Kampania przed wyborami prezydenckimi trwa. Do Wadowic przyjedzie małopolska Ekipa Szymona: zespół wol
Do Wadowic przyjedzie małopolska Ekipa Szymona

Kampania przed wyborami prezydenckimi trwa. Do Wadowic przyjedzie małopolska Ekipa Szymona: zespół wolontariuszy i sympatyków Szymona Hołowni.

Kampania wyborcza trwa. W środę (17.06) w godzinach od 14:30 do 17:30 na rynku w Wadowicach pojawi się małopolska Ekipa Szymona. Jest to zespół wolontariuszy i sympatyków Szymona Hołowni, jednego z kandydatów na prezydenta RP, tworzących społeczność, która organizuje i wspiera wiele kreatywnych lokalnych działań.

Wadowice są częścią trasy jaką odbywa zespół wolontariuszy po wielu miastach Małopolski. Jak zapowiadają wolontariusze, będą chcieli oni porozmawiać o sprawach, które są dla nas wszystkich ważne, o palących problemach, których nie da się dostrzec rezydując w stolicy. Dla dzieci przygotowano niespodzianki!

W czerwcu małopolski oddział zrealizował m.in: pomoc dla podopiecznych z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krakowie, zbiórkę kamerek internetowych dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, sprzątanie świata (m.in. Trash Challenge w Gorlicach) czy liczne spotkania biegowe, sztafety rowerowe.

Uruchomili też nowy portal www.pomocni.info pozwalający znaleźć informację o pomocy (w.in psychologicznej, prawnej, noclegowej, edukacyjnej, materialnej) w najbliższej okolicy.

Przypomnijmy, że wybory prezydenckie odbędą się niedzielę 28 czerwca. Jeśli dojdzie do drugiej tury, odbędzie się ona 12 lipca. Nowy termin po "nieodbytych wyborach" 10 maja pozwala na wybór głowy państwa przed 6 sierpnia, kiedy to kończy się kadencja obecnego prezydenta Andrzeja Dudy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+25 #1 tuptuś 2020-06-16 12:29
Będzie robił kampanię sobie czy Trzaskowskiemu?
Cytować
-13 #2 Piotr Szymek 2020-06-16 12:56
Szymon ma największą szansę wygrać w drugiej turze z Dudą.
Cytować
-9 #3 Janek 2020-06-16 13:19
Wreszcie kandydat, który łączy do działania a nie dzieli. Młodzi ze starymi, jedna partia z drugą, ci z lewa z tymi z prawa - razem da się zrobić więcej. Nie dajmy dzielić się partiom.
Cytować
-12 #4 Anna 2020-06-16 13:40
Głową i sercem popieram Pana Hołownię!Udowod nił już nieraz, że to mądry, dobry i skuteczny człowiek - zaglądnijcie na fundacje, które założył https://www.fundacjakasisi.pl/ oraz https://www.dobrafabryka.pl/
Cytować
+26 #5 Król Wadowic 2020-06-16 13:56
Hołownia obywatelski, a szefem jego sztabu jest Cichocki od służb specjalnych w rządzie Tuska. Szwabska opcja polityczną.
Cytować
+10 #6 Wadowiczanin 2020-06-16 14:05
Nie popieram kogoś z takimi poglądami jak Szymona Hołowni ponieważ:

"Szymon Hołownia chciałby, by Donald Tusk mu doradzał"
https://wiadomosci.wp.pl/szymon-holownia-chcialby-by-donald-tusk-mu-doradzal-6464505614026881v

