Tak przed wyborami organizowane są w całej Polsce  pikniki Rodzina 800+, również w powiecie wadowick
Kolejny piknik 800 plus w powiecie. Tym razem w Stryszowie

Tak przed wyborami organizowane są w całej Polsce  pikniki Rodzina 800+, również w powiecie wadowickim. Po pikniku w Lanckoronie szykuje się takie wydarzenie w Stryszowie.

Ministerstwo Rodziny i Polityki społecznej we współpracy z Urzędami Wojewódzkimi w połowie lipca rozpoczęło kampanię, promującą zmiany, które zostaną wprowadzone w świadczeniu 500 plus. Pikniki odbywają się  w różnych regionach Polski w ramach akcji promocyjnej rządowego programu “Rodzina 800+”, w którym głównym założeniem jest podwyższenie od stycznia 2024 roku wysokości świadczenia 500+ do 800+ na każde dziecko.  Wielu nazywa je bez ogródek kampanią wyborczą i promocją partii rządzącej przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi i samorządowymi, na które wydawane są publiczne pieniądze a na których lansują się politycy PiS.

Pikniki zaplanowano także w powiecie wadowickim. Pierwszy odbył się 12 sierpnia w Lanckoronie. Było gorąco, bo pojawiła się opozycja. Frekwencyjnego szału raczej nie było, może do mieszkańców powoli dociera, że rząd rozdaje  im pieniądze, które wcześniej im zabrał?

Zobacz: Piknik 800 plus w Lanckoronie. Frekwencyjnego szału nie było

Kolejny piknik tego rodzaju zaplanowano w Stryszowie w sobotę  (26.08)  na Stadionie LKS „Żarek” Stronie w Stryszowie. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 15:00. W programie m.in. rodzinna gra terenowa z nagrodami, warsztaty ekologiczne, gry wieloformatowe, bajkowa wioska, symulator rajdowy, warsztaty muzyczne, plastyczne oraz animacje, a także malowanie twarzy, duże bańki mydlane czy tatuaże brokatowe.

Zabawa będzie połączona również z edukacją dzięki stoiskom tematycznym, które przygotowane zostaną przez Muzeum Armii Krajowej, policję, WFOŚiGW w Krakowie. Będzie też EKOdoradca i ZUS. Swoje stanowisko na czas pikniku przygotuje również Klub „Senior+” ze Stryszowa. Będą także pokazy przygotowane przez strażaków. O godzinie 17:30 rozpocznie się koncert Kapeli Ciupaga.

„Piknik rodzinny 800+” połączony został w Stryszowie z dożynkami gminnymi, wiec tym razem przynajmniej frekwencyjnie powinno się udać...


 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+30 #1 berek 2023-08-23 23:01
Helikopter będzie latać czy tylko ciupagi?
Cytować
+23 #2 Waran Kojtyła 2023-08-23 23:42
Cytuję berek:
Helikopter będzie latać czy tylko ciupagi?


Pilot milicyjnego śmigłowca znów da popis nad linią wysokiego napięcia, komendant milicji wystrzeli na wiwat z granatnika , a szeregowi funkcjonariusze będą wozić małolaty radiowozem :-P
Cytować
+2 #3 Lepsze 2023-08-24 10:11
Te czapki są lepsze niż te ze smigiełkiem - po tej od razu widać że ktoś jest inny. Różnią się tym, że ze smigiełkiem mozna tez nosic dla zabawy :D
Cytować
+20 #4 olo 2023-08-24 14:01
pikniki złodziei oszustów i kłamców.

PiS zniszczył rolnictwo i jeździ po wsiach i wmawia że jest git. PiS wystawił komisarza d/s rolnictwa który zniszczył rolnictwo w Polsce - świadczy to o tym że PiS oszukał mieszkańców wsi. Obłuda PiSu i kłamstwa jakie Morawiecki opowiada o sukcesach to dno PiSu.

Najprawdziwszym obrońcą Polskiej wsi jest Agrounia która walczy o interesy ludzi wsi. To że ludzie startują z listy Tuska nic nie zmienia. Wprowadza szał w PiS bo największy i najmocniejszy obrońca polskiego rolnictwa wali w PiS najcięższymi działami!
Cytować
+19 #5 Zoosia 2023-08-24 16:45
Frekwencja pokaże iloraz inteligencji, czy też obraz łudzi ,dających się upokarzac ,bez honoru i kręgosłupa moralnego.
Cytować
+18 #6 Emanuel Motylek 2023-08-24 18:52
86 MLD ZŁOTYCH CO PIS DOSTAŁ Z UE NA INWESTYCJE W ENERGETYKE ROZUPCYLI NA SOCJAL.FOTOWOLT AIKA JEST ALE NIE MA GZIE MAGAZYNOWWAĆ ENERGII BO KASA POSZŁA SIĘ JEBAĆ.PIS TO NIEUOLNI POSTKOMUNISCI.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.