U jednego z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andry
Jeden z wydziałów andrychowskiego magistratu zamknięty. Pracownik ma koronawirusa

U jednego z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie stwierdzono zakażenie wirusem COVID-19. Obecnie wydział ten funkcjonuje zdalnie.

Jak poinformował burmistrz Tomasz Żak, u jednego z pracowników Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Andrychowie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Od piątku (10.10) z  tego powodu wydział ten  pracuje zdalnie.

Warto tutaj pamiętać, że w czasie epidemii Urząd Miasta w Andrychowie pracuje trochę inaczej. Wejście do budynku znajduje się wyłącznie przy ul. Rynek 16. Pracownicy urzędu przyjmują interesantów w sprawach niezbędnych – tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym daty i godziny, w związku z ograniczeniem liczby interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu.

Burmistrz  i jego zastępcy przyjmują interesantów we wtorki w godzinach: 9.00 – 10.00 – w niezbędnych sprawach, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Urzędnicy rekomendują załatwianie spraw za pośrednictwem portalu ePUAP, poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub telefonicznie.

Osoby wchodzące do budynku Urzędu w celu załatwienia spraw, obowiązane są do zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego, zgodnie z przepisami w tym zakresie, a także do dezynfekcji rąk oraz wpisania się do książki wejść - informują urzędnicy z Andrychowa.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Lol 2020-10-09 14:48
Urzędasy będą robic tylko od 9 do 10
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.