Urząd Miejski w Andrychowie został odznaczony Europejskim Znakiem Jakości Zarządzania w Samorządzie
Andrychowski magistrat odznaczony

Urząd Miejski w Andrychowie został odznaczony Europejskim Znakiem Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym.

Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, we wrześniu 2020 roku Urząd Miejski w Andrychowie został zgłoszony do II edycji Europejskiego Znaku Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym EloGE. 16 lipca tego roku otrzymano informację, że został on odznaczony Europejskim Znakiem Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym.
EloGE

Podstawą uzyskania przez jednostkę Znaku EloGE było zrealizowanie badań wśród mieszkańców, radnych i urzędników oraz wypełnienie matrycy samooceny.

Otrzymanie certyfikatu oznacza, że andrychowski amgistrat kładzie szczególny nacisk na podnoszenie standardów swojej pracy w dziedzinach podlegających samoocenie.

Zgodnie z regulaminem znaku, wyniki samooceny publicznie zostaną podane na sesji organu uchwałodawczemu JST. Pierwsza sesja Rady Miejskiej w Andrychowie po wakacyjnej przerwie odbędzie się w czwartek (16.09).

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.