Do Wadowic wybiera się były minister spraw zagranicznych, europoseł Radosław Sikorski. Będzie promow
Radosław Sikorski zawita do Wadowic

Do Wadowic wybiera się były minister spraw zagranicznych, europoseł Radosław Sikorski. Będzie promował swoją nową książkę.

W sobotę (2.09) z wizytą do Wadowic wybiera się Radosław Sikorski na zaproszenie posła Marka Sowy i kandydującego do Sejmu radnego powiatowego i szefa lokalnych struktur Koalicji Obywatelskiej Sebastiana Mlaka.

Były minister spraw zagranicznych, zaś obecnie europoseł o godzinie 16:30 spotka się z mieszkańcami w Klubie Garsoniera na osiedlu Kopernika.

Polityk będzie promował swoją najnowszą książkę "Polska Stan Państwa". Zaplanowana jest dyskusja, podpisywanie książki jak i wspólne zdjęcia.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+13 #1 Pan Komment 2023-09-02 13:11
...jako że lewa strona rzeczywistości w naszem dążącem do moralnego upadku Papieskim Mieście dokonała żenującej cenzury, takowo stwierdzam jeno:

trójka kandydatów na Pierwszy Pohybel IV-tej RP w naszem powiecie: Radek Sikora, posłaniec Marek Sowa i niejaki Mlak w drodze ku swojemu przeznaczeniu - zatem pozostał im jeno papier, który wszystko łyknie, każde zagorzałe wynaturzenie i antypolskie wymioty, obyś do tych borów pod Bydgoszczą z godną siebie pamiątką z Wadowic wyjechał - tako rzekę!
Cytować
+11 #2 PO CO ? 2023-09-02 13:21
PO CO ?
Cytować
+2 #3 wow 2023-09-02 13:42
Niemiecki skurwysyn.
Cytować
+7 #4 Grzesiek 2023-09-02 14:54
A PO cholerę ?!!!
Cytować
-18 #5 Zosia 2023-09-02 14:56
Pozytywna i mądra postać . Dla głupich natomiast mądrość jest pojęciem abstrakcyjnym . Każdy chciałby by leczył to mądry lekarz, uczył mądry nauczyciel, rządził mądry rząd. Niestety obecny rząd nie jest ani mądry, ani fachowy,. Jest pefidny,klamliw y wybrany przez ludzi można rzec głupich.
I mamy głupie złośliwe komentarze.
Cytować
+17 #6 Konan 2023-09-02 14:59
BUAHAHAHAHAHAHA HAHAHHA jeszcze tego patola nam tu brakowało :D :D :D
Mlaku sobie z granatnika pyknął w czache tym zdjęciem jak nisko trzeba upaść aby z takim "autorytetem" się fotografować :D :D :D
Cytować
+10 #7 Tuareg 2023-09-02 15:00
Gościu, spadaj! A ten Mlak to kto? Czym może się pochwalić? Jakie ma wykształcenie? Co w życiu osiągnął? Co dobrego zrobił dla lokalnej społeczności? Niech się pochwali skoro chce być posłem.
Cytować
+16 #8 Lak 2023-09-02 15:03
Czy Ławrow też będzie ?
Cytować
+9 #9 Dora 2023-09-02 15:04
Na tym zdjęciu to jeszcze tylko brakuje Klina z taczkami opowiadającego jakim to jest "prawym" człowiekiem by był komplet "inteligencji". Tacy ludzie to powinni mieć całkowity zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych.
Cytować
+7 #10 UWAGA ! 2023-09-02 15:22
Tymczasem za oceanem:
'FBI wydało list gończy za współpracownicą Fundacji Batorego'
https://www.fronda.pl/a/FBI-wydalo-list-gonczy-za-wspolpracownica-Fundacji-Batorego,219680.html

Kim się ta fundacja otacza poczytajcie:

'Sikorski uczestniczył w czwartek w debacie zorganizowanej w Warszawie przez Fundację Batorego.'
https://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/sikorski;o;polskiej;polityce;zagranicznej;na;wschodzie,38,0,544294.html

