przekaźnikiem, któremu można podrzucać różne świnstewka do publikacji a Ty szukając poklasku z pewnością się na nie rzucisz.

Jaką po tym wszystkim masz w mieście wiarygodność chłopie , przyjacielu Wyroby i Płaszczycy....
Cytować
-3 #27 Dupolizy 2015-08-25 07:48
Znam takich, którzy lizali Jończykowi, popisali się w jego kampanii, a potem na całego zaczęli robić to samo Klinowskiemu. Języki i całą gębę mają popaprane gównem, ale liżą dalej. Całe życie lizali tam gdzie się opłaca.
Gładysz przynajmniej nie liże, a pozostali na zawsze już zostaną gówno wartą breją :-x
Cytować
-16 #28 rozum mówi dobranoc 2015-08-25 07:50
Guzik ma problem z kasą, że Płaskiego wypłaty upublicznia? A nie pomyślałeś kolego o tym co Klinowski opowiadał na spotkaniu z mieszkańcami? Twierdzi że zarobków podawać nie wolno. Uciekła myśl? Jako redaktor masz obowiązek znać fakty, czytelnikom należy podawać informacje w całości. Czepialiście się Płaszczycy, a sami jesteście jeszcze gorsi. Trudno to nawet bełkotem nazwać. Z rzetelnością dziennikarską to ty nigdy nie miałeś do czynienia. Teraz rozumiem dlaczego E.Filipiak nigdy ci nie dała zarobić. Wciąż piszesz za darmochę? Nie dziwi więc, że robisz to po łebkach. Wybrane elementy i obciachowy dokument. Co on jest teraz wart? Na fb głupki łyknęły przynętę i ośmieszyły się przed wszystkimi, ale że ty w to wchodzisz?
Tamtego już nie ma. Są drogie dziewki z Kraka. Nie dość że drogie to głupie. Płaszczyca przy nich to geniusz. Mateusz nie powiedział ile im płaci? To tajemnica czy nie pytałeś bo nie wypada?
Jaki z ciebie dziennikarz Marcinie? Schodzisz na psy i masz psich czytelników.
Ośmieszyłeś się wkładając to gówno w swój portal. Co ci to dało?
Bez obaw, Twoi odbiorcy Cię nie opuszczą. Mają puste łby i wszystko łykną, więc nie zginiesz, tylko po co zamykać sobie furtkę na przyszłość. Żadna władza takiego dziennikarza nie weźmie nawet za darmo. Po co ci to było?
Cytować
+1 #29 bez przebaczenia 2015-08-25 08:42
Płaszczyca zasłużył, zwolnią Kopra i Wyrobie zamkną gębę.Edek wciąż o przejściu dla pieszych pieprzy jak poparzony.Całe miasto będzie tam przechodzić.Dzi ekanowski puści tam psy to się ludziska nauczą przechodzić jak należy.Stawiam flaszkę że Dziekanowski niedługo będzie tu komendantem.
Cytować
+15 #30 obłudna opozycja 2015-08-25 08:48
Cytuję Gładyszu pomyśl:
Piszesz Panie, że "demaskuje kłamstwa i grzechy władzy" i dziwisz bardzo, że władza się do tego nie odnosi....

Też bym się nie odnosił,bo jedyne , co demaskujesz to chyba własne kompleksy powtarzając za Edkiem psychiatryczne rojenia.

Sorry, człowieku, ale przed wyborami przeszedłeś do "potężnego starosty Jończyka" (tej władzy jakoś na ręce nie chciałeś patrzeć, tylko z nich jeść) i nagle Klinowski z doskonałego kandydata spadł w Twoich oczach, pisałeś , że jakieś deale robił, z czego się potem półgębkiem wycofywałeś. No, ale tak było w interesie Twojego nowego "pana starosty", którego nagle stałeś się rzecznikiem i jednym z powodów jego klęski.

Potem tylko uczestniczyłeś z Edkiem i Płaszczycą w kolejnych nagonkach na burmistrza, powtarzałeś brednie o Filkowej, nielegalnej Całus i wyzywałeś od skurw..ów swoich oponentów, nieraz osoby starsze od Ciebie i z niewątpliwymi zasługami.

