Wicemarszałek Sejmu i lider Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty odwiedzi Wadowice i Andrychów.
Włodzimierz Czarzasty odwiedzi Wadowice i Andrychów

Wicemarszałek Sejmu i lider Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty odwiedzi Wadowice i Andrychów.

Mimo, że wybory parlamentarne najpewniej dopiero za rok, już widać sporą aktywność polityków, którzy będą walczyć o głosy wyborców. Ze swoimi "stand upami" (jak to nazywają niektórzy) od jakiegoś czasu jeździ po Polsce prezes PiS Jarosław Kaczyński, a także lider opozycji Donald Tusk, również inni ludzie z politycznego świecznika zaczynają walczyć o rząd dusz.

Jak informuje nas Elżbieta Mastek, sekretarz RP Nowej lewicy, w poniedziałek (7.11) z wizytą do Wadowic i Andrychowa wybiera się wicemarszałek Sejmu i szef Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty. W papieskim mieście ma pojawić się około godziny 11:00, gdzie o 11:30 zaplanowano konferencję prasową w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Wadowickiej (ulica Krakowska). O 12:15 polityk ma zwiedzać też Muzeum Miejskie.

W Andrychowie ma pojawić się około 14:00 gdzie zaplanowano spotkanie w Urzędzie Miejskim z burmistrzem Tomaszem Żakiem, przewodniczącym Rady Miejskiej w Andrychowie, radnymi oraz z Zarządem Rady Powiatowej Nowej Lewicy, z którymi odbędą się rozmowy o problemach samorządu. Z kolei o 14:30 zaplanowano spotkanie z przedstawicielami mikro i małego biznesu, z którymi odbędą się rozmowy o problemach i wnioskach wobec aktualnej sytuacji gospodarczej. O 16:00 odbędzie się spotkanie z członkami lewicy oraz przedstawicielami organizacji i  stowarzyszeń funkcjonujących w powiecie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+10 #1 Tomek 2022-11-04 10:11
TVN w wczoraj w czarno na białym ,pokazała jak Orlen i obajtki sponsoruje partię PiS między innymi,beatke Szydło, cudne lody kręcą, a głupi wyborca na nich głosuje,materia ł powinna przeanalizować prokuratura. Tylko czyja,,
Cytować
+9 #2 XYZ 2022-11-04 12:01
Przedstawiciel Lewicy powinien sie spotkać z proletariatem a nie z wyzyskiwaczami. Ale w poniedziałek miedzy godzinami 10 a 16 proletariat musi pracować dla wyzyskiwaczy.
Cytować
-5 #3 Mieszkaniec 2022-11-04 12:01
Po co on tu przyjeżdża ? Nikt tu nie chce jego chorych wizji !
Cytować
-2 #4 Historia 2022-11-04 13:18
Cytat:
"Włodzimierz Czarzasty ... Jego nazwisko pojawiło się w trakcie tzw. afery Rywina, był wskazywany jako osoba mająca istotny wpływ na media publiczne i koncepcje prywatyzacyjne. ... złożenie w lipcu 2002 przez Lwa Rywina propozycji korupcyjnej przedstawicielo m Agory miało pozostawać – jak wskazano w tym dokumencie – w ścisłym związku z zachowaniem osób z tzw. grupy trzymającej władzę, w skład której wchodzili Robert Kwiatkowski, Aleksandra Jakubowska, Włodzimierz Czarzasty, Lech Nikolski oraz Leszek Miller[12]. Włodzimierzowi Czarzastemu w związku z tą sprawą nie zostały nigdy przedstawione żadne prokuratorskie zarzuty."
https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Czarzasty

Cytat:
"Kim jest Włodzimierz Czarzasty? Przypominamy ... Czarzasty, wtedy członek KRRiT, miał należeć do "grupy trzymającej władzę"."GTW" miała przez Lwa Rywina żądać od Agory łapówki w zamian za zmiany w prawie medialnym pozwalające na zakup telewizji.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kim-jest-wlodzimierz-czarzasty-przypominamy/21ccyk3
Cytować
+6 #5 polecam 2022-11-04 15:42
polecam o szydło i drugiej sposporingu orlenu pgnig,ten Kraj jest dnem sami złodzieje pis!!!!!
Cytować
+5 #6 Włodek 2022-11-04 15:43
Włodek czekamy!ukręć kaczora dyktatora debila!!!!
Cytować
-4 #7 Uuuuu 2022-11-04 17:58
Chętnie przyjdę go opluć komunistycznego skurwysyna. Idola Klinowskiego, sierściucha z Kochanowskiego od autobusików i reszty lewackiej hołoty jak brodacz od pastorałek.
Cytować
+4 #8 Do uuu 2022-11-04 19:40
Idź sobie wejdź na posiedzenie ustawione dyktatora kaczora jak spier....do autka przed ludźmi buraku pisowski
Cytować
+8 #9 Misiewicze 2022-11-04 20:54
Kaczyński ma ludzi worzą ich autobusami,nikt z zewnątrz nie morze wejść nikt żaden z obywateli! toż to prawdziwa sekta i propaganda!
Cytować
-3 #10 Ccc 2022-11-04 21:33
Następny pajac i pierd..... głupoty nos ma czerwony jak psa kutas
Cytować