Młodzież Wszechpolska Andrychów zaprasza na spotkanie otwarte w wadowickiej kręgielni.
Młodzież Wszechpolska  zaprasza na spotkanie otwarte

Młodzież Wszechpolska Andrychów zaprasza na spotkanie otwarte w wadowickiej kręgielni.

W sobotę (1.10) o godzinie 19:00 Młodzież Wszechpolska Andrychów zaprasza na spotkanie otwarte, które odbędzie się w  Kregielnii Bowling Music Club w Wadowicach i jest przeznaczone dla młodzieży - osób w wieku 15-30 lat.

Młodzież Wszechpolska jest organizacją narodowo-katolicką. Nie jest organizacją polityczną. Chcesz dowiedzieć się: jakie są nasze poglądy, na czym polega nasza działalność, a także zadać nurtujące Cię pytanie lub po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie? Sama obecność do niczego Cię nie zobowiązuje – możesz się po prostu pojawić, posłuchać, ocenić – zachęcają organizatorzy spotkania.

 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-21 #1 Pikus 2022-09-23 12:26
Kochana mlodziezy w was nadzieja!!!! Ludzie nie rozumieja w co sie wpakowali,te aplikacje,te wnioski o dofinansowanie czy inne czy wy wiecie od kogo biezecie i co macie dac wzamian!!!!!! Niedlugo moze nasza ojczyzna przestac istniec za te dobrowolne wnioski mozecie byc pozbawieni wszystkiego. Wsparcie moze byc dobrowolnym oddaniem firm i nie tylko.!!!
Cytować
+12 #2 italiano 2022-09-23 20:43
Kreml mobilizacje ogłosił ??
Cytować
+7 #3 Olo 2022-09-23 23:01
O katolickie... To szukacie młodych chłopców do czego... I to w dodatku w wieku poniżej 18 lat... No proszę już za mało księży pedofilów... Teraz już oficjalnie szukacie ofiar!
Cytować
0 #4 TT 2022-09-30 09:48
Bardzo dobra organizacja, widać że niektórym komentującym już telewizor zabił ostatnią szarą komórkę.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.