W maju Rada Miejska w Andrychowie przekazała na Ukrainę z gminnej kasy pomoc finansową w wysokości 42
Andrychowska Rada Miejska wysłała pieniądze na Ukrainę. Na co je wydano?

W maju Rada Miejska w Andrychowie przekazała na Ukrainę z gminnej kasy pomoc finansową w wysokości 42 tysięcy złotych. Wiadomo już na co je wydano za wschodnią granicą.

Od początku wojny w Ukrainie na pomoc naszym wschodnim sąsiadom włączyło się mnóstwo osób prywatnych ale również firm czy samorządów. Jednym z nich była gmina Andrychów. W maju Rada Miejska w Andrychowie zadecydowała o pomocy finansowej dla Ukrainy w wysokości 42 tysięcy złotych.

Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, po kilku miesiącach do miasta dotarł raport z którego dowiedzieć się możemy, na co spożytkowano te pieniądze. Jak się okazuje, wydano je  na naprawy i serwis pojazdów bazy wojskowej A 2582. Pieniądze były przekazane przez fundusz charytatywny w Czerniowcach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Oko 2022-09-16 15:56
Oj jaka ta rada jest wspaniala.! Mniemam ze radni zrezygnowali z poborow i z wlasnej kieszeni wyslali wsparcie dla ukry ....,Ciekawe tylko komu zelenskiemu???? ?,on juz jest milionerem,i wlasnym narodem nie bardzo sie przejmuje,bo dalej chce robic rewolte i zabijac ludzi w lugansku i doniecku oraz krymie.!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.