Jak się okazuje, Urząd Miejski w Wadowicach twierdzi, że na jego posesji... nie wiszą banery wyborcze
Nie wiadomo kto wywiesił banery Dudy a magistrat twierdzi, że... nic nie wisi

Jak się okazuje, Urząd Miejski w Wadowicach twierdzi, że na jego posesji... nie wiszą banery wyborcze kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy a także, że nie wyrażał żadnej zgody na ich  powieszenie.

Pamiętacie słynne banery wyborcze kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy, które wisiały w centrum Wadowic, przy ulicy Słowackiego i Żwirki i Wigury, na działce należącej do samorządu a do tego jeszcze wtedy, kiedy oficjalnie nie ogłoszono żadnej kampanii?

Zobacz: Kampanii podobno jeszcze nie ma a tu w centrum miasta taki kwiatek

Baner poi naszej publikacji szybko zniknął z ogrodzenia. O to, z czyjej inicjatywy  i kto wydał polecenie na ich zawieszenie postanowił popytać burmistrza Bartosza Kalińskiego, radny Mateusz Klinowski. Wadowicki magistrat w odpowiedzi poinformował, że  po dokonaniu w dniu 1 czerwca tego roku wizji lokalnej na przedmiotowej nieruchomości stwierdzono, że... na ogrodzeniu brak jakichkolwiek banerów wyborczych oraz że na powieszenie żadnego baneru wyborczego nie wydawano żadnej zgody.


Klinowski postanowił jednak nie odpuszczać i w odpowiedzi poprosił Urząd Miejski o informację, czy w związku z podejrzeniem popełnienia czynu zabronionego (udokumentowanego przecież fotografiami...) zawiadomiono organy ścigania oraz czy do sztabu wyborczego Andrzeja Dudy zostało skierowane pismo ws zapłaty za bezumowne korzystanie z gminnej nieruchomości.

Jak myślicie, co z tego wyniknie?

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-20 #1 TrueStory 2020-06-12 14:15
A ja Twierdze że od ostatnich lat w ciulowicach jest patola żenada i zapaść
Wszystko się zamyka są ludzie stąd uciekają I śmierdzi gównem
Gównem 8k ułomków przez których ta szambo się zrobiło stf łatwierni fajerzy
Ciekawe czy któryś odbył telefon z kampania do ciula w magistracie?
Tak ze nie nie było nawet za czasów carycy przy której człowiek z wielkimi brwiami popychał starsze osoby wasze babcie a teraz jest przewodniczącym rady kiegochuja:I Generalnie każdy kto jest jego znajomym to chyba też ułom ?
Druga sprawa płaska patola w necie robiona na swiątkowo matyldowo aż szkoda wymieniać chory psyhicznie ludzi
O dziwo ciekawe gdzie znikła ewusia tym razem nie po co jej wynajmować żeby obiła kogoś w magistracie co ?
Tak że nie dziwne żę sraj tasma znikła tak szybko ze sklepów ostatnio jak ciągle trzeba gówno wycierać :(
Szkoda tego miasta
Cytować
+10 #2 Magda 2020-06-12 15:20
To jest prowokacja. Przejeżdżałam dzisiaj i żadnego baneru tam nie widziałam.
Cytować
-5 #3 JAROSŁAW K. 2020-06-12 15:31
KLINOWSKI DAJ SOBIE SPOKÓJ JEDZ DO PALIKOTA TAM SIĘ NAPIJ WINA - TYLE MASZ DO ROBOTY . PRZEZ 4 LATA NIC NIE ZROBIŁEŚ DLA WADOWIC . A DZIŚ WIDZIMY WADOWICE CAŁE W BUDOWIE -WSZĘDZIE REMONTY , BUDOWA PARKINGU ITP. TERAZ SOBIE PRZYPOMNIAŁEM TWOJE OSIĄGNIECIE ŁAWKI Z PALET . GŁOSUJEMY NA PANA PREZYDENTA ANDRZEJA DUDĘ - WYGRAMY -
Cytować
+19 #4 Luk 2020-06-12 15:39
Cytuję TrueStory:
A ja Twierdze że od ostatnich lat w ciulowicach jest patola żenada i zapaść
Wszystko się zamyka są ludzie stąd uciekają I śmierdzi gównem
Gównem 8k ułomków przez których ta szambo się zrobiło stf łatwierni fajerzy
Ciekawe czy któryś odbył telefon z kampania do ciula w magistracie?
Tak ze nie nie było nawet za czasów carycy przy której człowiek z wielkimi brwiami popychał starsze osoby wasze babcie a teraz jest przewodniczącym rady kiegochuja:I Generalnie każdy kto jest jego znajomym to chyba też ułom ?
Druga sprawa płaska patola w necie robiona na swiątkowo matyldowo aż szkoda wymieniać chory psyhicznie ludzi
O dziwo ciekawe gdzie znikła ewusia tym razem nie po co jej wynajmować żeby obiła kogoś w magistracie co ?
Tak że nie dziwne żę sraj tasma znikła tak szybko ze sklepów ostatnio jak ciągle trzeba gówno wycierać :(
Szkoda tego miasta


