Po wielkim remoncie, poseł Mariusz Krystian (PiS) uroczyście otworzył swoje biuro poselskie w Spytkowi
Poseł Mariusz Krystian otwarł swoje biuro poselskie. Na pracownika wybrał Stanisława Kotarbę

Po wielkim remoncie, poseł Mariusz Krystian (PiS) uroczyście otworzył swoje biuro poselskie w Spytkowicach. Pracownikiem został były szef powiatowego PO i były rzecznik magistratu Stanisław Kotarba.

W wyborach parlamentarnych, które odbyły się 15 października  dotychczasowy  wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian został wybrany posłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Zdobył dobry wynik, głosowało na niego 11 366 wyborców.

Kilka miesięcy trwały remonty pomieszczeń ale w końcu parlamentarzysta w sobotę (10.02) uroczyście i z pompą otwarł swoje biuro poselskie. Mieści się ono przy ulicy Jana Pawła II 25 w Spytkowicach i jest ono jednocześnie biurem posłanki  Parlamentu Europejskiego Beaty Szydło. Jest czynne w poniedziałek i czwartek i jak zapowiada poseł, chce aby było to miejsce, do którego może przyjść każdy, kto potrzebuje pomocy, porady, rozmowy czy wsparcia.

Jak dowiadujemy się ze stron sejmowych, pracownikiem biura poselskiego Mariusza Krystiana z Prawa i Sprawiedliwości został Stanisław Kotarba. Doświadczony polityk, m.in. były szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej w powiecie wadowickim a także rzecznik magistratu za czasów burmistrz Ewy Filipiak, której zresztą był również  asystentem w jej biurze poselskim przez dwie kadencje. To też jedyna osoba, która swego czasu podczas kampanii wyborczej, weszła w radio na wizję...

Uroczystość, na której pojawiło się blisko 50 osób, rozpoczęła się od przywitania gości i uroczystego przecięcia wstęgi, którego poseł dokonał wspólnie z  żoną Agatą. Nie zabrakło poświęcenia lokalu przez wicedyrektora Caritas Archidiecezji Krakowskiej księdza Łukasaz Ślusarczyka. Dzieci parlamentarzysty rozdały upominki, robiły zdjęcia i zajęły się częścią "logistyczną" wydarzenia.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+44 #1 ja 2024-02-11 13:08
gdzie się lęgną takie pajace...
Cytować
+18 #2 jasnowidz 2024-02-11 13:34
09.02 2024 na zaproszenie VADOWIA z wizyta w Wadowicach mial byc Prof, Dudek Na zadnym z portali nie znalazlem relacji z tego spotkania??? Jak widac PiS Odor otumanil stworzenia zamieszkujace Miasto i gmine Wadowice Doimentnie
Cytować
+32 #3 kaczynski troll 2024-02-11 13:44
zasrane pisiory dalej biorą!
Cytować
+34 #4 basse 2024-02-11 13:52
Cyt. "miejsce, do którego może przyjść każdy, kto potrzebuje pomocy, porady, rozmowy czy wsparcia". Do biura pani poseł Ewy Filipiak, gdzie "urzędował" Stanisław Kotarba też mógł przyjść każdy. Tyle tylko, że nie znam nikogo, kto by tam asystenta pani poseł zastał. A może są tacy? Proszę o informację!
Cytować
-52 #5 Odrodzenie Narodowe 2024-02-11 13:59
Jeżeli PiS przyciąga najmocniejszych , z największym doświadczeniem i autorytetem to oznacza. że PiS szybko odzyska utraconą władzę. Oby tak się stało. Wszystkie ręce na pokład.
Każdy porządny Polak powinien teraz wspierać PiS tak jak dawniej Solidarność.
Cytować
+28 #6 arek 2024-02-11 14:05
nie dajmy im pis! dalej kraść!szmaty szukają kasy gdzie się da!!!
Cytować
+33 #7 Obserwatorek 2024-02-11 14:25
Same tuzy i prawdziwą pracą nieskalani.
Cytować
+4 #8 jasnowidz 2024-02-11 14:41
Cytuję Odrodzenie Narodowe:
Jeżeli PiS przyciąga najmocniejszych, z największym doświadczeniem i autorytetem to oznacza. że PiS szybko odzyska utraconą władzę. Oby tak się stało. Wszystkie ręce na pokład.
Każdy porządny Polak powinien teraz wspierać PiS tak jak dawniej Solidarność.

