Tuż przed wyborami samorządowymi, na koniec kampanii, z wizytą do Wadowic wybiera się marszałek Szym
Marszałek Hołownia przed wyborami wpadnie do Wadowic

Tuż przed wyborami samorządowymi, na koniec kampanii, z wizytą do Wadowic wybiera się marszałek Szymon Hołownia. Będzie wspierać lokalnych kandydatów "Trzeciej Drogi".

W niedzielę (7.04) odbędą się wybory samorządowe.  W powiecie wadowickim wybierzemy trzech burmistrzów: w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Wadowicach, a także 7 wójtów w gminach Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice Stryszów, Tomice, Wieprz. Do tego 27 radnych Rady Powiatu a także radnych Rad Miejskich i Rad Gmin, w sumie blisko 200 radnych.  Ewentualna druga tura odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia.

Kampania wyborcza jest już na finiszu i w zasadzie na sam jej koniec z polityczną wizytą do Wadowic wybiera się marszałek Szymon Hołownia.

Jak poinformowało nas biuro prasowe Polska 2050 w Małopolsce, w czwartek (4.04) o godzinie 11:00 na placu Jana Pawła II  odbędzie się briefing prasowy z udziałem marszałka oraz Barbary Góry. Po briefingu Szymon Hołownia i Bożena Góra spotkają się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Parkowej 1.

Szymon Hołownia będzie prawdopodobnie udzielał poparcia lokalnym kandydatom „Trzeciej Drogi” startujących w wyborach samorządowych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Aga 2024-04-03 17:28
Elegancko!
Cytować
+3 #2 Marek 2024-04-03 17:36
Inteligentny facet. Pisiory dostaną sraczki.
Cytować
+5 #3 Benek 2024-04-03 18:04
poparcie ich spadlo dwukrotnie, chcą jeszcze bardziej awatarom zaszkodzic?
Cytować
+1 #4 Marionetka Kllina 2024-04-03 18:05
Cytuję Marek:
Inteligentny facet. Pisiory dostaną sraczki.

z ktorej strony inteligenty?
Z zadnej poki co sie nie pokazal.
Cytować
-7 #5 Bolek 2024-04-03 19:17
Nie chcemy cie tu holownia
Cytować
+17 #6 W-24 2024-04-04 09:34
Cytuję Wadowice:
Marszałek rotacyjny 13 Grudnia mało mu obornika zawieźli pod domem.

On ma obornik a tu jest GNÓJ ! w WADOWICACH TYŻ !

Lista Stronniczych sędziów
Lista Stronniczych sędziów według naszych badań (ankiet i wywiadów, zgłoszeń do naszej organizacji):
Sąd Apelacyjny w Krakowie:
Bess Jerzy, Boniecki Marek , Długosz Marek, Ducki Zbigniew ,Duski Tomasz, Dziuban Wojciech, Grabczyńska-Mik ocka Anna ,Górzanowska Barbara,Jamróg Sławomir,Jurga Robert,Juszczyk Lucyna, Kosub Barbara, Kościołek Wojciech, Kowacz-Braun Anna
Kowalska Monika, Kremer Jan, Kurek Regina,Łuka-Kli szcz Iwona,Marcinkow ski Krzysztof, Nita-Światłowsk a Barbara,Nowicka de Poraj Hanna, Płaczek Dariusz, Polański Jacek , Sobierajski Krzysztof, Solarz Andrzej,Struzik Andrzej,Szewczy k Andrzej,Szymańs ki Tomasz, Uznańska Elżbieta ,Wąsik Józef .

Sąd Okręgowy w Krakowie:

Czajka Maciej ,Gaberle Jarosław , Górszczyk Beata ,Jurczak Bożena , Kwaśniewska Sylwia Mazur Dariusz , Pankiewicz Barbara , Senisson Agnieszka,Sepia ł Jolanta , Sołtysińska-Łas zczyca Aleksandra , Wójcik Anna,Almert Andrzej, Bieniek Ireneusz, Chodak Krzysztof , Grebla Tomasz, Gubernat Urszula, Haj Lidia, Jabłońska-Malik Elżbieta , Kawałek Janusz, Kleszcz Bogusław , Marczak Kinga , Marewicz Marek , Szymański [censored],Alme rt Aleksandra ,Bosak-Ziomek Anna ,Długogórski Zygmunt ,First Mirosław ,Jędrys Bogdan,Maciejew icz-Gawron Beata , Marczewska Beata,Nawara-Ch odak Monika ,Przybyło Dorota,Wysokińs ka-Walenciak Katarzyna, Szymańska Ewa, Łukasik Jarosław,Hołdys Monika, Michaldo Lilianna,Barańs ka Edyta , Bednarczuk Elżbieta, Dyka Izabella, Ferek Maciej , Grzesik Kamil, Nagaduś Magdalena, Olszewska Ewa, Rakoczy Anna ,Sieklicka-Pawl ak Justyna ,Włodyga Agnieszka , Woźniak Marta, Wypchło-Grymek Barbara, Żarnowska-Spory sz Irena, Żelazowski Andrzej.

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie:
Sajdak Łukasz, Kurczab Grzegorz, Majcher Szymon, Janusz Adam, Sroka Bogusława, Pilarczyk Agnieszka, Majchrzak Barbara, Brzozowska Elżbieta, Żyła Edyta , Czarny Kinga, Donhoffner – Grodzicka Beata , Rokosz Małgorzata, Sikora Barbara,Tarkows ka – Rafacz Katarzyna, Cielarska Katarzyna, Ewa Hałgas,Kiełbasa Grzegorz , Rutkowska Agnieszka Jachymiak – Miodunka Elżbieta , Kalicińska-Grzy b Katarzyna, Czech – Śmiałkowska Sabina Rejzerewicz Maciej,Dyląg Łukasz, Maj – Michaldo Sylwia, Jawień Anna,Dąbrowska Iga,



Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórz a w Krakowie:

Tomasz Henrych, Marek Żelechowski, Gładysz-Grzybac z Katarzyna , Joanna Górecka Fronc Małgorzata,Karp -Sieklucka Ewa,Korbiel Wojciech ,Satora Maria,Tatarczuc h Lilianna, Renata Mleczko , Magdalena Jasińska ,Anna Krawczyk,Agnies zka Zwęglińska-Wójc ik,Ewelina Stecko-Slopek,M arzena Kleszcz,Wiolett a Beim,Bogusława Kosiec,Katarzyn a Hanszke,Wanda Kacprzak,Piotr Gargas, Agnieszka Kamińska,Ewa Żmudzka-Kmiecik ,Fronc Piotr, Balcerowska Joanna ,Darmoń Krystyna Ferek Maciej,Pawełczy k-Woicka Dagmara, Rutkowska Iwona, Stoces Marzena,Szczepa niec-Czech Monika,Taraszki ewicz Anna.



Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy w Krakowie:



Krystyniecki Paweł,Lewicka Marzena,Malinow ska- Gut Kinga,Mikosz Bartłomiej, Milewska Katarzyna, Niemiec Magdalena,Nowak Waldemar,Serzys ko Anna,Sorysz Mariusz, Żurek Marek, Mrzygłód Tomasz ,Kobis Tomasz, Kowalski Piotr, Prokopiuk Monika, Uchwat-Woźniak Nina, Wypych Przemysław, Krzanowska- Mars Monika ,Kaczmara Katarzyna ,Piesakowski Paweł, Rutkowska Kinga, Rutkowski Tomasz, Szyrmer Sławomir.

Sąd Rejonowy dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie:

Sitko Mariusz, Siwiec Małgorzata, Skrzypski-Słowi k Paweł, Tokarski Tomasz, Wójcik Michał, Kostecka-Szarko wska Anna, Królikowska-Iwa niak Maria, Witasik Anna, Musiałek Tatiana, Hyra-Wątor Justyna, Niepsuj Wioletta, Sobolewska Anna, Sołtysik Ewelina, Bartuzi Małgorzata, Kukuczka Janusz,Slavev Ilona, Sośnicka-Gurbie l Dorota, Sułowska-Gibas Agnieszka.