Ty masz chyba jakąś obsesję na punkcie Płaskiego i teorie spiskowe ci na mózg siadły. I naucz się pisać po polsku.
Cytować
-4 #5 kedar 2020-06-12 15:40
A na płocie przy parkingu obok Zakładu Karnego wiszą banery Hołowni . Kosiniaka i Był tez baner prawdziwej prezydent Kidawy , to co nie może wisieć trochę bliżej sądu baner Dudy ?
Coś mi się zdaje że jest równouprawnieni e . A po zatem głosujcie tylko na Dudę bo tylko on jest wiarygodny .
Cytować
-36 #6 Prawda 2020-06-12 16:16
Cytat:
Ty masz chyba jakąś obsesję na punkcie Płaskiego i teorie spiskowe ci na mózg siadły. I naucz się pisać po polsku.
Jebał cie pies dobrze o tym wiesz !!
Anty-polakiem jesteś, mówisz a pouczasz ludzi o języku Polskim.:O
Takich skurwysynów jak wy trzeba wymieniać z imienia i nazwiska wytykać i piętnować frajerze !!
W ostrym cieniu mgły jebał cie pies dobrze o tym wiesz
Cytować
+22 #7 Sensor 2020-06-12 17:15
@Prawda
Strasznie chcesz z nazwiska wymieniać a nawet nie umiesz ich odmieniać. Matylda to chyba Twoja ciotka była co cię ortografii uczyła. Jesteś jedynie internetowym trollem, który może sobie poobrazac ludzi, których pewnie nawet nie zna, bo jego guru przegrał wybory haha.
Cytować
+2 #8 Viki 2020-06-13 13:14
Ten cały Prawda taki antypisior fanatyczny bo tatuś pewnie okazał się gejem i związku z kochasiem nie może zawrzeć, albo mamusia miała ochotę na jakiegoś Syryjczyka ale go do Polski nie wpuścili :D
Ciągle coś bredzi o wymienianiu z imienia u nazwiska, ale nie wiadomo kogo i żadnych konkretów. Pajac i wyznawca słusznie minionej kadencji.
Cytować
-11 #9 Prawda 2020-06-13 13:56
Cytat:
Tchórz, tchórz i jeszcze raz tchórz. Mały, pryszczaty internetowy walikonik, który pewnie naparza w necie jak mama do pokoju nie wchodzi. Tyś widział niszczenie miasta leszczu. Twój guru przerżnal wybory i smuteczek. Ha ha ha ha ha ha.
HAha no co za cwel to wy kobietę w urzędzie pobiliście i mnie tchórzem skurwysyny nazywacie hahah
No ale czego spodziewać się po anty-polakach i ludziach bez honoru
Jak sobie nawzajem penisy zjadacie cwele
A miasto jest niszczone każdy to widzi i mówi kurwo a wam to pasuje bo jescie szmaty nic nie warte

Cytat:
Ten cały Prawda taki antypisior fanatyczny bo tatuś pewnie okazał się gejem i związku z kochasiem nie może zawrzeć, albo mamusia miała ochotę na jakiegoś Syryjczyka ale go do Polski nie wpuścili :D
Ciągle coś bredzi o wymienianiu z imienia u nazwiska, ale nie wiadomo kogo i żadnych konkretów. Pajac i wyznawca słusznie minionej kadencji.
Tyle nazwisk było wymieniane że aż nie chce sie pisac
no ale skoro teraz stworzyłeś sobie nicka kobiecego to tylko potwierdziłes że cipa jestes hahah
I to głupia cipa haha boli wa oj boli szmaty
Cytować
+23 #10 Boco 2020-06-13 14:06
Tak wulgarne komentarze powinny byc usuwane gdzie jest moderator
Cytować
+6 #11 Sensor 2020-06-13 14:06
@Prawda
Dziecko weź leki, albo przestań ćpać jak twoi polityczni idole, bo ci się mózg przegrzeje. Tyle masz co se tu ponapierdzielas z bo nic nie znaczysz ani ty ani twoi guru.
Pobiliscie kobietę w urzędzie ha ha ha. Mówię ci nie ćpaj ha ha ha. Schizofreniku.
Cytować
-17 #12 Prawda 2020-06-13 14:15
Cytat:
Tak wulgarne komentarze powinny byc usuwane gdzie jest moderator
Trollowe patologiczne również siejące nie prawdę i dezinformacje
A tak ze Ip płaskiego lapka z karczmy również powinno byc namierzone ze ten pseudohackin