"nie planuje przeprowadzenia przy inauguracji kadencji prezydenckiej uroczystej mszy w obrządku mojego wyznania, tak to miało miejsce do tej pory, z udziałem Episkopatu Polski"
https://niezalezna.pl/335428-holownia-o-rezygnacji-z-uroczystej-mszy-i-kapelana-w-sieci-nie-brakuje-komentarzy
Cytować
-6 #7 Alicja Harańczyk 2020-06-16 15:47
Wstydzę się czasami za mieszkańców mojego miasta. Za ich złość, zajadłość i brak chęci zrozumienia poglądów i racji drugiego człowieka. Gdybyście "dumni" mieszkańcy papieskiego miasta, zechcieli poczytać i posłuchać w skupieniu co SH proponuje i jakimi wartościami się kieruje, to może zrozumielibyści e, że hejtem i nienawiścią nic jeszcze nie zbudowano. Że mimo różnic i odmiennych poglądów, można znaleźć punkty wspólne i próbować się porozumieć, wypracować konsensus. Empatia i chęć kompromisu naprawdę nie boli, a może zdziałać wiele dobrego. Pozdrawiam wszystkich, tych za i tych przeciw. Spotkajmy się na Rynku i bez jadu i nienawiści porozmawiajmy jak troskliwi mieszkańcy tego miasta, naszego miasta. To moje prawdziwe nazwisko, nie chowam się pod nickiem .
Cytować
+18 #8 Cartier 2020-06-16 16:15
Jak ktoś jest np. za mordowaniem nienarodzonych dzieci tylko dlatego, że są chore, albo jak lalunia Przybysz, bo mieszkanie ma za małe, to żadnej gadki z takimi nie będzie, żadnego kompromisu, żadnego pojednania i zgody. Ni chuja.
Cytować
-1 #9 Alicja Harańczyk 2020-06-16 17:02
A może przedstawcie się z imienia i nazwiska, kulturalni obrońcy moralności i wyższych wartości, przykładni obywatele Wadowic. Czy jednak może strach, bo nie wszystko w waszych życiorysach jest tak kryształowe, nieskazitelne. Lepiej i bezpieczniej wyzłośliwić się anonimowo. A z pan Cartierem to rzeczywiście nie pogada, nie ten poziom.
Cytować
+5 #10 Do Alicji H. 2020-06-16 17:04
Cytuję Alicja Harańczyk:
Wstydzę się czasami za mieszkańców mojego miasta. Za ich złość, zajadłość i brak chęci zrozumienia poglądów i racji drugiego człowieka. Gdybyście "dumni" mieszkańcy papieskiego miasta, zechcieli poczytać i posłuchać w skupieniu co SH proponuje i jakimi wartościami się kieruje, to może zrozumielibyście, że hejtem i nienawiścią nic jeszcze nie zbudowano. Że mimo różnic i odmiennych poglądów, można znaleźć punkty wspólne i próbować się porozumieć, wypracować konsensus. Empatia i chęć kompromisu naprawdę nie boli, a może zdziałać wiele dobrego. Pozdrawiam wszystkich, tych za i tych przeciw. Spotkajmy się na Rynku i bez jadu i nienawiści porozmawiajmy jak troskliwi mieszkańcy tego miasta, naszego miasta. To moje prawdziwe nazwisko, nie chowam się pod nickiem .


Hołownia się mocno pogubił i taki kandydat będzie tylko ciągnął naród w złą stronę.

Jego podejście do Smoleńska jest wyśmiewcze to już dużo mówi o człowieku:
https://wiadomosci.wp.pl/szymon-holownia-zakpil-z-katastrofy-smolenskiej-wdowa-mowi-o-ludzkiej-podlosci-6475787680090241a

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/szymon-holownia-spot-katastrofa-smolenska-brzoza-i-samolot-obrzydliwe-palikociarstwo-wideo

Ktoś kto promuje Tuska nie jest przypadkową osobą:
"Myślę, że Donald Tusk ze swoim notesem i kontaktami na świecie jest absolutnie wymarzoną osobą do tego, żeby pełnić ważne funkcje w światowej polityce."
https://niezalezna.pl/304764-holownia-zapytany-czy-chcialby-tuska-za-doradce-odpowiedz-brzmiala-tak-bo-ma-pewien-notes

"Szymon Hołownia chciałby, by Donald Tusk mu doradzał"
https://wiadomosci.wp.pl/szymon-holownia-chcialby-by-donald-tusk-mu-doradzal-6464505614026881v

"nie planuje przeprowadzenia przy inauguracji kadencji prezydenckiej uroczystej mszy w obrządku mojego wyznania, tak to miało miejsce do tej pory, z udziałem Episkopatu Polski"
https://niezalezna.pl/335428-holownia-o-rezygnacji-z-uroczystej-mszy-i-kapelana-w-sieci-nie-brakuje-komentarzy


Przecież Hołownia to taki Petru 2.0 tj. kolejny człowiek pompowany przez określone środowiska."Służba Bezpieczeństwa zarejestrowała współwłaściciel i, założycieli grupy ITI Mariusza Waltera oraz Jana Wejherta jako tajnych współpracownikó w pionu kontrwywiadowcz ego SB. Obiema tymi osobami zajmował się wydział trzeci departamentu II SB, który zwalczał wywiad zachodnioniemie cki – mówił w TVP Info w programie „# Jedziemy” Piotr Woyciechowski, były wiceprzewodnicz ący Komisji Likwidacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych.
(..)

