Minutą ciszy radni Rady Miejskiej w Wadowicach uczcili pamięć swojego kolegi, Jana Wąsika. Były radn
Radni uczcili minutą ciszy zmarłego kolegę

Minutą ciszy radni Rady Miejskiej w Wadowicach uczcili pamięć swojego kolegi, Jana Wąsika. Były radny, były policjant a także sołtys Zawadki zmarł nagle w grudniu ubiegłego roku w wieku 55 lat.

W środę (26.02) odbywa się kolejna sesja Rady Miejskiej w Wadowicach. Radni zajmują się na niej m.in. uchwała w sprawie zmiany planu zagospodarowania terenów po byłym zakładzie "Fumis-Bumar". Studio FAAR architekci, które zajęło się nowym projektem obszaru między  ulicami Piłsudskiego,  Legionów i Fabryczną,  zaprezentowało niedawno w sieci wizualizację budynku o powierzchni 37 tysięcy m2.

Jednak jedną z pierwszych rzeczy, które zrobili radni, był ładny i symboliczny gest uczczenia minutą ciszy Jana Wąsika zaproponowany przez radną Dorotę Balak.

Przypomnijmy, że Jan Wąsik, policjant na emeryturze, członek IPA (International Police Association), miłośnik lotnictwa, wiceprezes zarządu Klubu Sportowego Łysa Góra Zawadka, radny Rady Miejskiej w Wadowicach kilku kadencji a także sołtys Zawadki, zmarł nagle w ubiegłym roku w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

Miał 55 lat.
(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.