Sąd Rejonowy w Bochni:

Anna Migdał, Piotr Maziarz, Marta Aksamit, Piotr Sajdera,Dominik a Gawor, Ewa Bem-Kozioł, Marcin Hebda,Rafał Rosiek



Sąd Rejonowy w Brzesku:

Wanda Zaleśna-Dziedzi c, Agata Gawłowska – Sobusiak, Marek Jałowiecki – Paruch, Stanisław Kostrzewa, Zbigniew Małysa, Monika Wojtas – Zaleśna, Bożena Waresiak, Joanna Latocha – Świerczek, Jaromierz Sobusiak



Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej:

Kazimierz Firlej, Wiesław Okrzesik, Tadeusz Dąbrowski, Anna Zdziech, Elżbieta Loska, Rafał Kucharzyk



Sąd Rejonowy w Tarnowie:

Zbigniew Zabawa Anna Chmielarz Dorota Krężołek, Karolina Gonet-Szwarga, Anna Sterkowicz, Dariusz Sosin, Jakub Lęcznar, Jacek Sorota, Renata Henich, Waldemar Dziga, Małgorzata Stanisławczyk-K arpiel , Aneta Słowik , Małgorzata Adamczyk, Grażyna Maziarz, Katarzyna Kozicka-Kania, Beata Kulesza-Flasińs ka, Jakub Boryczko, Rafał Serafin, Ewa Małek, Tomasz Danek, Mariusz Kosiniak, Mirosław Knapik



Sąd Rejonowy w Olkuszu:

Ewa Kozień-Strukows ka, Małgorzata Jachowicz-Polak , Michał Siemieniec, Marzena Stochel, Rafał Ziętek, Wojciech Trzaska, Małgorzata Perek-Zgoda,Pio tr Rodak, Sławomir Polak, Agnieszka Proć, Gabriela Krawczyk, Barbara Halamus-Dyląg, Danuta Gardeła-Haberka

Sąd Rejonowy w Oświęciumiu:

Karpow Mikołaj, Nowak Janusz, Nowak Sławomir, Piekara Urszula, Sadło Małgorzata, Sokolińska Aleksandra, Szymeczko Adam, Witkowska Elżbieta ,Brzóska Anna, Gwoździewicz Konrad, Hadka Danuta, Holecka Bożena, Pawłowska Agnieszka, Sikora Tomasz, Szczerbowska-Pr adid Anita, Świętek Beata

Sąd Rejonowy w Nowym Targu:

Janina Furczoń, Lucyna Pająk, Marta Kuzak, Teresa Kotowska-Musiał , Przemysław Mościcki, Marek Jugowicz, Zdzisława Sabała-Klocek, Wojciech Ujwary, Sławomir Biskup, Aleksander Jędryka, Tomasz Bigoszewski, Bożena Mikołajska-Dąbe k, Jerzy Bogacz, Anna Porębska, Wanda Fudala, Krystyna Morawa-Fryźlewi cz, Marek Rusin, Monika Młynarczyk-Mośc icka.



Sąd Rejonowy w Wadowicach:

Małgorzata Zając, Paweł Papiernik , Beata Józefiak , Stefan Kucharczyk , Teresa Latocha, Renata Wrońska, Michalina Walat-Lis, Halina Almert, Katarzyna Gramza, Anna Nowak, Agnieszka Suder-Szlósarcz yk , Dagmara Szymecka, Robert Leśniak.



Sąd Rejonowy w Wieliczce:

Ankiewicz Ewa , Gordziałkowska- Tyniec Alicja , Gwiazdowska Jolanta,Kostyra -Żółcińska Sabina Ługowska Ewa , Maniecka-Kurota ki Agata,Mazur-Bom ba Renata, Szostkowksa Alina.



Sąd Rejonowy w Zakopanem:

Małgorzata Chlebek – Kopińska , Bogumiła Wójcik , Jacek Stelmach , Izabela Kulej , Teresa Adamczewska, Marek Marchalewicz,Ja nusz Kukla, Anna Torbińska ,Janusz Knapczyk , Leszek Łowczowski


https://stronniczysedziowiemalopolska.wordpress.com/lista/?fbclid=IwAR1ayiFJ6ymi-81zuQt5diQ9Ofuw_1XQnFL7a2WIaXPcoLHPiKIao4h3Ci4_aem_AZ6DtrrMzFd48yBOdZqJeHuQjfI6MoSozuvUnxQTLN6LtOMlRkA0-yfqfGNxu6PnrWCl5KpQv-0tFkRFD4P3d71D
Cytować
-5 #7 Zgred 2024-04-04 11:46
Ciekawe, no to pytanko, jak z tym wgniatanie w ziemię, czy mu nie wstyd że robi z siebie i z narodu posmiewisko światowe!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.