Po 25 latach pełnienia swojej funkcji na zasłużoną emeryturę przeszła skarbnik powiatu Maria Warcho
Skarbniczka powiatu przeszła na emeryturę

Po 25 latach pełnienia swojej funkcji na zasłużoną emeryturę przeszła skarbnik powiatu Maria Warchoł. Z tej okazji na sesji Rady Powiatu odbyło się uroczyste pożegnanie urzędniczki.

W czwartek (22.02) odbyła się 58. sesja Rady Powiatu Wadowickiego, na której odbyła się mała uroczystość. Po 25 latach pełnienia swojej funkcji na emeryturę przeszła skarbnik powiatu Maria Warchoł. W swojej karierze pracowała aż dla pięciu starostów!

Za wszystkie lata pracy swoje podziękowania odchodzącej urzędniczce złożyli przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska wraz z radnymi, członkowie Zarządu Powiatu na czele ze starostą Eugeniuszem Kurdasem, sekretarz powiatu Beata Geisler a takżę kierownicy wydziałów starostwa.

Podczas sesji Rada Powiatu wybrała nowego skarbnika powiatu wadowickiego. Jednogłośnie powołano na to stanowisko 47-letnię Irenę Żurek, dotychczas głównego specjalistę w wydziale budżetu i finansów starostwa i absolwentkę LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-6 #1 Polityk 2024-02-22 22:40
Wreszcie... i koniec epoki ekipy z "Łabęd"
Cytować
+13 #2 Sołtys 2024-02-23 21:33
Dziękujemy za rzetelną i uczciwą pracę dla powiatu.Dożo zdrowia i spokoju na emeryturze.
Cytować
-2 #3 Oj 2024-02-26 08:56
"#2Sołtys Dziękujemy za rzetelną i uczciwą pracę dla powiatu.Dożo zdrowia i spokoju na emeryturze"
Dużo przez jest z "u". Jeśli tego nie ogarniasz to czy rozumiesz co to jest rzetelna i uczciwa praca ?.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.