Były Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bartłomiej Sienkiewicz odwiedził Wadowice o spotkał 
Były minister Bartłomiej Sienkiewicz odwiedził Wadowice

Były Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bartłomiej Sienkiewicz odwiedził Wadowice o spotkał  się z szefostwem powiatu.

W poniedziałek (20.05) przedstawiciele Zarządu Powiatu Wadowickiego oraz Radny Sejmiku Województwa Maciej Koźbiał uczestniczyli w spotkaniu z byłym Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bartłomiejem Sienkiewiczem. Potomek Henryka Sienkiewicza zasłynął w ostatnich miesiącach jako ten, który zrobił porządek w opanowanych przez Pis publicznych mediach i przestawił je na normalne tory, bez propagandy partii Jarosława Kaczyńskiego.

Tematem prowadzonych rozmów były możliwe przyszłe inwestycje z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) na terenie powiatu wadowickiego. Miejsce zobowiązywało, dlatego podczas wizyty w Wadowicach Bartłomiej Sienkiewicz skosztował tradycyjnej kremówki – poinformowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Takie spotkanie na szczycie było możliwe dzięki temu, że oficjalnie powiat został "odbity" dwa tygodnie temu z rąk PiS. Efektem podpisanego niedawno porozumienia między KWW Wspólnota Samorządowa, KW Trzecia Droga oraz KWW Razem dla Powiatu Wadowickiego to właśnie ta koalicja rządzi w powiecie wadowickim, mimo, że to teoretycznie Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory do rady powiatu, to nie udało mu się utworzyć większości i jest obecnie w opozycji

Warto dodać, że Bartłomiej Sienkiewicz jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Będzie się ubiegał o mandat z okręgu 10, który obejmuje województwo małopolskie i świętokrzyskie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-5 #1 Gość 2024-05-20 18:43
Cytuję Qwerty:
Powoli wygrzebujemy z tego pisowskiego bagna ,ale jeszcze rada miasta i burmistrz...


PiS zrealizował rekordową ilość inwestycji i to bez pieniędzy EU w regionie więc idź majaczyć gdzie indziej
Cytować
-1 #2 Ada 2024-05-20 19:03
Nie chcemy go tu bo reprezentuje sobą totalne dno.
Cytować
-10 #3 Jerzy 2024-05-20 19:10
Widziałem Pana ale światła mnie złapaly koło sądu koło liceumc79xs,chc iałem wspólne zdjęcie,Pan jest bardzo Dobrym człowiekiem
Cytować
+12 #4 Als 2024-05-20 19:14
I zasrany Mularczyk tam wisi laluś od reparacji z Niemiec załatwił coś???z PiS puknijcie się w głowę na jakich buraków PiS głosujecie!!!
Cytować
-12 #5 Jerzy ogarnij się 2024-05-20 20:12
Cytuję Jerzy:
Widziałem Pana ale światła mnie złapaly koło sądu koło liceumc79xs,chciałem wspólne zdjęcie,Pan jest bardzo Dobrym człowiekiem

Ty chyba w życiu dobrego nie widziałeś !!!
To totalny patol z pogłosem jest !
Cytować
+16 #6 123 2024-05-20 21:16
Ale tutaj wysyp trolli pisowskich , czyli słynna kasta jeszcze działa.
Cytować
-3 #7 Platfus leming 2024-05-20 21:54
Pieprzony alkoholik, i świnia która podczas śpiewania hymnu polskiego nie wstaje tylko siedzi, i to ma byc minister.
Cytować
+13 #8 dio 2024-05-21 10:42
bardzo dobry człowiek!pisowc y jestescie idioci!
Cytować
+12 #9 olox 2024-05-21 11:46
A Pan Mlak to tak wogóle To pracuje .....czy On już mieszka na stałe na Rynku??:-)
Cytować
-9 #10 Patriota 2024-05-21 12:38
Won z tąd!!! Do Niemiec sprzedawczyku
Cytować
+3 #11 Kaska 2024-05-21 15:51
Pisowcy jesteście szmaty mularczyki Błaszczaki lalusie zasrane!!!
Cytować
+8 #12 Maryna 2024-05-21 15:55
Buraki pisiory rządziły Polskę sklucily,won pisowcy zasrancy!
Cytować
+11 #13 V 2024-05-21 16:07
Pisowcy są podejrzani,tyle lat Polskę grabili,teraz trzęsą porami,bierzemy się za Nich!!!
Cytować
+5 #14 Adas 2024-05-21 16:44
Pan Sienkiewicz Bardzo fajny Gość!!!
Cytować
+9 #15 Marek 2024-05-21 19:15
Porządny Gość inteligentny,pi sowcy mogą zazdrościć!!!
Cytować
+10 #16 Ewa 2024-05-21 19:18
Rozmawiałam z Panem, dość kłamstwa pisiorów złodziei!!!
Cytować
+13 #17 Ela 2024-05-21 19:51
Co ta szmata Mularczyk na plakatach w Naszym mieście robi? Myśli że my głupki
Cytować
+12 #18 Agnieszka 2024-05-21 19:59
Reparacje załatwił od Niemiec.... Bla....bla PiS skisł nie głosujemy na złodziei!!!!
Cytować
+12 #19 Alojzy 2024-05-21 21:50
PiS to samo zło,to synonim złodziejstwa ,zakłamania i hipokryzji.
Cytować
+8 #20 Agnieszka 2024-05-28 19:49
Dlaczego te mularczyki szydly zakłamane wiszą na tak wielkich bilboardach w Wadowicach?!
Cytować