Ludzie widzą, że bardzo łatwo Tobą manipulować a Ty stałeś się jak Edek dyżurnym przekaźnikiem, któremu można podrzucać różne świnstewka do publikacji a Ty szukając poklasku z pewnością się na nie rzucisz.

Jaką po tym wszystkim masz w mieście wiarygodność chłopie , przyjacielu Wyroby i Płaszczycy....

Nie zdziwcie się jak niedługo zobaczymy "opozycję" przy jednym stole w Ogrodowej...pij ącą wodę i korzystającą z wi-fi...całkiem możliwe, że Kocicha to obłudne towarzystwo też przygarnie bo czego to te opozycjonisty bez ambicji nie zrobią by dokopać burmistrzowi ;-)
Cytować
+2 #31 Kaska 2015-08-25 08:58
Cytuję bez przebaczenia:
Płaszczyca zasłużył, zwolnią Kopra i Wyrobie zamkną gębę.Edek wciąż o przejściu dla pieszych pieprzy jak poparzony.Całe miasto będzie tam przechodzić.Dziekanowski puści tam psy to się ludziska nauczą przechodzić jak należy.Stawiam flaszkę że Dziekanowski niedługo będzie tu komendantem.

"A może tam postawić Policjantów i Straż Miejską aby karali wszystkich TURYSTÓW przyjeżdrzający ch do MUZEUM ??? a jest ich sporo - wszyscy tak przechodzą!!!"
"To może spowodować że w Policji i Straży dostaną PREMIE!!" :lol: :lol: :lol:
Cytować
-2 #32 wyb. 2015-08-25 08:58
Pierwsze intrpelacje nowego radnego! Nie po to ludzie wybierają radnego żeby uczestniczył w politycznych kłutniach!! Opamiętaj się Panie Krasa i godnie reprezentuj swoich wyborców i ich okręg bo jest co robić!!!
Cytować
-11 #33 góra urodziła mysz 2015-08-25 09:04
ludzie, nie dajcie sobą manipulować,
to nie jest wielka kasa - miesięcznie wychodzi jakieś 2875 BRUTTO. BRUTTO!!!
Cytować
-3 #34 bez przebaczenia 2015-08-25 09:06
do Kaska
Premia motywuje. Najebią mandatów każdemu bez wyjątku a buraki zapłacą. Dziekanowski trafił na żyłę złota :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytować
+11 #35 bez przebaczenia 2015-08-25 09:08
cale rodziny przechodzą w tamtym miejscu :lol: :lol: :lol:
Cytować
+9 #36 Uaaaa 2015-08-25 10:24
Cytuję góra urodziła mysz:
ludzie, nie dajcie sobą manipulować,
to nie jest wielka kasa - miesięcznie wychodzi jakieś 2875 BRUTTO. BRUTTO!!!


Ale tu nie chodzi ile, ale że zarabiał. A wylicza i z oburzeniem ogłasza, ile to zarobił Gawron z Koprem. Płaszczyca nie ma moralnego mandatu na ocenianie zarobków samorządowych kogokolwiek. Sorry. To tak jakby złodziej, który 4 lata kradł, z oburzeniem pokazywał "zobaczcie, ile ten kradnie jak tak można!?"

Nie widzisz śmieszności tej sytuacji?
Cytować
-7 #37 smród 2015-08-25 10:41
Bije po oczach styl Klinowskiego w komentarzach. Nadal ten zakompleksiony człowieczek nie ma odwagi się podpisać i dyskutuje z Gładyszem. Trzeba pod urząd z taczkami zajechać i wywieźć to towarzycho do Krakowa niech tam uprawiają politykę czy konopie czy co tam chcą.
Cytować
-10 #38 The end 2015-08-25 10:58
Klinowski po tylu jego aferach i kłamstwach stracił moralne prawo do sprawowania funkcji burmistrza Wadowic. Teraz trzęsie gaciami, bo minął już ustawowy okres ochronny nad burmistrzem i w każdej chwili może zostać rozpisane referendum odwoławcze, które mu odbierze formalne prawo do bycia burmistrzem.
Cytować
+8 #39 patu 2015-08-25 11:22
ładnie się obławiali z pieniędzy UM. Wyszło szydło z worka.
Cytować
+6 #40 Klementyna 2015-08-25 11:44
Cytuję góra urodziła mysz:
ludzie, nie dajcie sobą manipulować,
to nie jest wielka kasa - miesięcznie wychodzi jakieś 2875 BRUTTO. BRUTTO!!!


