Wadowice odwiedził były minister spraw zagranicznych i europoseł Radosław Sikorski. Na wadowickim ryn
Radosław Sikorski przed wyborami odwiedził Wadowice

Wadowice odwiedził były minister spraw zagranicznych i europoseł Radosław Sikorski. Na wadowickim rynku w towarzystwie polityków KO zaprezentował kandydatów naszego okręgu startujących do Sejmu. W Garsonierze z kolei odbyło się spotkanie z mieszkańcami przy pełnej sali.

W Wadowicach gościł w sobotę (2.09) były minister spraw zagranicznych i europoseł Radosław Sikorski. Na wadowickim rynku uczestniczył w konferencji "Młodzi w polityce" na której zaprezentowano młodych kandydatów na posłów z okręgu nr 12 obejmującego powiaty wadowicki, suski, chrzanowski, oświęcimski oraz myślenicki. To Sebastian Mlak z Wadowic, Jagoda Szpak z Chrzanowa, Dominik Mieczynski i Krystian Pogan z Choczni.

O godzinie 16:30 w Garsonierze odbyło się spotkanie z mieszkańcami. Sala była pełna, zjawiło się blisko setka osób. Sikorski  promował tutaj swoją najnowszą książkę "Polska Stan Państwa", którą zresztą można było kupić. Spotkanie miało formę "pytanie-odpowiedź". Mieszkańcy pytali a gość odpowiadał. Rozmawiano m.in. o polityce PiS, wojnie na Ukrainie i sytuacji co będzie po niej, "Lex tusk", bezsensowności domagania się od Niemiec reperacji, Centralnym Porcie Komunikacyjnym oraz o tym, co zrobi Koalicja Obywatelska po ewentualnych wygranych wyborach.

Po spotkaniu nie zabrakło oczywiście składania podpisów, a także wspólnych zdjęć.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+12 #1 Gość 2023-09-02 19:57
Masakra i ci ludzie jeszcze po książki idą - degeneracja społeczna do kwadratu razy milion.
Na zdjęciu nr 2 widać jak Radziu się cieszy że przyszyli hahahahaha - mina jakby zatwardzenia chłop dostał:
https://wadowiceonline.pl/images/stories/ZDJECIA/2023/radoslaw_sikorski_przed_wyborami_odwiedzil_wadowice/galeria/02.jpg
Cytować
-18 #2 Ryzawy herr 2023-09-02 20:45
***** Sikorskiego
Cytować
+21 #3 Mieszkaniec 2023-09-02 20:57
Pani redaktorze Guzik dodajesz film, na którym widać, że na sali było 9 rzędów po 7 krzeseł, czyli razem 63 miejsca i do tego widać, że nie wszystkie są zajęte a w artykule piszesz Pan, że przyszło blisko 100 osób? Jeśli dla Pana ok 60 osób to "blisko 100" to życzę poprawy wzroku albo więcej rzetelności!
Cytować
+15 #4 Mieszkaniec 2023-09-02 20:58
Pani redaktorze Guzik dodajesz film, na którym widać, że na sali było 9 rzędów po 7 krzeseł, czyli razem 63 miejsca i do tego widać, że nie wszystkie są zajęte a w artykule piszesz Pan, że przyszło blisko 100 osób? Jeśli dla Pana ok 60 osób to "blisko 100" to życzę poprawy wzroku albo więcej rzetelności!
Cytować
+6 #5 Grzesiek 2023-09-02 21:00
ŻENADA
Cytować
+6 #6 Wróżka 2023-09-02 22:45
Pazdziernika 15,tego pogonimy Kaczyńskiego.
Pisie trolle nic tu nie poradzicie
Szczęśliwej Polski Już Czas...Dla naszych dzieci i wnuków ,dla Polski Europejskiej, A nie putinowskiej.
Cytować
-10 #7 Oficer policji 2023-09-03 07:58
Powtarzam wam, że ja cała moja rodzina i wszyscy znajomi z dumą głosujemy na PiS. Rozumiecie.
Mam jeszcze kilku lemingów przekonać.
Cytować
+4 #8 Jery 2023-09-03 08:29
Gonić dziada z Papiskiego miasta
Cytować
+15 #9 rezerwista 2023-09-03 08:56
Cytuję Oficer policji:
Powtarzam wam, że ja cała moja rodzina i wszyscy znajomi z dumą głosujemy na PiS. Rozumiecie.
Mam jeszcze kilku lemingów przekonać.

