Duża uroczystość w andrychowskim magistracie. Po 30 latach pracy, na emeryturę przechodzi Grażyna Ł
Sekretarz andrychowskiej gminy i kierownik USC odchodzi na emeryturę

Duża uroczystość w andrychowskim magistracie. Po 30 latach pracy, na emeryturę przechodzi Grażyna Łoboda, sekretarz Gminy Andrychów i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Andrychowie.

We wtorek (27.02) w sali konferencyjnej  Urzędu Miejskiego w Andrychowie odbyła się duża uroczystość: pożegnanie. Na emeryturę przechodzi Grażyna Łoboda, sekretarz Gminy Andrychów i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Andrychowie. Podczas swej 40 letniej pracy "przeżyła" kilku burmistrzów i udzieliła setek ślubów.

Z tej okazji nie zabrakło kwiatów, upominków, dyplomów gratulacyjnych, ciepłych słów i podziękowań.

Praca w urzędzie przynosiła mi ogromną satysfakcję. Czasami mąż mówił, że więcej serca poświęcałam urzędowi i mam więcej czasu, niż dla rodziny, ale czerpałam z tego wielką radość – mówiła wzruszona Grażyna Łoboda.

Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego od środy (28.02) będzie Agnieszka Okinczyc, zaś jej zastępcą Grażyna Hankus. Na stanowisko sekretarza ogłoszony zostanie konkurs, lub odbędzie się awans zawodowy  spośród pracowników magistratu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Majka 2024-02-27 12:43
A ja się wzruszyłam jak się dowiedziałam, że nieudolny urzędnik z Wadowic niejaki Bieńkowski został urzędnikiem w UM w Andrychowie. Współczuję wam mieszkańcy gminy Andrychów.
Cytować
+10 #2 Oj 2024-02-27 13:31
O awans koleżeński będzie ubiegał się kolega burmistrza ma się rozumieć ?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.