niby mała kasa, a za to można chodnik zrobić lub kawałek asfaltu położyć
Cytować
+2 #41 bezprzebaczenia 2015-08-25 11:47
@ bez przebaczenia
Nie stać cię na samodzielne wymyślenie nicka tylko musisz bawić w podkradanie cudzych pomysłów??
Ja swojego używam już od 5 lat.
Cytować
-1 #42 skarbówka 2015-08-25 11:59
To się Płaszczyca obłowił na samorządowym garnuszku :lol: :lol: :lol: nie to co inni klakierzy co są na haju od rana do wieczora :lol: Rąbło ich zdrowo w ciemię ale jeden się już wystraszył kiedy zapytano go o jego zarobki z publicznej kasy :lol: :lol: :lol:
Wszystko będzie jawne i nie będzie litości dla żadnej urzędniczyny :lol:
Cytować
-2 #43 chłopek konopny 2015-08-25 12:16
Mnie to wali ile kto zarabia
Cytować
+2 #44 Kaziu 2015-08-25 12:26
Cytuję chłopek konopny:
Mnie to wali ile kto zarabia


Mnie też. Tyle, że żeby wytykać innym układy i zarobki trzeba mieć ku temu moralne podstawy. Ten pan nie ma i tyle w temacie ile byście się tutaj nie upluli...
Cytować
+2 #45 Oblatywacz 2015-08-25 13:20
Wadowice 24.pl do poprzedniej władzy byli tak lojalni ,jak dzisiaj TVN do PO-paparańców.
I co we tym złego.Nic!
Cytować
+11 #46 kwestia ceny 2015-08-25 14:00
Dać kudłatemu 1650,to zaraz zacznie pochwalne peany pisać na temat burmistrza...i to wierszem!
Cytować
+9 #47 @kwestia ceny 2015-08-25 14:12
Cytuję kwestia ceny:
Dać kudłatemu 1650,to zaraz zacznie pochwalne peany pisać na temat burmistrza...i to wierszem!

Albo kły za darmo ;)
Cytować
-1 #48 chłopek konopny 2015-08-25 14:31
Kaziu, co ty bredzisz o moralności i podstawach do niej. Jabola wypiles czy sie od rana opalasz suszem?
Cytować
-1 #49 wad. 2015-08-25 20:07
A ciekawe ile będzie nas kosztował osobisty kierowca klina, chodzio jakiegoś wasylisza z jaroszowic?
Cytować
0 #50 @klementynka 2015-08-25 20:50
Cytuję Klementyna:
Cytuję góra urodziła mysz:
ludzie, nie dajcie sobą manipulować,
to nie jest wielka kasa - miesięcznie wychodzi jakieś 2875 BRUTTO. BRUTTO!!!


niby mała kasa, a za to można chodnik zrobić lub kawałek asfaltu położyć

noo, a ile kanapek by było!
Cytować
+3 #51 ola.ola 2015-08-25 21:29
Mateusz ta baba musi odpowiedzi za wszystkie
machloje
Cytować
-1 #52 ortografia 2015-08-26 17:09
Cytuję wyb.:
Pierwsze intrpelacje nowego radnego! Nie po to ludzie wybierają radnego żeby uczestniczył w politycznych kłutniach!! Opamiętaj się Panie Krasa i godnie reprezentuj swoich wyborców i ich okręg bo jest co robić!!!

Kto cię uczył ortografii?
Cytować
+5 #53 Ulalal 2015-09-04 17:29
I ten szmaciarz ma czelność z oburzeniem pisać, ile zarobił Gawron z Koprem ;)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.