Kandydaci  do Parlamentu Europejskiego wspólnie z liderami PO, PSL, SLD i KOD z regionu podpisali w Wad
W Wadowicach podpisali Deklarację Koalicji Europejskiej

Kandydaci  do Parlamentu Europejskiego wspólnie z liderami PO, PSL, SLD i KOD z regionu podpisali w Wadowicach deklarację programową Koalicji Europejskiej.

Już w niedzielę (26.05) wybory do Parlamentu Europejskiego. Na finiszu kampanii wyborczej, w piątek (17.05) w Wadowicach odbyło się spotkanie kandydatów Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego Bogusław Sonik i Elżbieta Bińczycka oraz liderów Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Komitetu Obrony Demokracji: Sebastiana Mlaka, Jerzego Pieli, Zenona Szewczyka, Józefa Budki czy Janiny Kamińskiej.

Na spotkanie zostali również zaproszeni Marka Sowa oraz  Aleksandra Miszalski.

Politycy podpisali dziesięciopunktową Deklarację Programową Koalicji Europejskiej: 1 - Polska wśród liderów Unii Europejskiej, 2  Unia na  rzecz wyrównania poziomów życia Europejczyków, 3 - Fundusze Europejskie dla obywateli i samorządów, 4 - Unia czystego powietza i taniej energii, 5 Unia zdrowszego i dłuższego życia, 6 - Unia lepszej żywności i równych szans dla rolnictwa, 7 - Unia Europejskich wartości, 8 - Unia wspólnego bezpieczeństwa, 9 - Unia Europejska dla młodych oraz 10 - Unia spójna transportowo  i komunikacyjne.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Ala 2019-05-20 15:51
I bardzo dobrze! Europa i Polska jest różnorodna i każdy ma prawo do własnych poglądów, stylu życia, godnego traktowania bez względu na to czy jest wierzący czy nie, czy popiera tego czy tamtego. Mam nadzieję że Polacy potrafią uczyć się na błędach historycznych i "Jedyna słuszna partia" odejdzie wreszcie w NIEBYT .. Chcemy wolności słowa, wolności gospodarczej, wolności osobistej ! #nieglosujenapi s
Cytować
+11 #2 desmodur one 2019-05-20 16:00
Cytuję Ala:
I bardzo dobrze! Europa i Polska jest różnorodna i każdy ma prawo do własnych poglądów, stylu życia, godnego traktowania bez względu na to czy jest wierzący czy nie, czy popiera tego czy tamtego. Mam nadzieję że Polacy potrafią uczyć się na błędach historycznych i "Jedyna słuszna partia" odejdzie wreszcie w NIEBYT .. Chcemy wolności słowa, wolności gospodarczej, wolności osobistej ! #nieglosujenapis


Lewaki wsjech stran łączcie się !
Cytować
+24 #3 Xoda 2019-05-20 16:03
Heh najlepszy jest ten celebryta wadowice24 po prawej stronie...
Cytować
+33 #4 INKA 2019-05-20 17:00
JA BYM PROPONOWAŁA ŻEBY WZIĘLI SIĘ DO ROBOTY
Cytować
+14 #5 How 2019-05-20 17:43
Stado kretynów. Pro-niemieckie sprzedajne knury.
Cytować
+15 #6 lukaku 2019-05-20 18:42
w programie uczestniczą Lesby Geje Bisex i Transwestyci rozumiem ze to ci z foto są ?? :lol:
Cytować
+30 #7 Filip i Flap 2019-05-20 18:59
Cytuję lukaku:
w programie uczestniczą Lesby Geje Bisex i Transwestyci rozumiem ze to ci z foto są ?? :lol:

