Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wybiera się do Wadowic na spotkanie z elektoratem.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński wybiera się z wizytą do Wadowic

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński wybiera się do Wadowic na spotkanie z elektoratem.

Mimo, że wybory parlamentarne najpewniej dopiero za rok, już widać sporą aktywność polityków, którzy będą walczyć o głosy wyborców i spotykają się z wyborcami. Jak już informowaliśmy, w poniedziałek (7.11) z wizytą do Wadowic i Andrychowa wybiera się wicemarszałek Sejmu i szef Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty.

Zobacz: Włodzimierz Czarzasty odwiedzi Wadowice i Andrychów

Z kolei na sobotę (12.11) zaplanowano wizytę prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, który już od jakiegoś czasu odbywa objazdy po Polsce, nazywane przez złośliwych "stand upami", bo często wywołują one, głównie wśród przeciwników, salwy śmiechu, kiedy prezes myli miejscowości, popełni lapsusy językowe czy tłumaczy po swojemu swoją wizję Polski. W każdym bądź razie Euro po 3 złote, karimata, trudne słowo Sztokholm  czy inne przeszły już do historii...

Spotkanie w Wadowicach zaplanowano na około 400 osób, odbędzie się ono według wstępnych planów w sali głównej Wadowickiego Centrum Kultury, dokładna godzina jeszcze nie jest znana, mówi się o 14:00. Podczas spotkań z mieszkańcami prezes PiS podsumowuje dotychczasowe dokonania partii oraz mówi o planach na najbliższe miesiące. Osoby chcące spotkać się z Kaczyńskim, powinni się kontaktować z oddziałami biur poselskich w okręgu nr 12, pod który podlega powiat wadowicki.

Jak często zauważają niektórzy po wizytach prezesa w innych miejscowościach w kraju, na spotkania głównie wpuszczani są tylko sympatycy partii, którzy do mniejszych miejscowości byli nawet dowożeni autokarami, aby zapełnić wypełnić salę. Jak to będzie u nas?

Tak wyglądało spotkanie prezesa z mieszkańcami Wadowic w 2019 roku:

Zobacz: Prezes PiS Jarosław Kaczyński przyjechał do Wadowic na konwencje wyborczą

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Stefan 2022-11-05 10:12
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!
Cytować
-24 #2 wPiSdu 2022-11-05 10:50
Powie jednym tchem Sztokholm?
Cytować
+8 #3 Echo 2022-11-05 11:13
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!
Cytować
-6 #4 Bardzo Stanowczo 2022-11-05 11:39
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.
Cytować
-1 #5 Echo Serca 2022-11-05 11:45
Cytuję Bardzo Stanowczo:
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.



Przestań pi..lić. nikt nie zniszczył i zadłużył tak bardzo kraju jak Kaczyński z PiSem. Nie wspomne o TK, SN i kobietach ktore w imie cnót najwyższych umierają w szpitalach.

Jesteś idiotą zmanipulowanym przez TVP i władze. Masz ksywe twardy beton. Nie potrafisz ocenić prawdziwej sytuacji w jakiej znajduje się kraj.

Dla takich jak ty choćby padał deszcz to i tak powiesz że sieci słońce.

Do ciebie pasuje powiedzenie że idiotów nie brakuje.
Cytować
-13 #6 Tomek 2022-11-05 11:50
To mówicie że przyjedzie pisowski wladzca pluj. W Wadowicach tych much jest sporo,więc autobusem nie ma potrzeby ich przewozić, jednych smród i fetor pozostanie.
Cytować
-7 #7 lewus 2022-11-05 11:51
Byłem na poprzednim spotkaniu mieszkańców Wadowic z Kaczyńskim. Pomijam "cyrk-szkolenie " przed wejściem prezesa na salę, ale to powinno być zmartwieniem członków PiS (Pieniądz i Stanowiska) - chcą, niech robią z siebie idiotów. Mnie przeraziło co innego. Gdy Kaczyński wszedł na podest, zgromadzeni z podniesionymi rękami mając zaciśnięte pięści skandowali głośno: Jarosław, Jarosław. Ręce w górze kojarzyły mi się jednoznacznie z filmami z dawnych Niemiec, ale najgorsze było co innego: szaleństwo na twarzach tych ludzi. Nie do uwierzenia! To był amok, ci ludzie byli gotowi rozszarpać każdego, kto by odważył się powiedzieć głośno - król jest nagi! Od tamtej chwili boję się o Polskę. Bo widziałem - są w Polsce (również w Wadowicach) ludzie gotów zniszczyć Polskę, byle wykonać rozkaz swojego idola.
PS. Patrząc na kroniki z lat "komunistycznyc h" również słyszy się głośne skandowanie - Edward Gierek i inne. Ale na twarzach tamtych ludzi nie ma tego szaleństwa, jakie widziałem w Wadowicach.
Cytować
-5 #8 Widzę 2022-11-05 11:55
Policjanci w tym dniu powinni wsiąść urlop na żądanie w ramach protestu .
Cytować
-6 #9 Zosia 2022-11-05 11:58
Dlaczego ten stary tak się boi,kordony policji i ochroniarze, tchórz czy zły człowiek ,raczej znienawidzony przez lud. Pa Tusk prezydent Europy jezdzil w Brukseli chulajnoga ,zakupy sam sobie zrobił, zawsze uśmiechnięty i radosny .
Cytować
-20 #10 Państwo w państwie 2022-11-05 12:03
Cytuję Bardzo Stanowczo:
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.

Ty bucu imbycyl jesteś. Kaczor do wora a wór do jeziora
Cytować
+13 #11 Widzę 2022-11-05 12:04
Ile kosztuje ochrona Kaczyńskiego? Podatnicy wydali na nią w 2020 roku ponad półtora miliona złotych. Prezes PiS-u z roku na rok jest coraz droższy.
Jak taki z niego dobry człowiek to po co mu ochrona ?
Cytować
-5 #12 Widzę 2022-11-05 12:06
Widać manipulacje PiSu plusami i minusami , no ale właśnie to taka partia że potrafi tylko kłamać .
Cytować
+20 #13 Gość 2022-11-05 12:09
Cytuję Widzę:
Ile kosztuje ochrona Kaczyńskiego? Podatnicy wydali na nią w 2020 roku ponad półtora miliona złotych. Prezes PiS-u z roku na rok jest coraz droższy.
Jak taki z niego dobry człowiek to po co mu ochrona ?


Bo on jest dobry ale wielu postkomunistycz nych oszołomów nie :-)
Papież też był dobry, a przeprowadzono na niego aż dwa zamachu bo tak się go komuniści obawiali.
Pół miliona na pponad 38 milionowy kraj to gorsze w porównaniu ile ten człowiek dobrego zrobił dla całego narodu.
Cytować
+18 #14 Andi 2022-11-05 12:33
Cytuję Echo Serca:
Cytuję Bardzo Stanowczo:
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.



Przestań pi..lić. nikt nie zniszczył i zadłużył tak bardzo kraju jak Kaczyński z PiSem. Nie wspomne o TK, SN i kobietach ktore w imie cnót najwyższych umierają w szpitalach.

Jesteś idiotą zmanipulowanym przez TVP i władze. Masz ksywe twardy beton. Nie potrafisz ocenić prawdziwej sytuacji w jakiej znajduje się kraj.

Dla takich jak ty choćby padał deszcz to i tak powiesz że sieci słońce.

Do ciebie pasuje powiedzenie że idiotów nie brakuje.


TK,SN nigdy nie miały się lepiej :-) Budżet mimo bardzo ciężkich czasów: Covid, wojna spina się i byłby jeszcze lepszy gdyby nie ludzie twojego pokroju czy opozycja która dwoi się i troi z Niemcami by blokować Polsce środki z KPO. Zakaz aborcji to powód do dumy tylko ludzie z wypatrzonym sumieniem mogą chcieć promować syf pokroju aborcja tj. zabijanie ludzi. W wielu krajach obowiązują takie przepisy i tam nikt nie opowiada takich bredni jak ty. W USA Sąd Najwyższy także ukrócił patologię aborcyjną. W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.
Cytować
-12 #15 gonzo 2022-11-05 12:35
JUŻ MU PISAŁEM ŻE JEST PERSONA NON GRATA W WADOEICACH
Cytować
-13 #16 Lucjan 2022-11-05 12:52
Cytuję Gość:
Cytuję Widzę:
Ile kosztuje ochrona Kaczyńskiego? Podatnicy wydali na nią w 2020 roku ponad półtora miliona złotych. Prezes PiS-u z roku na rok jest coraz droższy.
Jak taki z niego dobry człowiek to po co mu ochrona ?