'List do premier Ewy Kopacz oraz marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego w sprawie powołania w Sejmie Nadzwyczajnej Komisji, mającej przygotować projekt zmian w funkcjonowaniu samorządu terytorialnego, skierowała Fundacja im. Stefana Batorego.'
https://publicystyka.ngo.pl/fundacja-batorego-pisze-do-premier-kopacz-i-marszalka-sikorskiego



TERAZ WIDZICIE kim jest całego KO i co ci ludzie robią w międzyczasie !!!
Cytować
+1 #11 Zbigniew Jurczak 2023-09-02 16:03
Lata temu portal służył informowaniu, sporadycznie rzetelnemu komentowaniu, bo pan Marcin się obawiał. Dzisiaj służy komentowaniu rzeczywistości przez anonimowych prostaków i pospolitych chamów nawiedzonych niewiedzą. Szkoda, a była szansa zdeprasowania wc24 czy tvbieniek. Portal poszedł za tamtymi, w stronę parafialnych WC.
Cytować
-11 #12 Emanuel Motylek 2023-09-02 16:11
Radek Sikorski zachód vs PIS wschód.
Cytować
-8 #13 Apokalipsa 2023-09-02 16:11
Oj narodzie kiedy ty przejrzysz,.. https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/09/pytania-referendalne-w-stylu-czy-trawa-ma-byc-zielona-czy-biala-a-woda-mokra-czy-sucha-co-wladza-wybierze/
Cytować
-5 #14 Jerzy 2023-09-02 17:30
Pisowcy Wasz czas jest policzony kłamcy złodzieje Państwa Polskiego!
Cytować
+4 #15 Mati 2023-09-02 17:33
Pinokio lajzo a może pokażesz jaki masz majątek kłamco!!!!
Cytować
-3 #16 Ciekawy 2023-09-02 18:30
Jak to było p.Sikorski ? Wleciały śmigłowce białoruskie na kilometr po naszej stronie, krzyczał pan ,natychmiast zestrzelić. Teraz nasz zrobił, podobno to samo. Jakie ma pan w związku z tym przekaz do p.Łukaszenki? Natychmiast zestrzelić? Posłuchał pana?
Cytować
+8 #17 Basia 2023-09-02 19:05
Do szefostwa Portalu: wypadało by było trochę wcześniej poinformować o takim spotkaniu, a nie na 4 godziny przed. To tak na przyszłość, bo dziś już i tak już jest trochę za późno.
Cytować
+3 #18 Jerzy 2023-09-02 20:09
Cytuję Lak:
Czy Ławrow też będzie ?

Tak. Podobno ma być. Pewne info.
Cytować
+9 #19 wow 2023-09-03 16:43
Cytuję Zbigniew Jurczak:
Lata temu portal służył informowaniu, sporadycznie rzetelnemu komentowaniu, bo pan Marcin się obawiał. Dzisiaj służy komentowaniu rzeczywistości przez anonimowych prostaków i pospolitych chamów nawiedzonych niewiedzą. Szkoda, a była szansa zdeprasowania wc24 czy tvbieniek. Portal poszedł za tamtymi, w stronę parafialnych WC.


Wystarczy wejść na Twój profil na facebooku dziadek, żeby przekonać się czym jest owe prostactwo właśnie nawiedzone niewiedzą. A w dodatku podszyte czerwonym wypaczeniem i nienawiścią do wszystkiego do polskie, czy związane z Kościołem. Nie masz moralnego prawa do oceny kogokolwiek, skoro siedzisz przy stole z komunistką Senyszyn i jeszcze się cieszysz, że to niby inteligencja? Jeśli Twoja postawa dziadku jest postawą rzekomej "inteligencji" to już lepiej być "prostakiem".
Cytować
+1 #20 baca 2023-09-03 20:58
jak chceta duch ciuli razym logladnoc to idzzta jedyno okazjo
Cytować