W poniedziałek (3.06) marszałek województwa Małopolskiego Witold Kozłowski odwiedził Bazylikę Ofia
Marszałek województwa Małopolskiego odwiedził Wadowice

W poniedziałek (3.06) marszałek województwa Małopolskiego Witold Kozłowski odwiedził Bazylikę Ofiarowania NMP, Muzeum Dom Rodzinny  Ojca Świętego oraz Szpital Powiatowy im. św. Jana Pawła II w Wadowicach.

Podczas wizyty w wadowickiej lecznicy, zostały zaprezentowane oddziały szpitalne, poradnie specjalistyczne oraz pracownie diagnostyczne tut. ZZOZ. Marszałek obejrzał nowoczesne sprzęty medyczne, które zostały  zakupione w ramach środków unijnych. Przypomnijmy, że dotychczas zostały zrealizowane dostawy sprzętu na kwotę ponad 7 milionów 700 tysięcy złotych.

Podczas spotkania gość zapoznał się z prowadzoną działalnością medyczną,  aktualną  sytuacją finansową zespołu oraz planowanymi inwestycjami.  Marszałek  był pod dużym wrażeniem wyposażenia i rozwoju  jaki dokonał się w wadowickim szpitalu. Ten nowoczesny sprzęt będzie wykorzystany do diagnostyki i leczenia pacjentów, mieszkańców powiatu wadowickiego i okolic. Podczas wizyty marszałkowi towarzyszył radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Rafał Stuglik.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 marek 2019-06-05 06:11
Marszałek był pod dużym wrażeniem wyposażenia i rozwoju jaki dokonał się w wadowickim szpitalu. A CO NIE WIDZIAŁ INNYCH SZPITALI NA PRAWDZIWYM POZIOMIE
Cytować
-6 #2 Zośka bojcora 2019-06-05 10:11
Cytuję marek:
Marszałek był pod dużym wrażeniem wyposażenia i rozwoju jaki dokonał się w wadowickim szpitalu. A CO NIE WIDZIAŁ INNYCH SZPITALI NA PRAWDZIWYM POZIOMIE

Doprecyzuj co oznacza według ciebie "prawdziwy poziom" bo widzę że masz na to jakąś magiczną receptę:)
Cytować
+4 #3 Kazek 2019-06-05 13:14
Wiecie , że dyrektorka wadowickiego szpitala dorabia na boku , tzn. raczej dyrektoruje na boju prócz innego zajęcia ?
Cytować
+1 #4 Michał 2019-06-07 07:06
a przywieżli coś kasy bo by się przydało a wiedzą ile czeka się do specjalisty
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.