Bo on jest dobry ale wielu postkomunistycznych oszołomów nie :-)
Papież też był dobry, a przeprowadzono na niego aż dwa zamachu bo tak się go komuniści obawiali.
Pół miliona na pponad 38 milionowy kraj to gorsze w porównaniu ile ten człowiek dobrego zrobił dla całego narodu.


porównujesz kaczydupe do ŚP. JPII?

no to poczytajmy co dobrego zrobił dziad jeden:
1. Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy;
2. Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom;
3. Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce;
4. Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu;
5. Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
6. Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu;
7. Afera „pilnowania internetu” – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański;
8. Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu;
9. Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej – wbrew stanowisku Polaków, ekologów i UE;
10. Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza – tajemnicze powiązania, niejasna rola;
11. Zamach na Konstytucję – brak przestrzegania podstawowych praw w Polsce;
12. Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariusze m Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących;
13. Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) – rządowe samochody masowo rozbijane;
14. Afera Bartłomieja Misiewicza – zachowanie niegodne członka rządu, arogancja;
15. Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich. Do dzisiaj nie przekazano pieniędzy z UE;
16. Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa – a miał się pojawić w Polsce już dawno temu;
17. Afera toruńska z przekazywaniem pieniędzy do ojca Tadeusza Rydzyka;
.......
546. Afera z atakiem na stronę Poufna Rozmowa, ujawniającą e-maile Dworczyka.
547. Afera z wyborami kopertowymi. NIK potwierdza winę Morawieckiego, Dworczyka i Sasina.
548. Afera Morawieckiego: ukrył 290 miliardów długu Polski poza budżetem.
549. Afera z Turowem: Pół miliona euro dziennie kar za brak porozumienia z Czechami w sprawie kopalni w Turowie.
550. Afera graniczna: imigranci umierają na granicy.
551. Afera zoofilska ministrów: Konferencja prasowa ministrów Błaszczaka i Kamińskiego, na której obaj prezentowali treści zoofilskie.
552. Afera z CPK: okazuje się, że lotnisko nie ma nawet biznesowego planu działania. Dopiero we wrześniu 2021 roku rozpoczęto dyskusję o sposobach zarabiania pieniędzy na tym projekcie.


LISTA CIĄGLE ROŚNIE!!!

całość dobroci jaką dał nam dziad z PiS tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/60775511/spis-afer-pisu-stan-na-28-wrzesnia-2021-polska-pol/
Cytować
-17 #17 Echo 2022-11-05 13:02
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!
Cytować
+25 #18 Noktus 2022-11-05 13:37
Cytuję Echo:
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!


To wystarczająca większość by legalnie i demokratycznie sprawować władzę :-)
Cytować
-7 #19 QWERTY 2022-11-05 13:42
Hehe czyli cyrk na kółkach zawita do Wadowic ,Bareja wraca że by przyjść na spotkanie partyjne trzeba sie dogadać z partią ,to nic innego jak kółko wzajemnej adoracji pisowskiego ścierwa
Cytować
-37 #20 Don Pedro 2022-11-05 13:44
Cytuję Noktus:
Cytuję Echo:
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!


To wystarczająca większość by legalnie i demokratycznie sprawować władzę :-)


Mówić o tobie s z m a t a to jak nic nie powiedzieć.
Cytować
+26 #21 Do Lucjan 2022-11-05 13:48
Cytuję Lucjan:
Cytuję Gość:
Cytuję Widzę:
Ile kosztuje ochrona Kaczyńskiego? Podatnicy wydali na nią w 2020 roku ponad półtora miliona złotych. Prezes PiS-u z roku na rok jest coraz droższy.
Jak taki z niego dobry człowiek to po co mu ochrona ?


Bo on jest dobry ale wielu postkomunistycznych oszołomów nie :-)
Papież też był dobry, a przeprowadzono na niego aż dwa zamachu bo tak się go komuniści obawiali.
Pół miliona na pponad 38 milionowy kraj to gorsze w porównaniu ile ten człowiek dobrego zrobił dla całego narodu.


porównujesz kaczydupe do ŚP. JPII?

no to poczytajmy co dobrego zrobił dziad jeden:
1. Afera SKOK – gigantyczne pieniądze trafiają w nieznane miejsca, w tle politycy układu władzy;
2. Afera rolna – utrudnienie zakupu ziemi polskim rolnikom;
3. Afera wiatrakowa – zniszczenie sektora energii odnawialnej w Polsce;
4. Afera samoloty VIP – kupowanie bardzo drogich, przepłaconych samolotów bez przetargu;
5. Afera billboardowa – kampania reklamowa rządu za pieniądze ze spółek Skarbu Państwa;
6. Afera z milionami na premie i pensje urzędników Kancelarii Sejmu;
7. Afera „pilnowania internetu” – Marcin Kędryna, urzędnik prezydenta Andrzeja Dudy cenzuruje Tygodnik Podhalański;
8. Afera „córki leśniczego” – minister Jan Szyszko załatwia pracę u ministra Mariusza Błaszczaka… na posiedzeniu rządu;
9. Afera z wycinką Puszczy Białowieskiej – wbrew stanowisku Polaków, ekologów i UE;
10. Afera Edmunda Jannigera, młodego doradcy Antoniego Macierewicza – tajemnicze powiązania, niejasna rola;
11. Zamach na Konstytucję – brak przestrzegania podstawowych praw w Polsce;
12. Afera z pijanym, uzbrojonym funkcjonariuszem Straży Marszałkowskiej w Sejmie, atakującym protestujących;
13. Afera z wypadkami SOP (wcześniej BOR) – rządowe samochody masowo rozbijane;
14. Afera Bartłomieja Misiewicza – zachowanie niegodne członka rządu, arogancja;
15. Afera nawałnicowa – rząd przez 3 dni nie pomógł ludziom na zniszczonych terenach Borów Tucholskich. Do dzisiaj nie przekazano pieniędzy z UE;
16. Afera z brakiem odzyskania wraku Tupolewa – a miał się pojawić w Polsce już dawno temu;
17. Afera toruńska z przekazywaniem pieniędzy do ojca Tadeusza Rydzyka;
.......
546. Afera z atakiem na stronę Poufna Rozmowa, ujawniającą e-maile Dworczyka.
547. Afera z wyborami kopertowymi. NIK potwierdza winę Morawieckiego, Dworczyka i Sasina.
548. Afera Morawieckiego: ukrył 290 miliardów długu Polski poza budżetem.
549. Afera z Turowem: Pół miliona euro dziennie kar za brak porozumienia z Czechami w sprawie kopalni w Turowie.
550. Afera graniczna: imigranci umierają na granicy.
551. Afera zoofilska ministrów: Konferencja prasowa ministrów Błaszczaka i Kamińskiego, na której obaj prezentowali treści zoofilskie.
552. Afera z CPK: okazuje się, że lotnisko nie ma nawet biznesowego planu działania. Dopiero we wrześniu 2021 roku rozpoczęto dyskusję o sposobach zarabiania pieniędzy na tym projekcie.


LISTA CIĄGLE ROŚNIE!!!

całość dobroci jaką dał nam dziad z PiS tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/60775511/spis-afer-pisu-stan-na-28-wrzesnia-2021-polska-pol/


W aferę skok było zamieszane towarzystwo Komorowskiego:
https://bliskopolski.pl/ludzie/bronislaw-komorowski/afera-skok-wolomin/

https://wpolityce.pl/polityka/424582-komorowski-i-wsi-sprawdz-kulisy-afery-skok-wolomin

Lucjan po co kłamiesz kolejny przykład pkt. 4 przy takiej skali zakupu nie ma możliwośći by nie było przetargu więc po co tak perfidnie kłamiesz. Wypisujesz same brednie chłopie :D
Cytować
+26 #22 Roma 2022-11-05 13:55
Cytuję Don Pedro:
Cytuję Noktus:
Cytuję Echo:
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!


