Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak poinformował, ze zarejestrował swój komitet wyborczy. Polityk powalcz
Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak zarejestrował komitet

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak poinformował, ze zarejestrował swój komitet wyborczy. Polityk powalczy o reelekcję.

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe.  W powiecie wadowickim wybierzemy trzech burmistrzów: w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz w Wadowicach, a także 7 wójtów w gminach Brzeźnica, Lanckorona, Mucharz, Spytkowice Stryszów, Tomice, Wieprz. Do tego 27 radnych Rady Powiatu a także radnych Rad Miejskich i Rad Gmin, w sumie blisko 200 radnych. Ewentualna druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia.

Kampania wyborcza się rozkręca. Rejestrowane są komitety, pojawiają się listy nazwisk. Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak poinformował właśnie, że zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Andrychów.

Mój komitet o tej samej nazwie od 13 lat, 3 kadencję pod tą samą, szczęśliwą nazwą. Komitet pełen energii, doświadczenia i nastawiony na rozwój naszej wspólnej, małej ojczyzny, Gminy Andrychów. Tylko razem możemy zbudować gminę przyjazną dla wszystkich naszych mieszkańców – poinformował Tomasz Żak.

Pełnomocnikiem komitetu Nasza Gmina Andrychów jest Stanisław Prus, a pełnomocnikiem finansowym Edward Górski.

Obecny włodarz powalczy o fotel burmistrza z Eweliną Szypułą, byłą szefowa biura poselskiego Marka Polaka (PiS) a także z Beatą Smolec, obecną wicestarostą powiatu wadowickiego.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+15 #1 Oko prawdy 2024-02-10 11:35
Najgorsze to to że wciąż ci sami czy nie ma w tym Andrychowie mądrych, młodych kochających swoje miasto ludzi.?? To tak jak w naszej ojczyźnie, ludzie wciąż głosują na swych oprawców, czy Polacy to masochisci???
Cytować
+3 #2 Tolek Dyzma 2024-02-11 14:40
należy wietrzyć o nabór kandydatów z ibezpieczniem ich decyzji tylko tak wietrzyć i konkursy ne działanie a nie obiecywanie

ile jest długu a ile nie pozyskali
Cytować
+2 #3 podatnicy 2024-02-11 14:44
brak działania
też jest szkodą którą należy naprawić.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.