Jak pochwalił się burmistrz Bartosz Kaliński, o naszym mieście ma być głośno. Do Wadowic wybieraj
W Wadowicach odbędzie się spotkanie Grupy Wyszehradzkiej

Jak pochwalił się burmistrz Bartosz Kaliński, o naszym mieście ma być głośno. Do Wadowic wybierają się ministrowie państw tworzących Grupę Wyszehradzką (V4).

7 lipca w Wadowicach odbędzie się sesja plenarna Ministrów Spraw Zagranicznych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier: państw tworzących tak zwaną Grupę Wyszehradzką (V4), której celem jest pogłębianie współpracy między tymi krajami.

Bardzo cieszę się, że możemy być gospodarzami tego wydarzenia. Niewątpliwie sprawi ono, że oczy nie tylko całego kraju, ale również i Europy będą tego dnia zwrócone na Wadowice. Współpraca na płaszczyźnie V4 jest kluczowym elementem aktywności Polski w regionie Europy Środkowo- Wschodniej, a agenda tegorocznego spotkania obejmie kwestie o dużym znaczeniu dla polskiej polityki zagranicznej – poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

Jak poinformował włodarz, goście podczas pobytu w Wadowicach upamiętnią również setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+17 #1 Ja 2020-06-25 11:42
Nie dojadą utkną w korkach
Cytować
+13 #2 Ja 2020-06-25 14:46
Cytuję Ja:
Nie dojadą utkną w korkach

A potem sie zes..ją w gacie bo miejskie szalety nieczynne.
Cytować
+8 #3 bekek 2020-06-25 15:48
Cytuję Ja:
Nie dojadą utkną w korkach
to MY będziemy stać w niekończących się korkach !!! i zapamiętajcie : budowa ronda i remont mostu NIE ROZŁADUJE KORKÓW !!!
Cytować
+3 #4 C 2020-06-26 06:40
Wyborcza kiełbasa Dudy
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.