To wystarczająca większość by legalnie i demokratycznie sprawować władzę :-)


Mówić o tobie s z m a t a to jak nic nie powiedzieć.


Reprezentujesz głos rynsztoka, a potem chodzicie i krzyczycie jak dzieci we mgle demokracja :D Ty o demokracji zielonego pojęcia nie masz. Prawo i Sprawiedliwość rządzi Polską bo ludzie tego chcieli. Wyzywanie ludzi od szmat nic nie zmieni pokazuje tylko jak bardzo jesteś zdesperowanym i obłudnym człowiekiem.
Cytować
-24 #23 Pies 2022-11-05 14:26
Sierściuchu z Kochanowskiego, jakiego nicku dzisiaj użyjesz, żeby się ukryć przy ubliżaniu ludziom? Jakoś dziwnie Prawda, Niszczę trolli, haha i inne przestały się pojawiać od kiedy niby pod własnym nazwiskiem piszesz. Ty komuchu pie.dolony i tak wszyscy już wiedzą, że to Ty bankrucie autobusowy.
Cytować
-15 #24 Wow 2022-11-05 14:50
Cytuję Widzę:
Policjanci w tym dniu powinni wsiąść urlop na żądanie w ramach protestu .

Naucz się języka polskiego, a później zacznij pisać komentarze. Poprawnie piszemy i mówimy wziąć
Cytować
-22 #25 Don Pedro 2022-11-05 15:06
Cytuję Roma:
Cytuję Don Pedro:
Cytuję Noktus:
Cytuję Echo:
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!


To wystarczająca większość by legalnie i demokratycznie sprawować władzę :-)


Mówić o tobie s z m a t a to jak nic nie powiedzieć.


Reprezentujesz głos rynsztoka, a potem chodzicie i krzyczycie jak dzieci we mgle demokracja :D Ty o demokracji zielonego pojęcia nie masz. Prawo i Sprawiedliwość rządzi Polską bo ludzie tego chcieli. Wyzywanie ludzi od szmat nic nie zmieni pokazuje tylko jak bardzo jesteś zdesperowanym i obłudnym człowiekiem.


Czas rozliczenia nadchodzi i szczekanie nic ci nie da.

Ps. Twoje miejsce jest na Kremlu z Putinem wóde pić. Do tego się nadajesz. Jednym zdaniem takiego betunu już dawno nie widziałem. Szkoda mi cie. Semantyczne
Żenada.
Cytować
-15 #26 Jasiek 2022-11-05 15:16
Cytuję Roma:
[quote name="Don Pedro"][quote name="Noktus"][quote name="Echo"][quote name="Andi"]

Reprezentujesz głos rynsztoka, a potem chodzicie i krzyczycie jak dzieci we mgle demokracja :D Ty o demokracji zielonego pojęcia nie masz. Prawo i Sprawiedliwość rządzi Polską bo ludzie tego chcieli. Wyzywanie ludzi od szmat nic nie zmieni pokazuje tylko jak bardzo jesteś zdesperowanym i obłudnym człowiekiem.


Mówisz o resztoku? zapewne dla ciebie wzorem cnót niewieścich jest Lichocka z niejakim fakolcem którego pokazała dumnie w sejmie. Właśnie tak władza pojmuje demokrację jak ty tutaj nie liczy się Nikt i nic byleby wasze było naj...
Dzięki takim cepom jak ty rząd rozkrada państwo na potęgę ustawiając swoich na stanowiskach w państwowych instytucjach, betonujecie się tam wszyscy wzbogacając się o miliony złotych z demokracją na ustach!!! kłamiecie dookoła wszem i wobec!!! zawładneliście nawet kościołem!!! Dziś nawet On kłamie W imię wasze byle byście byli tylko u koryta!!! Byleby tylko się nachapać na kraść. Odsunęliście nasz kraj od Europy dalej na wschód niż był po upadku komuny i to nazywasz demokracją?! to wybrali Polacy?! chcesz mi powiedzieć że o to walczyliśmy?! wiesz co Kup se 5 m gumy i strzel se w łeb
Cytować
-13 #27 Moherfucker 2022-11-05 17:04
Potrzebny tu jak druga dziura w dupie.
Cytować
+7 #28 BRAWO PiS 2022-11-05 17:42
Przyjedzie Prezes Naszego Klubu PiS Jarosław Kaczyński powie Recisci i Emeryci głosujcie na PiS dostaniecie 13 14 i 15 emerytury i renty.
Cytować
-19 #29 Państwo w państwie 2022-11-05 18:01
Ja już szykuje kupę na powitanie słoneczka
Cytować
-21 #30 OBSERWATOR 2022-11-05 18:04
Ciekaw jestem jak nasz burmistrz wytłumaczy się przed słońcem narodu i jedynym najmądrzejszym z tego że inwestuje z pieniędzy Unii europejskiej jak dla kaczystana unia to wróg i niech spadną na nią wszystkie plagi egipskie a pis - sąsiadów unii oszczędź :lol:
Cytować
-53 #31 Marek 2022-11-05 18:57
TK,SN nigdy nie miały się lepiej :-) Budżet mimo bardzo ciężkich czasów: Covid, wojna spina się i byłby jeszcze lepszy gdyby nie ludzie twojego pokroju czy opozycja która dwoi się i troi z Niemcami by blokować Polsce środki z KPO. Zakaz aborcji to powód do dumy tylko ludzie z wypatrzonym sumieniem mogą chcieć promować syf pokroju aborcja tj. zabijanie ludzi. W wielu krajach obowiązują takie przepisy i tam nikt nie opowiada takich bredni jak ty. W USA Sąd Najwyższy także ukrócił patologię aborcyjną. W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.

Zawyłem! Co za matoł to napisał!
Cytować
+17 #32 Apilandia 2022-11-05 22:33
Miód na me serce gdy czytam komentarze wyznawców GW iTVN z wypranymi mózgami robicie wszystko by tylko nie wygrać wyborów! Tak trzymać a PIS będzie rządził dalej.Kultura i etyka są wam obce więc lepiej że motłoch nie dojdzie do władzy.
Cytować
-16 #33 Jajkami go..... 2022-11-05 23:22
Trzeba zbierać jajka i go trzeba jajkami obrzucić żeby Pan Jarosław K. wiedział co w Wadowicach się o nim mysli
Turne sobie celebrytka robi...
A ile to kosztuje pieniędzy takie wożenie starszego Pana??
Cytować
-22 #34 Widzę 2022-11-06 00:52
Właśnie dzisiaj wypowiedział się ten najmądrzejszy buchaj narodu .
Cytować
-15 #35 Psychiatra potrzebny 2022-11-06 06:36
Stary facet, który nie zna życia i wygaduje bzdury.Wczoraj ogłosił, że dzietnosc mała bo kobiety piją. Dobre studium dla psychologów i psychiatrów. Taki odlotowiec rządzi krajem.Cale miasto będzie zakorkowane bo dziada tak "kochają " że jeździ z kordonem policji.
Cytować
-14 #36 Psychiatra potrzebny 2022-11-06 06:41
Cytuję Widzę:
Właśnie dzisiaj wypowiedział się ten najmądrzejszy buchaj narodu .

Dobrze że to to się nie rozmnaża bo
takie geny powinny wyginac na wieki.Oszalaly karzel i mania wielkości
Cytować
-12 #37 Ateista 2022-11-06 08:04
Spotkanie z mieszkańcami?
Chyba z wybraną hołotą i moherami co popierają PiS I Rydzyka. Nikt inny nie ma wstępu
Bo Karakan Kaczyński boi się ludzi
Cytować
-11 #38 enbea kacza 2022-11-06 09:54
6 poplecznikow "kieszonkowego Napoleona " minusuje na całego...rzeczy wistości nie zaminusujecie bo każdy człowiek myślący widzi i słyszy co ten facet za brednie opowiada.
Cytować
-11 #39 rama 2022-11-06 09:56
Kaczynski stworzyl autokratyczny kraj z Polski na potrzeby własnej parti i nieprzyjazdny stosunek do Niemców i Unii.
Cytować
-14 #40 Kinga 2022-11-06 11:08
Polki rodzić dzieci a nie w szyje dawać!!! Alkoholiczki jedne. Pytacie ile dzieci ma J. KACZYŃSKI? 38MILIONOW. Wszyscy jesteśmy dziećmi ojca narodu!!!

