Już po raz kolejny wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian zaprasza do rozmów z mieszkańcami w formule
Wójt zaprasza do rozmowy z mieszkańcami... przez Internet

Już po raz kolejny wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian zaprasza do rozmów z mieszkańcami w formule Q&A: na żywo, w sieci.

To dosyć popularna forma kontaktu, więc zdecydował się na nią już po raz kolejny wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian. W piątek (8.10) o godzinie 18:00 włodarz organizuje rozmowę z mieszkańcami "na żywo" w formule "Q&A" czyli questions and answers.

 

Warto dodać, że to druga tego typu akcja organizowana przez włodarza. Na początku roku zdecydował się on na nią ze względu na panującą epidemię koronawirusa i ograniczone kontakty "twarzą w twarz". Rozmowa przez sieć okazała się dosyć popularna stąd pomysł kolejnego "Q&Q".

Zadawać pytania i otrzymać na nie odpowiedź będzie można na Facebooku gminy Spytkowice. Wystarczy wejść TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Glos 2021-10-06 15:36
Niektorzy bardzo chetnie by porozmawiali ale niestety wojt stosuje jedyny sluszny kierunek ? Ludzie chca rozmawiac na zywo! .Chca wszyscy spotkac sie twarza w twarz Czego trzeba sie tak bac aby bac sie ludzi....ciekaw e?.Apropo a ci co sa wykluczeni cyfrowo to niby co?Ci ludzie sie nie licza? Zapamietamy przy wyborach ...pozdro!!!!!!
Cytować
+1 #2 Tymek 2021-10-07 09:36
Babciu, burmistrz zaprasza na questions and answers.

Rany Boskie wnusiu, żeby mnie tylko za to nie zamknęli.

A podobno należy dbać o język ojczysty, nie mógł tego nazwać zapytaj-odpowie m?
Cytować
+5 #3 yanek 2021-10-07 11:44
bedzie zbierał donejty?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.