Starostwo Powiatowe w Wadowicach wspólnie z fundacją „Moderato” przystąpiło do opracowania Strate
Niech to będzie nasza wspólna strategia – prosimy wypełnij ankietę!

Starostwo Powiatowe w Wadowicach wspólnie z fundacją „Moderato” przystąpiło do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021 – 2027. Dokument wskaże najważniejsze kierunki rozwoju powiatu na najbliższe kilka lat. Mieszkańcy mogą pomóc i wypełnić ankietę.

Wielka prośba do mieszkańców naszego powiatu. Starostwo Powiatowe w Wadowicach wspólnie z fundacją „Moderato” przystąpiło do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021 – 2027. Dokument wskaże najważniejsze kierunki rozwoju powiatu na najbliższe kilka lat. Będzie drogowskazem m.in. przy pozyskiwaniu funduszy unijnych oraz przygotowywaniu projektów społecznych służących mieszkańcom.

Tym serdeczniej zapraszamy mieszkańców do współpracy! Prosimy - wypełnij ankietę, oceń warunki życia i jakość usług publicznych w powiecie, wskaż kluczowe problemy i propozycje ich rozwiązania. Niech to będzie nasza wspólna strategia!

Wszystkie ankiety są anonimowe. Ich wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Formularze będą aktywne do 24 sierpnia - https://linkd.pl/7u9d

Z góry dziękujemy za każdą opinię i każdy pomysł. Będą one niezwykle cenną wskazówką przy tworzeniu zapisów Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2021 – 2027

Szczegóły: https://powiat.wadowice.pl/Niech-to-bedzie-nasza-wspolna-strategia!-11931.html

 

 

(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.