W niedzielę 13 października w godzinach od 7:00 do 21:00 zostaną przeprowadzone wybory do sejmy i sena
Wybory do Sejmu i Senatu. Jak będziemy głosować? Komisarz Wyborczy informuje

W niedzielę 13 października w godzinach od 7:00 do 21:00 zostaną przeprowadzone wybory do sejmy i senatu. W naszym okręgu wyborczym wybierzemy 8 posłów i 1 senatora. Zobaczcie, jak to będzie wyglądać.

W niedzielę, 13 października w godzinach od 7:00 do 21:00 czekają nas wybory do sejmu i senatu. W naszym okręgu wyborczym  nr 12, obejmującym powiaty chrzanowski, oświęcimski, wadowicki, myślenicki oraz suski wybierzemy  ośmiu posłów do 460 osobowego sejmu i jednego senatora do liczącego 100 senatorów senatu.

W skrzynkach mieszkańców zaczęły pojawiać się ulotki z informacjami Komisarza Wyborczego w Krakowie. wyborcy mogą dowiedzieć się z niej o tym, jak poprawnie oddac głos a także uzyskać różne inne wyborcze informacje.

Wygląda to tak:

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 motyliskafander 2019-09-10 13:26
Czy od wyborów samorządowych zmieniły się jakoś rejony? Tzn czy jakieś bloki/nunery/ul ice są teraz przypisane do innej obwodowej komisji wyborczej? Ktoś to sprawdził wnikliwie?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.