Z tych zapisów dowiadujemy się, że Jan Wejhert podjął współpracę z SB już w 1976 r., jako TW Konarski. Według zapisów współpraca ta miała zakończyć się w styczniu 1990 r. Z kolei Mariusz Walter miał podjąć współpracę w 1983 r. Dokładnie po tej dacie, kiedy Jerzy Urban napisał list do gen. Kiszczaka z propozycjami uruchomienia tuby propagandowej, czarnego PR wobec Solidarności, opozycji demokratycznej, do której ostatecznie nie doszło."

źródła:
https://www.tvp.info/47610538/sb-zarejestrowala-zalozycieli-iti-jako-tajnych-wspolpracownikow

https://www.tvp.info/47576319/stacja-tvn-powstala-na-zlecenie-sluzb-jak-urban-waltera-zachwalal

https://niezalezna.pl/33231-pieniadze-z-fozz-na-spoldzielnie-waltera

https://twitter.com/PiotrW1966/status/1251093274191900672

https://www.salon24.pl/u/lustratorpolski/403463,jan-wejchert-zarejestrowany-jako-tw-ps-w-konarski

https://www.salon24.pl/u/lustratorpolski/403142,mariusz-walter-zarejestrowany-jako-tw-ps-mewa


"W 1983 w poufnym liście do gen. Czesława Kiszczaka zaproponował utworzenie w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych specjalnego pionu propagandowego, którego celem miałoby być m.in. „programowanie i realizacja czarnej propagandy” oraz „prowadzenie przemyślanej, zręcznej i stałej kampanii na rzecz zmiany obrazu SB, MO i ZOMO w społeczeństwie i inicjowanie akcji tych służb dla ocieplenia ich wizerunku”, do którego polecał m.in. Mariusza Waltera"

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Urban
Cytować
+14 #11 Rafał 2020-06-16 17:33
Donald Tusk do wiezienia
Cytować
-17 #12 Alicja Harańczyk 2020-06-16 18:01
Do Alicja Harańczyk, tak się Pan/Pani nazywa, trochę głupio! Paranoja to bardzo ciężka choroba, współczuję. Popisał się Pan/Pani elaboratem przepisanym ze źródeł, które z wiarygodnością mają tyle wspólnego ile ja z PAD. Tylko takie małe pytanko: co wspólnego ma Szymon Hołownia z p. Walterem i p. Wejhertem. Aha, w roku, o którym był Pan uprzejmy wspomnieć Hołownia miał 6 lat. Jest naprawdę wielu dobrych psychiatrów, życzę zdrówka.
Cytować
+14 #13 Ja 2020-06-16 18:12
Cytuję Alicja Harańczyk:
Do Alicja Harańczyk, tak się Pan/Pani nazywa, trochę głupio! Paranoja to bardzo ciężka choroba, współczuję. Popisał się Pan/Pani elaboratem przepisanym ze źródeł, które z wiarygodnością mają tyle wspólnego ile ja z PAD. Tylko takie małe pytanko: co wspólnego ma Szymon Hołownia z p. Walterem i p. Wejhertem. Aha, w roku, o którym był Pan uprzejmy wspomnieć Hołownia miał 6 lat. Jest naprawdę wielu dobrych psychiatrów, życzę zdrówka.


