W rodzinie jednej z pracownic Urzędu Miejskiego w Andrychowie stwierdzono zakażenie koronawirusem. Z te
Andrychowski magistrat z obostrzeniami. W rodzinie jednej z urzędniczek wykryto koronawirusa

W rodzinie jednej z pracownic Urzędu Miejskiego w Andrychowie stwierdzono zakażenie koronawirusem. Z tego powodu burmistrz Tomasz Żak wprowadził w magistracie obostrzenia i rygory jak na początku epidemii.

Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, w rodzinie jednej z pracownic Urzędu Miejskiego w Andrychowie stwierdzono zakażenie koronawirusem. Urzędniczka natychmiast została odesłana do domu i na badania. Pozostanie na kwarantannie.

Reszta pracowników urzędu musi również pojąć profilaktyczne ograniczenie kontaktów z petentami, aby na wszelki wypadek zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wirusa. Z tego powodu burmistrz Andrychowa Tomasz Żak wprowadził w andrychowskim magistracie obostrzenia i rygory, m.in. mierzenie temperatury i ograniczenia kontaktu z urzędnikami.

Wprowadziłem w urzędzie reguły, jak na początku pandemii, a także system pracy rotacyjnej, aby ograniczyć również kontakty pomiędzy pracownikami – poinformował burmistrz Tomasz Żak.

Wyniki testu urzędniczki będą podstawą do podjęcia dalszych decyzji: wszystko zależy od tego, czy pracownica uległa zakażeniu, czy nie.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 Tymi 2020-08-19 12:30
Cudze chwalicie swego nie znacie...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.