A LEWACY DO NIEMIEC WYPAD!!
Cytować
-9 #41 enbea kacza 2022-11-06 12:58
Cytuję Kinga:
Polki rodzić dzieci a nie w szyje dawać!!! Alkoholiczki jedne. Pytacie ile dzieci ma J. KACZYŃSKI? 38MILIONOW. Wszyscy jesteśmy dziećmi ojca narodu!!!

A LEWACY DO NIEMIEC WYPAD!!

Ciekawe kto go karmi tymi idiotyzmami, dziwie się jak można popierać takiego szaleńca, który z kobiet robi alkoholiczki , kobiety muszą donosic martwe płody lub zdeformowane , a to że umierają z zatrucia to dla pisuarow bez znaczenia.
Cytować
-5 #42 yanek 2022-11-06 13:58
Bareja jakby żył to nie nadążył by filmów kręcić,
co znaczy godzina nie jest znana? 400 ludzi skąd? osiem autobusów z fiutem przyjedzie, nie mam ochoty go oglądać na zdjęciach a tym bardziej na żywo, ja pierdole wy się ludziska obudźcie bo to już dawno nie jest śmieszne
Cytować
-15 #43 yanek 2022-11-06 14:03
Cytuję Apilandia:
Miód na me serce gdy czytam komentarze wyznawców GW iTVN z wypranymi mózgami robicie wszystko by tylko nie wygrać wyborów! Tak trzymać a PIS będzie rządził dalej.Kultura i etyka są wam obce więc lepiej że motłoch nie dojdzie do władzy.


a wiesz że można mieć swoje zdanie nie oglądając nic? nie czytam gw nie oglądam tvn ani tvp ani polsatu, w internecie jak mam chwilę to szukam tego co potrzebuje, i w piździe mam takie porównania, cwele polityczne kategoryzujecie ludzi na pis albo przeciw, na tvp albo na tvn, każdy normalny człowiek od dawna nie ogląda nie słucha i nie czyta ani jednego ani drugiego, chce kurwa normalnego życia którego w tej chwili w polsce nie ma,

polityka się wpierdala w brudnych butach w każdy aspekt mojego życia, i to jest problem, a mniej ważne jest kto
Cytować
-10 #44 Kaczyński cyrk 2022-11-06 15:06
Cyrk objazdowy z kaczorem otoczonym kordonami pisowskiej Milicji.
Cytować
-27 #45 street 2022-11-06 18:48
Cytuję Andi:
Cytuję Echo Serca:
Cytuję Bardzo Stanowczo:
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.



Przestań pi..lić. nikt nie zniszczył i zadłużył tak bardzo kraju jak Kaczyński z PiSem. Nie wspomne o TK, SN i kobietach ktore w imie cnót najwyższych umierają w szpitalach.

Jesteś idiotą zmanipulowanym przez TVP i władze. Masz ksywe twardy beton. Nie potrafisz ocenić prawdziwej sytuacji w jakiej znajduje się kraj.

Dla takich jak ty choćby padał deszcz to i tak powiesz że sieci słońce.

Do ciebie pasuje powiedzenie że idiotów nie brakuje.


TK,SN nigdy nie miały się lepiej :-) Budżet mimo bardzo ciężkich czasów: Covid, wojna spina się i byłby jeszcze lepszy gdyby nie ludzie twojego pokroju czy opozycja która dwoi się i troi z Niemcami by blokować Polsce środki z KPO. Zakaz aborcji to powód do dumy tylko ludzie z wypatrzonym sumieniem mogą chcieć promować syf pokroju aborcja tj. zabijanie ludzi. W wielu krajach obowiązują takie przepisy i tam nikt nie opowiada takich bredni jak ty. W USA Sąd Najwyższy także ukrócił patologię aborcyjną. W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.

wpierw zaprzyjaźnij się z ortografią zanim publicznie zaczniesz brzdąkać
Cytować
-13 #46 Ta 2022-11-06 19:05
Ta menda niech się nie pojawia.... może daje w szyję!!!Kobiety do boju!!!!
Cytować
-12 #47 Ala 2022-11-06 19:08
Zasrany kawaler z kotkiem i czarnkiem będzie Polską Rządził... Kobiety Ludzie Opamiętajcie się!!!
Cytować
+9 #48 Mieszkaniec Gminy 2022-11-06 19:27
Cytuję Ala:
Zasrany kawaler z kotkiem i czarnkiem będzie Polską Rządził... Kobiety Ludzie Opamiętajcie się!!!


Nie ma nic złego w byciu kawalerem wówczas człowiek może się spełniać w działaniu na rzecz innych. Problem kobieto masz ty ze swoim sumieniem, gdyby było czyste to by był i spokój, a że nosisz w sercu nienawiść, brak przebaczenia to upatrujesz zła tam gdzie Bóg ci daje możliwość Błogosławieństw a ale nie potrafisz go dostrzec bo twoje sumienie jest przeżarte grzechem i nienawiścią !!!
Cytować
-9 #49 Dorota 2022-11-06 19:30
Widzę Minusy ludzie Mają Rozum usuną paralityka starego kawalera od władzy...dosc dyktatury tu nie są Węgry!!!!!
Cytować
-10 #50 Misiewicze 2022-11-06 19:37
I co Misiewicze myślicie że dalej Polskę będziecie doić!!!!w Orlenie PGNiG i innych spółkach!!! Naród was rozliczy pisowcy!!!
Cytować
-24 #51 Misiewicze 2022-11-06 19:39
http://100aferpis.pl/
Cytować
+18 #52 Mieszkaniec Gminy 2022-11-06 19:42
Cytuję yanek:
Cytuję Apilandia:
Miód na me serce gdy czytam komentarze wyznawców GW iTVN z wypranymi mózgami robicie wszystko by tylko nie wygrać wyborów! Tak trzymać a PIS będzie rządził dalej.Kultura i etyka są wam obce więc lepiej że motłoch nie dojdzie do władzy.


a wiesz że można mieć swoje zdanie nie oglądając nic? nie czytam gw nie oglądam tvn ani tvp ani polsatu, w internecie jak mam chwilę to szukam tego co potrzebuje, i w piździe mam takie porównania, cwele polityczne kategoryzujecie ludzi na pis albo przeciw, na tvp albo na tvn, każdy normalny człowiek od dawna nie ogląda nie słucha i nie czyta ani jednego ani drugiego, chce kurwa normalnego życia którego w tej chwili w polsce nie ma,

polityka się wpierdala w brudnych butach w każdy aspekt mojego życia, i to jest problem, a mniej ważne jest kto


Jakbyś żył jak Bóg przykazał to byś takich bredni nie opowiadał:

LIST DO RZYMIAN 13:
„1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy - przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary2 temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd. 7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek - podatek, komu cło - cło, komu uległość - uległość, komu cześć - cześć.”

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=282


ORAZ

„16 Wszystkie dzieła Pana są bardzo piękne,
a każdy rozkaz Jego w swoim czasie jest wykonany.
Nie można mówić: «Cóż to? Dlaczego tamto?»
Wszystko bowiem się pozna w swoim czasie.

(…)

24 Jak dla sprawiedliwych drogi Jego są proste,
tak dla bezbożnych pełne przeszkód.

25 Jak od początku dobro zostało przeznaczone dla dobrych,
tak zło - dla grzeszników.

26 Rzeczy pierwszej potrzeby dla życia człowieka - to:
woda, ogień, żelazo i sól,
mąka pszenna, mleko i miód,
krew winogron, oliwa i odzienie:
27 wszystko to służy bogobojnym ku dobremu,
grzesznikom zaś obróci się na nieszczęście
.