No i właśnie babo pokazałaś ostatnim zdaniem jak chcesz rozmawiać i się jednać. Gość daje źródła i argumenty, a ty mu z psychiatra wyjeżdżasz. Tak więc idź w pizdu z tym swoim Hołownią tvnowskim dziadem, bo nawet pajac do II tury nie wejdzie i nie pierdol na przyszłość o merytorycznym gadaniu, bo sama nie zdalas tego egzaminu. Idź idź głosować na klauna i tak wygra DUDA.
Cytować
+2 #14 Do Alicji H. 2020-06-16 19:36
Cytuję Alicja Harańczyk:
Do Alicja Harańczyk, tak się Pan/Pani nazywa, trochę głupio! Paranoja to bardzo ciężka choroba, współczuję. Popisał się Pan/Pani elaboratem przepisanym ze źródeł, które z wiarygodnością mają tyle wspólnego ile ja z PAD. Tylko takie małe pytanko: co wspólnego ma Szymon Hołownia z p. Walterem i p. Wejhertem. Aha, w roku, o którym był Pan uprzejmy wspomnieć Hołownia miał 6 lat. Jest naprawdę wielu dobrych psychiatrów, życzę zdrówka.


Zerknijmy na biografię Pana Hołowni:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szymon_Ho%C5%82ownia

1. "W latach 1997–2000 był redaktorem działu kultury „Gazety Wyborczej”"
2. "a w latach 2001–2004 felietonistą i redaktorem działu społecznego „Newsweek Polska”"
3. "współprowadził w TVN programy Mam talent! (2008–2019)"

na koniec warto zacytować także z Wikipedii: "Jest krytyczny wobec rządu Mateusza Morawieckiego."

Co za bieg okoliczności że jest krytyczny wobec obecnego rządu :D

Ja jestem zdecydowanie na NIE w stosunku do tego Pana.
Cytować
+4 #15 Gryzli 2020-06-16 19:40
Cytuję Ja:
Cytuję Alicja Harańczyk:
Do Alicja Harańczyk, tak się Pan/Pani nazywa, trochę głupio! Paranoja to bardzo ciężka choroba, współczuję. Popisał się Pan/Pani elaboratem przepisanym ze źródeł, które z wiarygodnością mają tyle wspólnego ile ja z PAD. Tylko takie małe pytanko: co wspólnego ma Szymon Hołownia z p. Walterem i p. Wejhertem. Aha, w roku, o którym był Pan uprzejmy wspomnieć Hołownia miał 6 lat. Jest naprawdę wielu dobrych psychiatrów, życzę zdrówka.


No i właśnie babo pokazałaś ostatnim zdaniem jak chcesz rozmawiać i się jednać. Gość daje źródła i argumenty, a ty mu z psychiatra wyjeżdżasz. Tak więc idź w pizdu z tym swoim Hołownią tvnowskim dziadem, bo nawet pajac do II tury nie wejdzie i nie pierdol na przyszłość o merytorycznym gadaniu, bo sama nie zdalas tego egzaminu. Idź idź głosować na klauna i tak wygra DUDA.

Rozumiem, że takim językiem posługuje się ten lepszy sort? Po latach rządów PIS, już w drugiej niestety odsłonie, kłamliwej propagandy sianej przez źródła cytowane powyżej, trudno będzie znaleźć prezydenta, który zjednoczy naród. Z Tobą w każdym razie mi w tej chwili nie po drodze.
Cytować
-2 #16 lump 2020-06-16 20:52
może wypowie się ruda pani ł
Cytować
+5 #17 Johny Cash 2020-06-17 08:41
Polecam posłuchać i samemu sobie wyrobić opinie, ewentualnie napisać z czym się nie zgadzacie co jest powiedziane w tym filmie https://youtu.be/uYPo_XGPJ_k
Cytować
+1 #18 Johny Cash 2020-06-17 08:47
Do lekarza specjalisty czeka się rok na wizytę, PiS rządzi samodzielnie 7 lat, dlaczego tego nie naprawią. Do dentysty chodzicie na kasę chorych? Jakie jest obecnie zadłużenie Państwa? Z wszystkimi jesteśmy pokłóceni na arenie międzynarodowej , a przed USA kleczymy na kolanach.
Cytować
-5 #19 Justyna 2020-06-17 20:26
Cytuję Cartier:
Jak ktoś jest np. za mordowaniem nienarodzonych dzieci tylko dlatego, że są chore, albo jak lalunia Przybysz, bo mieszkanie ma za małe, to żadnej gadki z takimi nie będzie, żadnego kompromisu, żadnego pojednania i zgody. Ni chuja.