Cytat:
Dziecko weź leki, albo przestań ćpać jak twoi polityczni idole, bo ci się mózg przegrzeje. Tyle masz co se tu ponapierdzielas z bo nic nie znaczysz ani ty ani twoi guru.
Pobiliscie kobietę w urzędzie ha ha ha. Mówię ci nie ćpaj ha ha ha. Schizofreniku.
Ej kurwo niemyta dziwko kogo ty sobie dzieckiem nazywasz co frajerzyno :o
Jestem twoim oprawcą kłamliwy frajerze będę cie piętnował i jebał na ulicy cwelu bo na to zasługujesz I tylko na to antypolaczku jebany!!!

https://gazetakrakowska.pl/burmistrz-wadowic-pobito-wiceburmistrz-w-jej-gabinecie-policja-wyjasnia-te-sprawe/ar/13617624

A to co to jest cwelu niemyty jebany w dupę chujojadku co kurwa prawda zawsze was znajdzie cweluchy
Tak że czy w necie czy w świecie zawsze jebanym będziesz


https://www.wadowiceonline.pl/wydarzenia/12796-elzbieta-l-uslyszala-zarzuty-za-pobicie-wiceburmistrz-ewy-calus
Cytować
+17 #13 wow 2020-06-13 14:30
Screeny porobione i na policję się zgłosi. Za przeklinanie w internecie i takie bluzgi też mandat można dostać. Nawet na to wyroki sądowe są. Także zobaczymy kto się będzie śmiał za chwilę wulgarny trollu chory z nienawiści.
Cytować
+10 #14 Sensor 2020-06-13 14:38
@Prawda
"Jestem twoim oprawcą"
Hahahaha schizofreniku rzucasz jadem nawet sam nie wiesz do kogo a oprawcą jesteś. Twoim oprawcą będzie twoja stara jak ci internet odetnie ha ha.
Cytować
-12 #15 Prawda 2020-06-13 14:53
Cytat:
Screeny porobione i na policję się zgłosi. Za przeklinanie w internecie i takie bluzgi też mandat można dostać. Nawet na to wyroki sądowe są. Także zobaczymy kto się będzie śmiał za chwilę wulgarny trollu chory z nienawiści.
Za kłamstwa w internecie i dezinformacje oraz za używanie programów nie zgodnych z właścicielem strony też są paragrafy !!!
A pewnie rób wieśniaku screeny i pokazuj przynajmniej widać kto sieje patole i kłamstwa w necie
Ale przed Prawdą cweluchy nie uciekniecie !!
Zawsze was znajdzie
Cytować
+11 #16 Sensor 2020-06-13 15:03
Cytuję Prawda:
Cytat:
Screeny porobione i na policję się zgłosi. Za przeklinanie w internecie i takie bluzgi też mandat można dostać. Nawet na to wyroki sądowe są. Także zobaczymy kto się będzie śmiał za chwilę wulgarny trollu chory z nienawiści.


Za kłamstwa w internecie i dezinformacje oraz za używanie programów nie zgodnych z właścicielem strony też są paragrafy !!!
A pewnie rób wieśniaku screeny i pokazuj przynajmniej widać kto sieje patole i kłamstwa w necie
Ale przed Prawdą cweluchy nie uciekniecie !!
Zawsze was znajdzie
Za używanie programów niezgodnych z właścicielem? Przecież ty się nawet wysłowić nie umiesz lewacki trollu.

@Boco
A komentarze nie są usuwane, bo tutaj siedzi towarzystwo wzajemnej adoracji wyznające Klina. Póki bluzgasz na pis to wszystko jest ok. Troll Prawda bluzga wyzywa burmistrza od ch.., Sk... i innych. Pomawia ludzi kompletnie nie związanych ani a pisem ani z burmistrzem i cieszy się że jest odważny zza klawiatury życiowy przegrywiec co mu matka blokady na internecie nie zdążyła założyć.
Cytować
-4 #17 ola 2020-06-13 16:19
jaka pis prawica to lewacka komunistyczna partia
Cytować
+9 #18 Gryzli 2020-06-13 16:43
Zastanawiam się, czy ktoś moderuję te komentarze? A może dla Redakcji język,którym posługuje TrueStory czy Prawda jest czymś naturalnym, sposobem wyrażania poglądów?
Cytować
-9 #19 Truddo 2020-06-13 16:58
No i co z tego?
Cytować
+17 #20 Ewa 2020-06-13 17:37
Widzisz Gryzli, zwróciłeś na to kulturalną uwagę i nawet Tobie minusy poleciały. Takie tu środowisko siedzi.
Cytować
-1 #21 Raul 2020-06-14 22:17
A siem pytam komu przeszkadza Pan prezydent. No komu?
Cytować