29 Ogień, grad, głód i śmierć - wszystko to w celu pomsty zostało stworzone. 30 Kły dzikich zwierząt, skorpiony i żmije, miecz mściwy - ku zagładzie bezbożnych

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=629

Zacznij prostować swoje życie to zamiast przeszkód będziesz widział okazje i Błogosławieństw a bo każda próba pokazuje prawdę o ludziach. Pokorny człowiek ufa Bogu, a pyszny szuka winnych wszędzie tylko nie w sobie ! Zacznij od siebie wypleń obłudę która nosisz w sercu…
Cytować
-12 #53 Wadowice 2022-11-06 19:47
Wadowice Obudźcie się...
Cytować
-16 #54 Idziemy 2022-11-06 19:50
Idziemy ciekawe czy skrzat kaczor wszystkich obywateli wpuści,może autokary pisowcow podjadą, będzie zadyma haha,ochrona trollowi nic nie da hahaha
Cytować
-14 #55 Wojtek 2022-11-06 19:53
Wierzysz w cuda? pewnie wyznawcy radia Maryja zostaną tylko wpuszczeni..
Cytować
-13 #56 Obywatelka 2022-11-06 20:26
Ale żałuję, że akurat mnie nie ma. Jedyna okazja wysłuchać kłamstw największego DZIADA w tym kraju przepadnie ... Pozdrawiam
Cytować
-26 #57 Kazek Opanuj się 2022-11-06 21:01
Cytuję Mieszkaniec Gminy:
Cytuję Ala:
Zasrany kawaler z kotkiem i czarnkiem będzie Polską Rządził... Kobiety Ludzie Opamiętajcie się!!!


Nie ma nic złego w byciu kawalerem wówczas człowiek może się spełniać w działaniu na rzecz innych. Problem kobieto masz ty ze swoim sumieniem, gdyby było czyste to by był i spokój, a że nosisz w sercu nienawiść, brak przebaczenia to upatrujesz zła tam gdzie Bóg ci daje możliwość Błogosławieństwa ale nie potrafisz go dostrzec bo twoje sumienie jest przeżarte grzechem i nienawiścią !!!

Rudy przestań bzdury wypisywać, moralista z Kleczy się znalazł, jakby cie nie znali to by cię może kupili,jakiś stary takiś niepoważny.
Cytować
-14 #58 Pl 2022-11-06 21:04
Polacy dajcie pokaz nie plusujcie dojnej zmianie!!!posty wyżej!!!
Cytować
-8 #59 Do mieszkaniec gminy 2022-11-06 21:21
Ty Boga do Kaczyńskiego nie porównuj! może udaj się do Rydzyka bo znowu Pieniążki od PiS sekty dostał!Polacy rozliczą pisowskie złodziejskie rządy!
Cytować
+16 #60 Mieszkaniec Gminy 2022-11-07 06:52
Cytuję Do mieszkaniec gminy:
Ty Boga do Kaczyńskiego nie porównuj! może udaj się do Rydzyka bo znowu Pieniążki od PiS sekty dostał!Polacy rozliczą pisowskie złodziejskie rządy!


Nawet ze zrozumieniem czytać nie potrafisz. Nikt nikogo do Boga nie porównuje ale to Bóg daje władzę o czym wyraźnie pisze List do Rzymian 13:

„Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.”

Jacy są ludzie i ich sumienia taką władzę dostają. Zła władza uciska naród by ludzie doświadczyli owoców swoich grzechów i zaczęli się nawracać i wołać do Boga. Rękoma dobrej władzy Bóg wyzwala narody i oczyszcza je z grzechu co widzimy w naszym narodzie obecnie przykład: pogonienie patologi aborcji, oczyszczanie szkół:

Za opozycji było:
„14 W Jerozolimie więc wybudowali gimnazjum według pogańskich zwyczajów.” - https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1054

A za PiS starli to bagno na proch! Następnie Bóg robi porządki w sądownictwie i wielu innych aspektach.

A wtedy w synach grzechu słychać ogromne wycie i majaczenie o praworządności, wolności, demokracji i inne brednie ! Co zrobił Bóg z Sodomą i Gomorą ? Zostały starte na proch za bagno które promowały !
Cytować
+13 #61 Obywatel 2022-11-07 07:51
Ludzie patologiczna Komisja Europejska chce przymusić nasz rząd do podniesienia stawek VAT na surowce energetyczne:

https://www.money.pl/gospodarka/nie-bedzie-tarczy-antyinflacyjnej-w-przyszlym-roku-rzad-otrzymal-pismo-z-ke-6831309694474912a.html

Trzeba stanowczo pogonić totalnych i Niemców !
Cytować
-17 #62 Yanek 2022-11-07 08:13
Cytuję Mieszkaniec Gminy:
Cytuję yanek:
Cytuję Apilandia:
Miód na me serce gdy czytam komentarze wyznawców GW iTVN z wypranymi mózgami robicie wszystko by tylko nie wygrać wyborów! Tak trzymać a PIS będzie rządził dalej.Kultura i etyka są wam obce więc lepiej że motłoch nie dojdzie do władzy.


a wiesz że można mieć swoje zdanie nie oglądając nic? nie czytam gw nie oglądam tvn ani tvp ani polsatu, w internecie jak mam chwilę to szukam tego co potrzebuje, i w piździe mam takie porównania, cwele polityczne kategoryzujecie ludzi na pis albo przeciw, na tvp albo na tvn, każdy normalny człowiek od dawna nie ogląda nie słucha i nie czyta ani jednego ani drugiego, chce kurwa normalnego życia którego w tej chwili w polsce nie ma,

polityka się wpierdala w brudnych butach w każdy aspekt mojego życia, i to jest problem, a mniej ważne jest kto


Jakbyś żył jak Bóg przykazał to byś takich bredni nie opowiadał:

LIST DO RZYMIAN 13:
„1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy - przeciwstawia się porządkowi Bożemu. Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego. A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga, [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary2 temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd. 7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek - podatek, komu cło - cło, komu uległość - uległość, komu cześć - cześć.”

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=282


ORAZ

„16 Wszystkie dzieła Pana są bardzo piękne,
a każdy rozkaz Jego w swoim czasie jest wykonany.
Nie można mówić: «Cóż to? Dlaczego tamto?»
Wszystko bowiem się pozna w swoim czasie.

(…)

24 Jak dla sprawiedliwych drogi Jego są proste,
tak dla bezbożnych pełne przeszkód.

25 Jak od początku dobro zostało przeznaczone dla dobrych,
tak zło - dla grzeszników.

26 Rzeczy pierwszej potrzeby dla życia człowieka - to:
woda, ogień, żelazo i sól,
mąka pszenna, mleko i miód,
krew winogron, oliwa i odzienie:
27 wszystko to służy bogobojnym ku dobremu,
grzesznikom zaś obróci się na nieszczęście
.

29 Ogień, grad, głód i śmierć - wszystko to w celu pomsty zostało stworzone. 30 Kły dzikich zwierząt, skorpiony i żmije, miecz mściwy - ku zagładzie bezbożnych

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=629

Zacznij prostować swoje życie to zamiast przeszkód będziesz widział okazje i Błogosławieństwa bo każda próba pokazuje prawdę o ludziach. Pokorny człowiek ufa Bogu, a pyszny szuka winnych wszędzie tylko nie w sobie ! Zacznij od siebie wypleń obłudę która nosisz w sercu…


A spierdalaj odemnie z jakims wymyślonym gościem siedzącym na chmurce,
Ja ci wierzyc nie bronie, a ty mnie do tego nie zmuszaj, juz wtedy swiat bedzie lepszy
Cytować
-25 #63 Państwo w państwie 2022-11-07 08:54
Kaczor do wora a wór do jeziora i po sprawie
Cytować
-6 #64 Zenobiusz 2022-11-07 10:58
Cytuję Zosia:
Dlaczego ten stary tak się boi,kordony policji i ochroniarze, tchórz czy zły człowiek ,raczej znienawidzony przez lud. Pa Tusk prezydent Europy jezdzil w Brukseli chulajnoga ,zakupy sam sobie zrobił, zawsze uśmiechnięty i radosny .

