Po walnym zgromadzeniu członków stowarzyszenia gmin LGD Wadoviana nie ma niespodzianek: radna Dorota Ba
Dorota Balak dalej prezesem LGD Wadoviana

Po walnym zgromadzeniu członków stowarzyszenia gmin LGD Wadoviana nie ma niespodzianek: radna Dorota Balak pozostała prezesem na kolejną kadencję.

W czwartek (20.09) w remizie OSP Klecza odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Wadoviana, na którym wybrano zarząd na nową kadencję 2019-2023. Większych niespodzianek nie było: prezesem pozostała po raz kolejny radna Rady Miejskiej w Wadowicach Dorota Balak.

Wiceprezesami zostali wybrani Stanisław Prus, Władysław Żydek a także Mariusz Jakubas, który zastąpił Anetę Stawowczyk.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie LGD Wadoviana to porozumienie partnerskie osób i instytucji zainteresowanych rozwojem obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich oraz poprawą jakości życia mieszkańców gminy Wadowice i gminy Andrychów. Partnerstwo zawiązało się 18 września 2008 roku i przybrało formę stowarzyszenia. W 2012 roku do obszaru LSR dołączono obszar wiejski gminy Andrychów.

Celem nadrzędnym stowarzyszenia jest zrównoważony rozwój obszarów wiejskich i miejsko-wiejskich gmin Wadowice i Andrychów, m.in. poprzez stymulację aktywności społecznej, wykorzystanie potencjału gospodarczego, zasobów historyczno-kulturalnych oraz walorów turystycznych regionu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.