Nie podszywaj się pod oficera trollu .
Cytować
+22 #10 olox 2023-09-03 12:12
Przepraszam ale mam pytanie do osób prowadzących Wadowiceonline: czemu mój wczorajszy wpis został usunięty- jaki tego powód?
Cytować
+3 #11 Ryzawy herr 2023-09-03 14:34
Znowu lemingi będą płakać po przegranych wyborach, zawsze tacy podnieceni jesteście przed wyborami a potem bek. Dla pocieszenia zostaje wam ten głupi TVN, i wiara że to niezależne media, hahahha
Cytować
+12 #12 Remy 2023-09-03 15:58
Cytuję olox:
Przepraszam ale mam pytanie do osób prowadzących Wadowiceonline: czemu mój wczorajszy wpis został usunięty- jaki tego powód?

Zapewne inne poglądy niż Pana redaktora, to wystarcza.
Cytować
+8 #13 Apokalipsa 2023-09-03 17:57
Cytuję olox:
Przepraszam ale mam pytanie do osób prowadzących Wadowiceonline: czemu mój wczorajszy wpis został usunięty- jaki tego powód?

Nie tylko Twój, ciekawe rzeczy na.... klubinteligencj ipolskiej. pl
Cytować
+8 #14 Apokalipsa 2023-09-03 17:58
Cytuję Remy:
Cytuję olox:
Przepraszam ale mam pytanie do osób prowadzących Wadowiceonline: czemu mój wczorajszy wpis został usunięty- jaki tego powód?

Zapewne inne poglądy niż Pana redaktora, to wystarcza.

Tu chodzi aby wszystkich trzymać w jedynym słusznym kierunku.. neon24.pl
Cytować
+17 #15 olox 2023-09-03 18:12
....a Ja już myślałem że tu można dokonywać wymiany zdań a nawet może i myśli :-)
Cytować
-4 #16 Roki 2023-09-04 16:10
Cytuję Ryzawy herr:
Znowu lemingi będą płakać po przegranych wyborach, zawsze tacy podnieceni jesteście przed wyborami a potem bek. Dla pocieszenia zostaje wam ten głupi TVN, i wiara że to niezależne media, hahahha

Aleś ty naiwny, czy myślisz że będą wybory??? Che che che... Prowokacje rządowe pożary, i zamknięcie kraju, a nasze wot y za mięsko za jankesow bo dolar już zbankrutowal,..
Cytować
0 #17 Pan Komment 2023-09-04 20:38
Cytuję olox:
Przepraszam ale mam pytanie do osób prowadzących Wadowiceonline: czemu mój wczorajszy wpis został usunięty- jaki tego powód?


Cytuję olox:
....a Ja już myślałem że tu można dokonywać wymiany zdań a nawet może i myśli :-)


Cytuję Remy:
quote: olox (...)


Cytuję Apokalipsa:
quote: olox (...)

-----------------------------------------------------------
: nie myśl - działaj! trzeba stworzyć organizację ludzi, którzy wymiotą do szczętu lewackie myślenie niczym rażenie termojądrowe; niedługo zmieniają nazwę na: "lewacki_klub_b raku_inteligenc ji.pl" żeby lepiej odwzorować ich poziom mentalny.

organizujmy się! bądźmy siłą! wyplewimy chwasty - a plon będzie nasz!

bezideowa hołota z natury rzeczy nie pociągnie długo.
Cytować
+2 #18 olox 2023-09-08 21:44
Jeżeli brak w tym ideii toż to samo padnie....
Cytować
+1 #19 Młody 2023-09-14 21:15
Cytuję Wróżka:
Pazdziernika 15,tego pogonimy Kaczyńskiego.
Pisie trolle nic tu nie poradzicie
Szczęśliwej Polski Już Czas...Dla naszych dzieci i wnuków ,dla Polski Europejskiej, A nie putinowskiej.

Zmienisz zdanie po wyborach pachołku TfuSSka.
Cytować