To pokazuje dobitnie różnice w elektoratach PISu i Patologii Obywatelskiej. Elektorat PISu nie napada na biura poselskie członków Totalnej Targowicy z nożami i bronią palną.Nie obrzuca kamieniami ich samochodów, itp.
Cytować
-20 #65 janek 2022-11-07 11:05
a kto to jest ten Kaczyński?
Cytować
-20 #66 Jan 2022-11-07 11:07
a kto to jest ten Kaczyński?
Cytować
-13 #67 Yanek 2022-11-07 12:42
Widze ze minusowanie w tej wiadomości juz całkowicie pisiory opanowały, nie zesrjacie się
Cytować
-13 #68 Widzę 2022-11-07 13:33
Cytuję Obywatel:
Ludzie patologiczna Komisja Europejska chce przymusić nasz rząd do podniesienia stawek VAT na surowce energetyczne:

https://www.money.pl/gospodarka/nie-bedzie-tarczy-antyinflacyjnej-w-przyszlym-roku-rzad-otrzymal-pismo-z-ke-6831309694474912a.html

Trzeba stanowczo pogonić totalnych i Niemców !

Ale rząd się cieszy . Bo i tak musieli wrócić VAT do poprzednich stawek a teraz będą mieć wymówkę że to wina uni .
Cytować
-11 #69 Jasnowidz 2022-11-07 15:03
Cytuję Ta:
Ta menda niech się nie pojawia.... może daje w szyję!!!Kobiety do boju!!!!

On sie przejezyczyl i to nie pierwszy raz chcial powiedzies w szyjke a wyszlo mu w szyje!! Liczy ze jak bedziecie dawaly w szyjke to sie moze jeszcze zalapie !!!
Cytować
+10 #70 Czechy 2022-11-07 15:13
W Czechach jest drożej niż w Polsce:

"porównał cenę batona Snikersa 50 g. W Żabce w Polsce za taki baton trzeba zapłacić 2,99 zł, w Czechach już 4,92 zł."

"Za 1 kg cukru w Żabce w Polsce trzeba zapłacić 6,99 zł. U naszych południowych sąsiadów w tej samej sieci sklepów cukier kosztuje ... 7,49 zł"

"Za dwie kajzerki vloger zapłacił w Polsce 98 gr, natomiast w czeskiej Żabce aż 2,33 zł."

https://www.o2.pl/biznes/obled-polak-zastal-to-w-czeskiej-zabce-cena-cukru-to-nie-koniec-6831360319634080a
Cytować
+10 #71 Na Północy $$$ 2022-11-07 16:01
Głos Szczeciński informuje:
"Szpitalna fundacja pralnią pieniędzy .... Szokujące ustalenia prokuratury w sprawie Fundacji na Rzecz Transplantologi i. .... Kwoty szokują, bo chodzi o co najmniej 1,5 mln zł. .... Po raz pierwszy nazwa FnRT znalazła się w aktach śledztwa dotyczącego prof. Tomasza Grodzkiego, ówczesnego dyrektora szpitala w Zdunowie i ordynatora oddziału. Od marca ub.r. prokuratura starała się o uchylenie immunitetu marszałkowi Senatu. .... Grodzki stanowczo zaprzecza. Twierdzi, że niektórzy pacjenci pieniądze na Fundację Pomocy Transplantologi i w Szczecinie… wpłacali dobrowolnie."
https://gs24.pl/szpitalna-fundacja-pralnia-pieniedzy-lekarze-i-pacjenci-jedna-beda-mieli-lawe/ar/c1-17021109
Cytować
-8 #72 Jasnowidz 2022-11-07 16:29
Cytuję Czechy:
W Czechach jest drożej niż w Polsce:

"porównał cenę batona Snikersa 50 g. W Żabce w Polsce za taki baton trzeba zapłacić 2,99 zł, w Czechach już 4,92 zł."

"Za 1 kg cukru w Żabce w Polsce trzeba zapłacić 6,99 zł. U naszych południowych sąsiadów w tej samej sieci sklepów cukier kosztuje ... 7,49 zł"


"Za dwie kajzerki vloger zapłacił w Polsce 98 gr, natomiast w czeskiej Żabce aż 2,33 zł."

https://www.o2.pl/biznes/obled-polak-zastal-to-w-czeskiej-zabce-cena-cukru-to-nie-koniec-6831360319634080a

To jeszcze napisz baranie ile zarabia sie w Czechach i w Polsce i poczekal jak te tarcze opadna to wtedy ujrzysz nagiego h...!!
Cytować
-9 #73 Jasnowidz 2022-11-07 17:06
Cytuję Zenobiusz:
Cytuję Zosia:
Dlaczego ten stary tak się boi,kordony policji i ochroniarze, tchórz czy zły człowiek ,raczej znienawidzony przez lud. Pa Tusk prezydent Europy jezdzil w Brukseli chulajnoga ,zakupy sam sobie zrobił, zawsze uśmiechnięty i radosny .

To pokazuje dobitnie różnice w elektoratach PISu i Patologii Obywatelskiej. Elektorat PISu nie napada na biura poselskie członków Totalnej Targowicy z nożami i bronią palną.Nie obrzuca kamieniami ich samochodów, itp.

To ukazuje roznice pomiedzy eletoratem PiS i Opozycji. Przed Targowica bylo Warcholstwo ktore doprowadzilo do Targowicy!!
Cytować
+7 #74 Riko 2022-11-07 17:11
Cytuję Jasnowidz:
Cytuję Czechy:
W Czechach jest drożej niż w Polsce:

"porównał cenę batona Snikersa 50 g. W Żabce w Polsce za taki baton trzeba zapłacić 2,99 zł, w Czechach już 4,92 zł."

"Za 1 kg cukru w Żabce w Polsce trzeba zapłacić 6,99 zł. U naszych południowych sąsiadów w tej samej sieci sklepów cukier kosztuje ... 7,49 zł"


"Za dwie kajzerki vloger zapłacił w Polsce 98 gr, natomiast w czeskiej Żabce aż 2,33 zł."

https://www.o2.pl/biznes/obled-polak-zastal-to-w-czeskiej-zabce-cena-cukru-to-nie-koniec-6831360319634080a

To jeszcze napisz baranie ile zarabia sie w Czechach i w Polsce i poczekal jak te tarcze opadna to wtedy ujrzysz nagiego h...!!


Po meczu i nie pokozaczyłeś :D
"średnie wynagrodzenie 27000 Kc (4800 PLN brutto)/20000 Kc (ok. 3000 zł/netto)"
https://interviewme.pl/blog/praca-w-czechach

Dane z 01/07/2022 8)

Zarobki są niemal identyczne jak w Polsce.
Cytować
-10 #75 Jasnowidz 2022-11-07 17:41
Cytuję Riko:
Cytuję Jasnowidz:
Cytuję Czechy:
W Czechach jest drożej niż w Polsce:

"porównał cenę batona Snikersa 50 g. W Żabce w Polsce za taki baton trzeba zapłacić 2,99 zł, w Czechach już 4,92 zł."

"Za 1 kg cukru w Żabce w Polsce trzeba zapłacić 6,99 zł. U naszych południowych sąsiadów w tej samej sieci sklepów cukier kosztuje ... 7,49 zł"


"Za dwie kajzerki vloger zapłacił w Polsce 98 gr, natomiast w czeskiej Żabce aż 2,33 zł."

https://www.o2.pl/biznes/obled-polak-zastal-to-w-czeskiej-zabce-cena-cukru-to-nie-koniec-6831360319634080a

To jeszcze napisz baranie ile zarabia sie w Czechach i w Polsce i poczekal jak te tarcze opadna to wtedy ujrzysz nagiego h...!!


Po meczu i nie pokozaczyłeś :D
"średnie wynagrodzenie 27000 Kc (4800 PLN brutto)/20000 Kc (ok. 3000 zł/netto)"
https://interviewme.pl/blog/praca-w-czechach

Dane z 01/07/2022 8)

Zarobki są niemal identyczne jak w Polsce.

BO TO SA ZAROBKI DLA POLAKOW KTORZY CHCIELI BY PODJAC PRACE W CZECHACH!!A Nie wielkosc zarobkow jakie dostaja czesi . I zycie nie opiera sie tylko na rzarciu ale sa jeszcze inne dobra i cos co sie okresla standartem zycia!!
Cytować
-15 #76 Zimny Lech 2022-11-07 18:44
https://youtu.be/o6sOs7E082Y
Cytować
-15 #77 Happening 2022-11-07 23:47
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=lexDi6sZhK4
Czy dało by się i u nas zrobić taki happening kiedy prezes przyjeżdża ?
Polecam każdemu sprawdzic link z Youtuba :D haha w siną dal w siną dal !!
Cytować
+11 #78 Słowa Prawdy 2022-11-08 08:53
Cytuję Ta:
Ta menda niech się nie pojawia.... może daje w szyję!!!Kobiety do boju!!!!


