Kalwaria Zebrzydowska i Tomice to beneficjenci kolejnych dofinansowań województwa małopolskiego w zakr
Kalwaria i Tomice z promesami na rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej

Kalwaria Zebrzydowska i Tomice to beneficjenci kolejnych dofinansowań województwa małopolskiego w zakresie gospodarki wodno-ściekowej.

Samorząd województwa małopolskiego dofinansuje kolejne 40 projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Wicemarszałkowie Łukasz Smółka i Józef Gawron, Iwona Gibas z zarządu województwa i radny województwa Stanisław Bisztyga przekazali uroczyście promesy gwarantujące przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na ręce przedstawicieli gmin i zakładów komunalnych z naszego regionu.

Wśród beneficjantów znalazły się także samorządy i zakłady komunalne naszego powiatu: Kalwaria Zebrzydowska oraz  Tomice. Przekazane w ramach trzeciego naboru środki umożliwią rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w gminie Tomice o łącznej długości 1 246 kilometrów w miejscowościach Witanowice i Radocza oraz budowę sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 3 kilometrów w miejscowościach Radocza i Tomice i zakup agregatu prądotwórczego na stację uzdatniania wody w Witanowicach. W Kalwarii Zebrzydowskiej także rozbudowana zostanie sieć wodociągowa i kanalizacyjna

Zarząd województwa małopolskiego przeznaczył dotąd na gospodarkę wodno-ściekową w ramach PROW łącznie 320 milionów złotych.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-22 #1 Gdzie prawda 2023-01-20 11:55
Wadowice pominięte w tej inwestycji hahah
No cóż kolejny raz rozwój po za miastem
A my kolejny raz możemy powiedzieć no cóż zaraza z łaczan
Dobrze że w tym roku ten ciul kalinski znika
Cytować
+19 #2 Troll ćpuna 2023-01-20 14:33
Cytuję Gdzie prawda:
Wadowice pominięte w tej inwestycji hahah
No cóż kolejny raz rozwój po za miastem
A my kolejny raz możemy powiedzieć no cóż zaraza z łaczan
Dobrze że w tym roku ten ciul kalinski znika

Nie zniknie bo ma następną kadencję w kieszeni tak więc przestań już płakać bo" chłopaki nie płaczą" no ale ty nie jesteś nawet chłopakiem hejterku.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.