Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją "Tu Jest Przyszłość" objechali powiat wadowicki. Spo
Politycy Koalicji Obywatelskiej objechali powiat i spotkali się z wyborcami

Parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją "Tu Jest Przyszłość" objechali powiat wadowicki. Spotkali się z samorządowcami, biznesmenami i mieszkańcami. Kulminacyjnym punktem było otwarte spotkanie z mieszkańcami w wadowickiej bibliotece.

Nie da się ukryć, że wkrótce wybory, bo politycy różnych partii ruszają co rusz w teren walcząc o rząd dusz. W poniedziałek (15.05)  do naszego województwa przyjechali  parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją "Tu Jest Przyszłość". Parlamentarzyści  KO pojawili się również w powiecie wadowickim. Na ten dzień zaplanowano szereg spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom NGO, przedsiębiorców i samorządu.

Rozpoczęliśmy dzień wspólnie Parlamentarzystami Koalicji Obywatelskiej: Posłanką Katarzyną Lubnauer, Posłem Pawłem Papke oraz Senatorem Markiem Borowskim. Mieliśmy spotkanie ze stowarzyszeniami w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Wadowickiej, następnie odbyliśmy spotkanie z Samorządowcami. Kolejne spotkanie z przedstawicielami Wadowickiej Grupy Biznesowej i na koniec spotkanie otwarte z mieszkańcami – mówi nam szef powiatowego PO Sebastian Mlak.

W Andrychowie z kolei  byli Poseł Tomasz Siemoniak, posłanka Dorota Niedziela i Maria Janyska, posłanka Joanna Kluzik-Rostowska. Odbył się tutaj briefing odnośnie wycinki drzew w rezerwacie Madohora, następnie spotkanie z burmistrzem Andrychowa Tomaszem Żakiem i wizyta u Grzegorza Tomiaka, właściciela firmy Ogniochron, największego producenta gaśnic w Polsce.

Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie. Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Problem 2023-05-17 09:02
Problemem tego kraju jest niekompetentny, kolesiowski rząd, ktory nie robi nic dobrego dla Polski. fit55 podpisali, rolnikow zniszczyli, KPO (jak ktoś tam nie widział wała to gratuluje głupoty, czysta podstawka do szantażu) XDDDDDDDDDDDDDD . Nie trzeba pytać, wystarczy obserwować jak coraz bardziej kretyni tam siedzący się pogrążają. Polecam obejrzeć wywiad z Amerykańskiej telewizji na temat: kiedy, ile i za ile stany sa w stanie ograniczyc emisje do danego stopnia. Sie zdziwicie, ale przeciez polska 6x bogatsza od stanow to da rade XD.

"Wy nie musicie ludziom dawać, wy im przestańcie zabierać a ludzie sami sobie poradzą" - SP. A. Lepper.
Cytować
+16 #2 DRK 2023-05-17 10:02
Tłumy Tłumy - emeryci i renciści SB którym pis obniżył emerytury xD
Cytować
+14 #3 sędzia Dreed 2023-05-17 11:20
OO...nawet Stachu przyjechał...
Cytować
+11 #4 Haha 2023-05-18 13:39
Zainteresowanie po chu....
Cytować
-9 #5 Monia 2023-05-18 14:42
bielany,mejzy wybory!!!złodzi eje,banda pis!!! Odsuniemy Was i Rozliczymy Misiewicze Rozkradający Polskę!!!
Cytować
0 #6 Obywatel 2023-05-18 14:44
http://100aferpis.pl
Cytować
+5 #7 a tfu 2023-05-19 14:02
Raz na cztery lata wychodzą czy to ci z lewa czy z prawa ze swoich wygodnych biur, opłacanych z pieniędzy podatników, żeby obiecywać gruszki na wierzbie i pilnować swoich koryt, żeby przypadkiem po kolejnych wyborach im źródełko z łatwą kasą nie wyschło, szarego obywatela mając i tak głęboko w poważaniu.
Cytować
-7 #8 Adam 2023-05-21 00:47
PIS będzie rozliczony.Złod zieje prezesa pójda siedzieć.
Cytować
+6 #9 Ktos 2023-05-22 12:50
Jak się wybory zbliżają to każda partia dobra a obecną zla
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.