Trzech przedstawicieli władz powiatu, dwóch burmistrzów, siedmiu wójtów i jeden przewodniczący Rady
Pierwszy w tej kadencji konwent burmistrzów, wójtów i starosty

Trzech przedstawicieli władz powiatu, dwóch burmistrzów, siedmiu wójtów i jeden przewodniczący Rady Miejskiej (w zastępstwie burmistrza) – wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu: odbył się pierwszy w tej kadencji Konwent Burmistrzów, Wójtów i Starosty Wadowickiego.

We wtorek (28.05)  starosta wadowicki Mirosław Sordyl zorganizował pierwszy w tej kadencji Konwent Burmistrzów, Wójtów i Starosty Wadowickiego. Spotkanie poświęcone było m.in. przedstawieniu drogowych zadań inwestycyjnych powiatu, które mogą być wykonane w tej kadencji we współpracy z gminami.

Samorządowcy rozmawiali także o dużym projekcie realizowanym przez powiat a współfinansowanym także przez gminy – chodzi o międzygminne linie komunikacyjne realizowane w ramach rządowego Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.

Ponieważ to było pierwsze spotkanie wszystkich samorządowców z terenu naszego powiatu po wyborach, starosta wspólnie z wicestarostą Wojciechem Polakiem i członkiem Zarządu Powiatu Sebastianem Mlakiem wykorzystali je do przekazania gratulacji wójtom i burmistrzom, których w kwietniu mieszkańcy wybrali na włodarzy swoich gmin

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+13 #1 Gdzie to było? 2024-05-29 12:28
A gdzie ta biesiada miała miejsce i kto był sponsorem?
Cytować
+4 #2 aga 2024-05-29 14:36
wygląda to jak z ojciec chrzestny pis pinokio za miskę ryżu Polacy będą zyć klamczuch pinokio!
Cytować
0 #3 duda 2024-05-29 16:08
duda podpadłeś,wyklu czyłeś Ślązoki!
Cytować
-4 #4 Staszek W. 2024-05-29 16:15
Ten pajac Grabowski jak zawsze łasi się do wszystkich. Teraz siedzi najbliżej Starosty a za plecami tyłek obrabia.
Cytować
-3 #5 duda 2024-05-29 16:33
duda się kończy najgorszy prezydent niedługo przestanie istnieć długopis marionetka pisu!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.