Czytanie na dziś 08.11.2022

"... Podobnie starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze , powinny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego. ..."

źródło:
https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2022-11-08/1.+czytanie
https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1035
Cytować
-8 #79 Kaczyński cyrk 2022-11-08 10:14
Pisowskie trolle za 3 złote piszą brednie i minusuja. RZECZYWISTOŚCI PISUARY NIE ZAMINUSUJECIE.W asz WUC jest chorym człowiekiem.Jak ie to małe, a jakie aspiracje.Pajac obraża kobiety , a słownictwo jak z rynsztoka "dają w szyję".Kordony Milicjantów Pisowskie chroni za moje podatki tego znienawidzonego szaleńca.
Cytować
-8 #80 Wszyscy razem 2022-11-08 13:18
W sina dal w siną dal niech kaczynski wypierdala w sina dal i wszyscy razem w sobote będziemy spiewać w rynku ;)

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=lexDi6sZhK4
Cytować
+13 #81 1 | 2 | 3 2022-11-08 23:41
Cytuję Wszyscy razem:
W sina dal w siną dal niech kaczynski wypierdala w sina dal i wszyscy razem w sobote będziemy spiewać w rynku ;)

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=lexDi6sZhK4
i po meczu :D
https://twitter.com/copone1dak/status/1590042916311166976
Cytować
+6 #82 Marzena 2022-11-09 02:00
Cytuję Zosia:
Dlaczego ten stary tak się boi,kordony policji i ochroniarze, tchórz czy zły człowiek ,raczej znienawidzony przez lud. Pa Tusk prezydent Europy jezdzil w Brukseli chulajnoga ,zakupy sam sobie zrobił, zawsze uśmiechnięty i radosny .

Ale piszesz pierdoly. Tusk to tylko ma zdj PR i na 10 metrow nie podejdziesz. A Jarek, no właśnie takich jak wy moze sie boi. Jest starszym człowiekiem a glupkow nie brakuje, ktos popchnie itp. Smiejcie sie ale gdyby nie ten Jarek to tak byscie nie cwaniakowali. Poprzednia wladza juz pokazała jsk traktuje ludzi z wlasnym zdaniem.. naloty na chate, redakcje itp wiec wez sie ogarnij i do kosciola na zdrowaske i pros Boga o rozum, bo reszte masz
Cytować
-2 #83 Ada 2022-11-09 02:09
Cytuję Kaczyński cyrk:
Pisowskie trolle za 3 złote piszą brednie i minusuja. RZECZYWISTOŚCI PISUARY NIE ZAMINUSUJECIE.Wasz WUC jest chorym człowiekiem.Jakie to małe, a jakie aspiracje.Pajac obraża kobiety , a słownictwo jak z rynsztoka "dają w szyję".Kordony Milicjantów Pisowskie chroni za moje podatki tego znienawidzonego szaleńca.

Kobiet juz sie bardziej obrazic nie da...wstyd bierze na samo wspomnienie tych protestow macicowych. Zero klasy,
zero godnosci, zero taktu o kulturze to nawet nie bede wspominac . Ale fakt...jest sukces...bo patrzac na to zaluje ze sie nie urodzilam facetem, tak tak to tez promujecie.. Faceci sa nsprawde madrzejsi od kobiet, i pewnie dlatego rzadza w wiekszosci swiatem. Bo kobiet z rozumem jest mniej, a dasz troche wladzy itp to zamiast wslczyc o kobiety to wslcza o wygode dla facetow. Dlaczego glupie nie protestujecie o wieksze kary za gwalt?? Ale o jakas aborcje. Myslicie ze aborcja to przeglad u stomatologa, glupota glupote pogania. Pierwsze feministki to sie w gtobach przewracaja, byly przeciwniczkami np aborcji. Sterylizujcie sie od razu dla męskiej wygody.
A kaczynski, starszy czlowiek, na jego miejscu olalabym glupi narod i pojechsla na wakacje. Ale nie, jak to mawiają z opozycji: jemu chodzi tylko o Polske:)
Cytować
+6 #84 fan kaczora 2022-11-09 02:30
Cytuję Echo:
Cytuję Andi:
W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.


demokracja w imię kaczora? Co to za większość? 8 051 073 miliona osób oddało głos na PiS. polska liczy 37.78 million obywateli. To o jakiej większości piszesz? Przecież piszesz, że mamy demokratyczny kraj to dlaczego zabraniasz mi być koniem czy papugą? Na tym polega demokracja - komunisto jeden! Mogę być kim zechcę, jestem wolnym człowiekiem. I nie będziesz mi narzucał swojego toku myślenia!

Jeśli stanie za Tobą większość ludzi i demokratycznie zagłosują ze jesteś koniem, to uznamy Cię za konia. Niestety na dzień dzisiejszy jestes..hmm jest zakaz hejtu i obrażania uznany demokratycznie więc Ci nie powiem kim jesteś. Demokracja. Doucz się.
Cytować
-8 #85 Kusia 2022-11-09 07:34
Widać w ciemno źe Kaczyński nie jest mile widziany
Cytować
-13 #86 Antek 2022-11-09 11:39
W sobote sie wybiera jak ludzie robia zakupy, zeby jeszcze wieksze korki byly jak sa
Cytować
+6 #87 BEKA z TVN 2022-11-09 12:13
Oglądajcie jak TVN nie tak dawno tworzył materiały na temat jak wiele kobiet ma problemy z alkoholem i jak szybko się uzależniają w porównaniu do mężczyzn ale jak to samo powiedział Kaczyński to nagle zmiana o 180 stopni :D :D :D :D :D :D :D

ZOBACZCIE TA OBŁUDĘ:
https://twitter.com/SamPereira_/status/1590266473125408768
Cytować
+5 #88 Yanek 2022-11-09 19:19
Kurwa chyba nigdy wczesniej nie bylo artykulu tak oblężonego przez pisiorow, tyle minusów za jeden komentarz? Jest mi niezmiernie miło, a z drugiej strony mi żal ze ktos potrafi tyle czasu na to poświęcić
Cytować
+2 #89 Gośka 2022-11-09 23:55
Korzystając z okazji, że wśród komentujących jest wielu wielbicieli Jarosława mam małą prośbę - czy moglibyście poprosić prezesa, żeby powtórzył przypowieść o ludziach co jedli ziemniaki sadzone dla dzików?

z góry dziękuję za pomyślne załatwienie sprawy
Cytować
+9 #90 Barbara 2022-11-10 13:28
Cytuję Gośka:
Korzystając z okazji, że wśród komentujących jest wielu wielbicieli Jarosława mam małą prośbę - czy moglibyście poprosić prezesa, żeby powtórzył przypowieść o ludziach co jedli ziemniaki sadzone dla dzików?

z góry dziękuję za pomyślne załatwienie sprawy


Ludzie przestańcie jeść te ziemniaki! Potem dziki wychodzą z lasu i ryją pola, zobaczcie co się dzieje w Ponikwi
Cytować
-5 #91 fan kaczora 2022-11-10 18:07
Cytuję Widzę:
Widać manipulacje PiSu plusami i minusami , no ale właśnie to taka partia że potrafi tylko kłamać .