Porzadni POLACY zwalczaja PiS-Odor od pierwszego dnia A tym smrodem degustuja sie polaczki cwaniaczki
Cytować
-3 #9 jasnowidz 2024-02-11 14:41
Cytuję Odrodzenie Narodowe:
Jeżeli PiS przyciąga najmocniejszych, z największym doświadczeniem i autorytetem to oznacza. że PiS szybko odzyska utraconą władzę. Oby tak się stało. Wszystkie ręce na pokład.
Każdy porządny Polak powinien teraz wspierać PiS tak jak dawniej Solidarność.

Porzadni POLACY zwalczaja PiS-Odor od pierwszego dnia A tym smrodem degustuja sie polaczki cwaniaczki
Cytować
+18 #10 Mariusz 2024-02-11 15:11
Same farbowane lisy, dawni peowcy Kocicho i prosto stojący Statyw, oraz wnuk dziadka co podpisał lojalkę z SB. PiS w pigułce.
Cytować
+13 #11 Mieszkaniec 2024-02-11 15:29
Jak to w naszym zaścianku, nie obyło się bez poświęcenia sukienkowego- 21wiek, a jednak ciemnogród.
Cytować
-29 #12 Lewica to nie lwica 2024-02-11 15:30
Widać jasno, że ludzie w powiecie wadowickim są coraz bardziej krytyczni wobec lewicy. Niespełnione obietnice wyborcze, chęć podniesienia wieku emerytalnego kobietom, oszukanie rolników, skłócanie i dzielenie ludzi, wszystko to sprawia, że ludzie na powrót zwracają się w stronę PiS.
Miało być taniej, a ceny za Czarzastego, Hołowni i Tuska dalej rosną. Dokonuje się skok aparatczyków na spółki skarbu państwa, a ponoć miało być odpolitycznieni e i transparentność . Zamiast pojednania narodowego ciągle słyszymy o zemście, rozliczeniach i prześladowaniac h.
Cała nadzieja jest teraz w w ludziach i w PiSie, którzy pomimo szykan ze strony władz starają się bronić praw obywatelskich, wolności słowa i wielkiego dorobku Państwa Polskiego.
Cytować
+1 #13 Janusz Biel 2024-02-11 15:40
***** *** ,,,
Cytować
+13 #14 do Janusz Biel 2024-02-11 15:48
dzisiaj takimi głupimi gwiazdkami przynosisz nam wstyd i kompromitujesz się
opamiętaj się
Czy nie zauważyłeś że kampania wyborcza skończyła się 15 X 2023 roku ?
Cytować
-5 #15 basse 2024-02-11 15:58
Cytuję Lewica to nie lwica:
Widać jasno, że ludzie w powiecie wadowickim są coraz bardziej krytyczni wobec lewicy. Niespełnione obietnice wyborcze, chęć podniesienia wieku emerytalnego kobietom, oszukanie rolników, skłócanie i dzielenie ludzi, wszystko to sprawia, że ludzie na powrót zwracają się w stronę PiS.
Miało być taniej, a ceny za Czarzastego, Hołowni i Tuska dalej rosną. Dokonuje się skok aparatczyków na spółki skarbu państwa, a ponoć miało być odpolitycznienie i transparentność. Zamiast pojednania narodowego ciągle słyszymy o zemście, rozliczeniach i prześladowaniach.
Cała nadzieja jest teraz w w ludziach i w PiSie, którzy pomimo szykan ze strony władz starają się bronić praw obywatelskich, wolności słowa i wielkiego dorobku Państwa Polskiego.

Rany boskie!!!! Ty tak na poważnie???? Jedynie choroba może Cię usprawiedliwiać za takie widzenie świata.
Cytować
-5 #16 Mariusz 2024-02-11 16:25
Cytuję Lewica to nie lwica:
Widać jasno, że ludzie w powiecie wadowickim są coraz bardziej krytyczni wobec lewicy. Niespełnione obietnice wyborcze, chęć podniesienia wieku emerytalnego kobietom, oszukanie rolników, skłócanie i dzielenie ludzi, wszystko to sprawia, że ludzie na powrót zwracają się w stronę PiS.
Miało być taniej, a ceny za Czarzastego, Hołowni i Tuska dalej rosną. Dokonuje się skok aparatczyków na spółki skarbu państwa, a ponoć miało być odpolitycznienie i transparentność. Zamiast pojednania narodowego ciągle słyszymy o zemście, rozliczeniach i prześladowaniach.
Cała nadzieja jest teraz w w ludziach i w PiSie, którzy pomimo szykan ze strony władz starają się bronić praw obywatelskich, wolności słowa i wielkiego dorobku Państwa Polskiego.