" Bystry jesteś poznałeś zapewne po czerwonych butach Brawo gratuluję No masz prawdę"
https://youtu.be/_0FSGSyZpXo
Cytować
+10 #8 Teraz Polska 2019-05-20 20:31
Nie mozna nazwać się koalicja Polska tylko Europejska tak jak w PRLu byla by koalicja ludowo-socjalis yczna. Jesteśmy w Europie i w niej będziemy Ale myślcie o swoim kraju i polakach bo tak robią niemcy francuzi i inni nie traktujcie Polski jak kopciuszka ktorego trzeba dobrze sprzedać i zarobic albo być zarzadca na tych ziemiach z ramienia Brukseli i Berlina.
Cytować
0 #9 Jeremiasz 2019-05-20 22:47
To bardzo dobrze, że siły sprzeciwiające się temu, co wyrabiało się w naszym pięknym kraju w ciągu ostatnich czterech lat, łączą się. Może dzięki temu coś się wreszcie zmieni na lepsze.
Ale coś mnie jednak uwiera przy spoglądaniu na zdjęcie ...

Jakiś czas temu w telewizji kablowej pan Józef Budka gorąco popierał kandydaturę pani Ewy Filipiak na stanowisko burmistrza Wadowic.
Ponieważ tak wówczas, jak i teraz, nie darzyłem i nie darzę tej pani zaufaniem, Józef Budka utracił wtedy mój szacunek.
Nie mam niestety pewności, jakie zasady naprawdę on wyznaje. Czy nadal ceni i popiera posłankę PiS (zresztą niewysokich lotów), czy też stał się z czasem, może pod wpływem pana Borysa, bojownikiem o postęp i państwo prawa?.
Cytować
+22 #10 PZPR 2019-05-20 23:07
Cytuję Jeremiasz:
To bardzo dobrze, że siły sprzeciwiające się temu, co wyrabiało się w naszym pięknym kraju w ciągu ostatnich czterech lat, łączą się. Może dzięki temu coś się wreszcie zmieni na lepsze.
Ale coś mnie jednak uwiera przy spoglądaniu na zdjęcie ...

Jakiś czas temu w telewizji kablowej pan Józef Budka gorąco popierał kandydaturę pani Ewy Filipiak na stanowisko burmistrza Wadowic.
Ponieważ tak wówczas, jak i teraz, nie darzyłem i nie darzę tej pani zaufaniem, Józef Budka utracił wtedy mój szacunek.
Nie mam niestety pewności, jakie zasady naprawdę on wyznaje. Czy nadal ceni i popiera posłankę PiS (zresztą niewysokich lotów), czy też stał się z czasem, może pod wpływem pana Borysa, bojownikiem o postęp i państwo prawa?.


Nas zdjeciu to ludzie ktorzy dorobili sie majatkow na grzebaniu KOMUNIZMU , 85% ze zdjecia to ludzie KOMUNIZMU !!![/b :D :D :D
Cytować
+14 #11 PIS 2019-05-21 00:04
" TYLKO PIS MOŻE ZAOROWADZIĆ ŁAD I PORZĄDEK W TYM KRAJU !!!
NIECH ŻYJE PIS I JAROSŁAW KACZYŃSKI !!!

-" Bystry jesteś poznałeś zapewne po czerwonych butach "-
https://www.youtube.com/watch?v=KhtqLcaTAtw
:D
Cytować
+10 #12 Bolek 2019-05-21 09:24
Koalicja LGBT.
Cytować
+7 #13 dron 2019-05-21 10:43
Przecież to co oni wypisują to od dawna jest realizowany program PiSU.Polska dla Polaków a nie dla sprzedawczyków.
Cytować
+8 #14 gosc 2019-05-22 12:25
To lista nierobow i zdrajcow
Cytować
-7 #15 Grzesiek 2019-05-22 16:48
PiS-PO jedno zło, odsunąć zdrajców od koryta tylko KONFEDERACJA!!!
Cytować
-1 #16 Podsumowanie: 2019-05-24 14:53
To grupkę wzajemnej adoracji można nazwać tylko jednym słowem:

D | R | A | M | A | T

co zrobili dla Polski i Polaków za 8 lat ...

WIELKIE NIC !
Cytować