Taaa A może po prostu ludzie mają dość lewackiej głupoty.
Tu przynajmniej można pisać, a na tym drugim wadowicki portalu mogą tylko zwolennicy Tuska, i utrudnione dodanie kom. Tak że nie trzeba się bać głosu ludu
Cytować
-5 #92 Michalcia 2022-11-10 21:19
Cytuję Yanek:
Kurwa chyba nigdy wczesniej nie bylo artykulu tak oblężonego przez pisiorow, tyle minusów za jeden komentarz? Jest mi niezmiernie miło, a z drugiej strony mi żal ze ktos potrafi tyle czasu na to poświęcić

Ludzie zaczynają już mieć dość lewactwa. Bo ile można...A Kaczyński to jakby nie patrzeć, tradycja, stare podejście do życia. Bo wywroty to są fajne na chwile, bo ileż można tych głupot jeszcze znieść, chłop z chlopem, baba z baba, a tamten to się czuje kobieta- ptak do szukania to tylko ozdoba itp "macicowe sekty dające w szyje" ten będzie łazil w masce ten nie, a następny walczy o wolne sady ale kara za jazdę po pijaku mu nie pasuje i tak by człowiek wymieniał do rana.
Tak w tej konfiguracji zdecydowanie wolę Kaczyńskiego nawet jeśli wprowadziliby obowiązek posiadania kota. Pal licho, nie lubię kotów ale już to lepsze niż ta otaczającą nas głupota.
Cytować
-2 #93 Marlen 2022-11-11 05:45
Cytuję yanek:
Cytuję Apilandia:
Miód na me serce gdy czytam komentarze wyznawców GW iTVN z wypranymi mózgami robicie wszystko by tylko nie wygrać wyborów! Tak trzymać a PIS będzie rządził dalej.Kultura i etyka są wam obce więc lepiej że motłoch nie dojdzie do władzy.


a wiesz że można mieć swoje zdanie nie oglądając nic? nie czytam gw nie oglądam tvn ani tvp ani polsatu, w internecie jak mam chwilę to szukam tego co potrzebuje, i w piździe mam takie porównania, cwele polityczne kategoryzujecie ludzi na pis albo przeciw, na tvp albo na tvn, każdy normalny człowiek od dawna nie ogląda nie słucha i nie czyta ani jednego ani drugiego, chce kurwa normalnego życia którego w tej chwili w polsce nie ma,

polityka się wpierdala w brudnych butach w każdy aspekt mojego życia, i to jest problem, a mniej ważne jest kto

Ciężko zrozumieć w czym masz problem pisząc o normalnym życiu. Fakt jest jeszcze wiele do zrobienia, ale myślisz że to takie proste? Pomimo okresu przez jaki rządzi PiS nadal dotykają nas kkonsekwencje rządów opozycji. Np choćby ten nieszczęsny węgiel, PO sprzedawali i prywatyzowalo co się tylko da..w tym sensie kopalnie..jakie to się okazało głupie gdy pojawił się problem z dostawami wegla..Polska śpiąca na węglu teraz musi kombinować...do brze że Państwo wspomoglo bo dla niektórych to mogłaby być ciężka zima. Tak, na tym polega sens istnienia państwa, żeby pomóc obywatelom, A nie puste hasła że rozdawnictwo. Do tego szaleńca polityka Niemiec ( tak glownie Niemiec- to co nazywanie UE) w Polsce zamykać A tam się otwiera.
A takich problemów są setki, więc zadna partia tego nie naprawi w kilka lat. Tu są potrzebne plany długoterminowe.
Ale mimo wszystko żyje się lepiej niż za PO. A żeby zrozumieć co się dzieje do okola nie wystarczy się odcinać od informacji, trzeba je PO prostu umiejętnie wybierać. Polecam obrady sejmu i obrady unijne, posłuchajcie.. tam wprost widać kto jest kto.
Kaczyński to polityk, jak inni. Ale zestawiając Kaczyńskiego i Tuska w zestawieniu który jest większym kłamcą.. to Kaczyński to mały kaliber przy nim król europy jest jak największą bombarda z czasów Osmanskich ( była taka niedzwiedzica gdy atakowano mury Konstantynopola ) i tylko ignorant i głupiec tego nie dostrzega. A minusem mojej umilowanej demokracji jest to że głupcy też mogą głosować.
Pozdrawiam
Cytować
+4 #94 pikuś 2022-11-11 05:54
Cytuję street:
Cytuję Andi:
Cytuję Echo Serca:
Cytuję Bardzo Stanowczo:
Cytuję Stefan:
No Kaczyński Kaliński Hajnosz wasz król przyjeżdża! Cieszycie się chłopcy? Ja pierdziele ale żenada!


Cytuję wPiSdu:
Powie jednym tchem Sztokholm?


Cytuję Echo:
Super

Trzeba teraz odpowiednio z miłością powitać Pierwszego Dziada Polski!


Gdyby nie Kaczyński to do dziś byś miał w Polsce klimaty jak w Białorusi. Kaczyński to jedyny przywódca którego nikt nie kupił. Ten człowiek mieszka w skromnym domu, nie ma milionów na koncie, nie odwala mu chora wizja promowania gnijących wartości zachodniej europy z milionem płci i całej reszcie tego bagna z chrzanieniem o demokracji w międzyczasie robiąc biznesiki gazowe z Rosją jak patologiczne Niemcy.

Co sobą reprezentujecie tylko japy potraficie wydzierać i nic więcej, a jak przychodzi co do czego to potem mamy efekty ala wasze "gwiazdy":

"Media: Jerzy Stuhr uciekał dwa razy. Ujawniono zeznania motocyklisty"
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Media-Jerzy-Stuhr-uciekal-dwa-razy.-Ujawniono-zeznania-motocyklisty

"Piotr Kraśko przeprasza za jazdę bez uprawnień, TVN nie komentuje sprawy"
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-krasko-skazany-jezdzil-bez-prawa-jazdy-tvn-nie-komentuje

Tak Bóg kruszy ludzi pysznych i oczyszcza nasz naród ze wszystkich stron i ugrupowań. Kto kombinuje, pyszni się prędzej czy później dosięga go sprawiedliwość bo przychodzą próby których tacy ludzie nie przechodzą i wówczas poznajemy prawdę, a prawda wyzwala z zniewoleń kłamstwa, grzechu, obłudy itd.



Przestań pi..lić. nikt nie zniszczył i zadłużył tak bardzo kraju jak Kaczyński z PiSem. Nie wspomne o TK, SN i kobietach ktore w imie cnót najwyższych umierają w szpitalach.

Jesteś idiotą zmanipulowanym przez TVP i władze. Masz ksywe twardy beton. Nie potrafisz ocenić prawdziwej sytuacji w jakiej znajduje się kraj.

Dla takich jak ty choćby padał deszcz to i tak powiesz że sieci słońce.

Do ciebie pasuje powiedzenie że idiotów nie brakuje.


TK,SN nigdy nie miały się lepiej :-) Budżet mimo bardzo ciężkich czasów: Covid, wojna spina się i byłby jeszcze lepszy gdyby nie ludzie twojego pokroju czy opozycja która dwoi się i troi z Niemcami by blokować Polsce środki z KPO. Zakaz aborcji to powód do dumy tylko ludzie z wypatrzonym sumieniem mogą chcieć promować syf pokroju aborcja tj. zabijanie ludzi. W wielu krajach obowiązują takie przepisy i tam nikt nie opowiada takich bredni jak ty. W USA Sąd Najwyższy także ukrócił patologię aborcyjną. W tym kraju rządzi demokracja i większość chce tych zmian które się pojawiły, dlatego ludzie głosowali na PiS bo chcą normalności: nie chcą bredzenia że dziś możesz być kobietą a jutro koniem czy papugą. Biologia jest jedna rodzisz się albo kobietą albo mężczyzną nie ma nic po między.

wpierw zaprzyjaźnij się z ortografią zanim publicznie zaczniesz brzdąkać

Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, nie tylko geniusze ortografi. Bo pewnie nie jeden jest ą ę, a śrubki nie odkreci.ludzie są różni
Cytować
-6 #95 Pepe 2022-11-11 05:59
Cytuję Kaczyński cyrk:
Pisowskie trolle za 3 złote piszą brednie i minusuja. RZECZYWISTOŚCI PISUARY NIE ZAMINUSUJECIE.Wasz WUC jest chorym człowiekiem.Jakie to małe, a jakie aspiracje.Pajac obraża kobiety , a słownictwo jak z rynsztoka "dają w szyję".Kordony Milicjantów Pisowskie chroni za moje podatki tego znienawidzonego szaleńca.

Najlepsze jest to że to POwskie środowisko lodowe płacili za obecność na kodowych marszach i dowozimy autokarami o pewnym duecie politycznym ,POwski ojciec i syn którzy gminie mieli nawet wydzial do pisania antypis nie wspomnę. Już od dawna widać Że PO zarzuca PiS to co sami robią, obłuda
Cytować
+2 #96 Polska 2022-11-12 13:45
Polska Wolna od kaczora dyktatora!!!!!j .bac PiS!!!!
Cytować