Konstytucja Rzeczpospolitej dopuszcza aborcję w 3 wyjatkowych przypadkach. Dopuszcza, czyli zezwala a nie zmusza. Każda z tych 3 sytuacji jest dramatem dla rodziców. Państwo pozwala im podjąć decyzję.I na tym "pomoc państwa się kończy". Nie ma wsparcia psychologiczneg o, nie ma opieki bezpłatnej paliatywnej ani terminalnej dla dzieci, jeśli rodzice zdecudują się na to, aby dziecko przyszło na świat, mimo iż urodzi się z ciężkimi wadami, w konsekwencji których umrze w przeciągu krótkiego czasu. Szymon Hołowania jest za utrzymaniem obecnie funkcjonującego prawa.
Chce natomiast wesprzeć rodziców w tych trudnych chwilach, dając im dostęp do lekarzy specjalistych, płatnego wolnego.
https://www.facebook.com/watch/?v=3205903809440009
Cytować
+1 #20 Jan Spitfier 2020-06-18 09:57
Hołownia nadaje się do kabaretu,i to wszystko co potrafi ten "fircyk".Wytres owany i opłacany przez "anty polską partie TVN" stał się "słupem i królikiem dla jeszcze większego pacana Trzaskowskiego" ,jeździ z tym swoim "cyrkiem"i myśli że ludzie to idioci
i kupią te jego dyrdymały anty katolickie i bolszewickie.Pa nie Hołownia Polska to nie Ukraina,nie posadzimy w fotelu prezydenta ,kolejnego kretyna.
Cytować
-3 #21 Justyna 2020-06-18 17:25
Cytuję Jan Spitfier:
Hołownia nadaje się do kabaretu,i to wszystko co potrafi ten "fircyk".Wytresowany i opłacany przez "anty polską partie TVN" stał się "słupem i królikiem dla jeszcze większego pacana Trzaskowskiego",jeździ z tym swoim "cyrkiem"i myśli że ludzie to idioci
i kupią te jego dyrdymały anty katolickie i bolszewickie.Panie Hołownia Polska to nie Ukraina,nie posadzimy w fotelu prezydenta ,kolejnego kretyna.

Myślę, że gdyby faktycznie był opłacany prze TVN jak pan sądzi, to jego materiałów wyborczych było by zdecydowanie więcej w telewizji. A tak nie jest. Jest finansowany poprzez wpłaty obywatelskie. Propunuje się zapoznać z jego programem. Nie musimy się zgadadzać, ale należy się szanować. Dlatego sugeruję, żeby zmienił pan swój ton wypowiedzi.
Cytować
-1 #22 Zosia70 2020-06-19 19:04
Odnoszę wrażenie, że co drugi poniższy komentarz startuje z serwera Urzędu Miasta Wadowice. Nie będę tego komentować.
Cytować
-3 #23 paweł 2020-06-20 12:57
Widzę że kuclandia opanowała portal. Ale jaja a co drugi ma mleko pod nosem :P
Cytować
0 #24 25 2020-06-22 12:51
Nie jestem za nim, ale każdy mały kroczek oddalający nas od socjalizmu jaki nam obecnie wprowadzają jest dobry. Z tym że w tym przypadku kroczek będzie malutki.
Cytować
-1 #25 d3 2020-06-22 12:54
Cytuję Jan Spitfier:
Hołownia nadaje się do kabaretu,i to wszystko co potrafi ten "fircyk".Wytresowany i opłacany przez "anty polską partie TVN" stał się "słupem i królikiem dla jeszcze większego pacana Trzaskowskiego",jeździ z tym swoim "cyrkiem"i myśli że ludzie to idioci
i kupią te jego dyrdymały anty katolickie i bolszewickie.Panie Hołownia Polska to nie Ukraina,nie posadzimy w fotelu prezydenta ,kolejnego kretyna.

Anty polski jest również PIS Po pierwsze wprowadza wielkimi krokami socjalizm, który historia świata pokazała nie jest dobry, tylko wyniszczający. Po drugie bardzo pilnuje interesów okupanta z Watykanu. To wszystko sprawia ,że nie są pro Polscy ,tylko anty Polscy
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.