Rozliczenie! Tego wymagamy. Złodziejstwo na taką skalę należy rozliczyć. Żadnej grubej kreski.
Cytować
+3 #17 --++-- 2024-02-11 16:34
Cytuję Odrodzenie Narodowe:
Jeżeli PiS przyciąga najmocniejszych, z największym doświadczeniem i autorytetem to oznacza. że PiS szybko odzyska utraconą władzę. Oby tak się stało. Wszystkie ręce na pokład.
Każdy porządny Polak powinien teraz wspierać PiS tak jak dawniej Solidarność.


Macierewicz, to ty?
Twoja komisja już nie działa, możesz przestać produkować debilizmy...
Cytować
+14 #18 berek 2024-02-11 17:56
Powiatowy master of puppets come back!A taki był „ peowiec(”.Zle się z PiS dzieje jak po takie „ zasoby „ ludzkie sięga niżej się nie da????
Cytować
-10 #19 diagnoza 2024-02-11 18:17
Dlaczego ludzie odwracają się od lewicy i chcą do PiSu?
Bo pamiętają PRL i teraz gdy znowu lewica ma monopol władzy i monopol informacyjny, przeszkadza im opozycja demokratyczna, czyli PiS.
Cytować
+12 #20 berek 2024-02-11 18:19
@Diagnoza
Ludzie właśnie dlatego odwrócili się od PiSu że za bardzo im się PZPR zaczął przypominać a TVPis nie wspomnę
Cytować
-14 #21 diagnoza 2024-02-11 18:28
Dzisiaj PiS jest opozycją demokratyczną i broni ludzi przed łamaniem prawa, prześladowaniam i i drożyzną. Rolnicy już się przekonali, że tylko protestami ulicznymi mogą coś wymusić na rządzących.
Co dziś robi rząd?
Cytować
+21 #22 mania 2024-02-11 18:56
No to z kotarbą ma pewne że utonie ! ! !
Cytować
-14 #23 Teraz 2024-02-11 19:31
Rząd traci każdego dnia, bo każda władza się zużywa. Ludzie są już zmęczeni ciągłymi kłótniami.
Jedyna nadzieja jest teraz w opozycji demokratycznej, która teraz zaczyna się organizować wokół PiS. Nawet Konfederacja już się rozczarowała rządami do lewicy, KO i trzeciej drogi.
Cytować
+2 #24 3xK 2024-02-11 20:37
Cytuję Odrodzenie Narodowe:
Jeżeli PiS przyciąga najmocniejszych, z największym doświadczeniem i autorytetem to oznacza. że PiS szybko odzyska utraconą władzę. Oby tak się stało. Wszystkie ręce na pokład.
Każdy porządny Polak powinien teraz wspierać PiS tak jak dawniej Solidarność.

Zdjęcie, aż pęka od intelektu. Intelekt w czystej postaci
Cytować
+4 #25 berek 2024-02-11 21:28
@Diagnoza
Rolnicy wiedzą że mają to „ dzięki” PiSowi. 8 lat rządow i mają jeszcze komisarza ds rolnictwa w Brukseli.No i jeszcze gdzie mogli to nawrzucali piasku w tryby
Cytować
0 #26 Rex 2024-02-12 06:39
Ooooooo...!!!!!
Cytować
+6 #27 abc 2024-02-12 11:06
większość komentujących nie zna realiów. Było tak: Filipiakowa zasłużenie odeszła na emeryturę - też zasłużoną, ale że jest kumpelą Szydło, to wymogła na niej zatrudnienie u jakiegokolwiek posła z PiS Kotarby. Flaming woli cierpiącego na chorobę filipińską krzaczastobrewi owego, więc Krystian, aby się znaleźć na liście musiał przyrzec zatrudnienie tancerza z PO. I teraz to wspólna rodzina: może być tak niebawem, że to kocicho będzie nosił statyw, a krzaczastobrewy wyznaczał mu miejsc, gdzie ma go postawić, by mógł się na nim podeprzeć - nie kocichu, tylko statywie niesionym przez kocicha. No i najlepsze, gdzie Zosia córeczka TW Seka i Działacza.
Załozycie się, że Guzik ten komentarz usunie w ciągu godziny??
Cytować
+6 #28 enbeakacza 2024-02-18 14:00
To jest straszny prymityw.Przypa dkiem natknęłam się na jego wywiad w Polsacie, wytrzymałam 2 minuty. Prymityw jakich mało, słuchanie takiego pisowca obraża inteligencję słuchaczy. Koniczyna wystaje z tych niegustownych wiesniaczych buciorów.
Cytować