Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński nie wie na jakiej ulicy i przy jakim osiedlu znajdują się budynki w
Burmistrz Bartosz Kaliński ma kłopoty z topografią Wadowic?

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński nie wie na jakiej ulicy i przy jakim osiedlu znajdują się budynki w gminie, którą zarządza?

Jak już informowaliśmy,  w  poniedziałek (14.01) po godzinie 12:00 w ogniu stanął market spożywczy Lidl przy ulicy Zegadłowicza w Wadowicach. Ogień przez kilka godzin gasiło ponad 25 zastępów strażaków, market spłonął praktycznie doszczętnie, zawalił się w nim też sufit. Straty materialne są potężne. Nikomu na szczęście nic się nie stało, wszyscy w porę zdążyli się ewakuować.

Zobacz: Potężny pożar sklepu Lidl w Wadowicach

Gmina Wadowice pod rządami burmistrza Bartosza Kalińskiego stanęła na wysokości zadania i zapewniła służbom dwie koparki, ładowarkę teleskopową oraz ciężki sprzęt transportowy niezbędny przy dogaszaniu a  pracownikom Lidla transport do domów oraz ciepłe napoje dla strażaków.

Jest jednak coś dziwnego...

Dzisiaj o godzinie 12:16 służby zostały poinformowane o pożarze supermarketu Lidl zlokalizowanego przy Osiedlu XX-lecia przy Alei Matki Bożej Fatimskiej – mówi burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński w materiale wideo jednego z lokalnych portali.

Jak słusznie zauważyli internauci, Lidl znajduje się przy ulicy Zegadłowicza zaś skupisko bloków pobliżu to Osiedle Pod Skarpą. Już w kampanii wyborczej były burmistrz Mateusz Klinowski zarzucał Kalińskiemu, że ten ma niewiele wspólnego z miastem, którego chce być burmistrzem, bo mimo, że urodził się w Wadowicach, od lat mieszkał w Tomicach i Łączanach a zameldował się w Wadowicach tylko, żeby spełnić wymogi wyborcze.

Pomyłka w emocjach, czy burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński naprawdę nie wie na jakiej ulicy i przy jakim osiedlu znajdują się budynki w gminie, którą zarządza?

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+86 #1 Aszunek 2019-01-15 11:40
Pała Bartuś,
siadaj...
Cytować
+84 #2 nie głosuję na PiS 2019-01-15 11:41
Coraz ciekawiej. Żenada. Obciach dla Wadowic taka władza.Z drugiej strony wystarczy,że wie, gdzie się kościół znajduje.
Cytować
+46 #3 Xxx 2019-01-15 11:43
Czy to naprawdę takie ważne? Zamiast pisać takie mało ważne istotne rzeczy to zajelibyscie sie pisaniem prawdy, bo ŻADEN TRANSPORT nie byl zapewniony. ŻADEN!! Pracownicy na własną rękę załatwiali sobie znajomych/rodzi ne do ich odbioru
Cytować
-21 #4 Grześ 2019-01-15 11:45
No temat godny strony. Chyba ten co napisał ten artykuł sam wie jak się zachowują ludzie gdy dostaną mikrofon pod nos. Jak dla mnie wypowiedz calkiem kompetentna z drobną pomyłką i tyle.
Cytować
-38 #5 Staszek 2019-01-15 11:50
Pomyłka każdemu się może przytrafić a wszyscy od razu na Burmistrza wyskakują... Co za naród!!!! Idźcie po rozum do głowy a nie zachowujcie się jak ostatnie kabany
Cytować
+73 #6 GO 2019-01-15 12:05
Gość po prostu nie ma nic wspólnego z Wadowicami.. :)
Cytować
+40 #7 PRAWDA24pl 2019-01-15 12:05
buahahahaahah kompromitacja niesłychana
Cytować
+63 #8 os. XXXX lecia 2019-01-15 12:07
a skąd może znać ulice jak tutaj nie mieszka!!!!?
Cytować
-40 #9 Maria 2019-01-15 12:08
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.
Cytować
+57 #10 Cukiereczek 2019-01-15 12:08
Dobrze że to nie od zgłaszał gdzie się pali :P

>> DZIEŃ DOBRY PALI SIĘ SUPERMARKET NA OSIEDLU XX-LECIA PRZY AL. MBF.
Cytować
+68 #11 Kartograf 2019-01-15 12:15
Co się dziwicie? W Łączanach jest mniej ulic, przyjechał chłopak do metropolii i się gubi :D
Cytować
-29 #12 nie ma zmiłuj 2019-01-15 12:15
Nigdy nie dorówna prostaczce z Kluczborka :lol:
Cytować
-27 #13 Admin 2019-01-15 12:20
Tak Nadajecie na Noego A i tak większość głosowała skoro wygrał wybory. Każdemu może się zdarzyć pomyłka ale to noe powód żeby się czepiać!!
Cytować
-32 #14 księżna Katja 2019-01-15 12:37
Pan Kaliński już wkrótce się nauczy nazw wadowickich ulic i osiedli. Jest ich raptem cztery na krzyż. Hura, panie Kaliński, pokaż im wszystkim, że Tomice i Łączany stoją ponad Wadowicami. Grunt, że krakowskiego zaciągu niet.
Warto przypomnieć, że nawet sławetny Sobczak tego nie wytrzymał i odszedł dużo przed wyborami.
Wadowice świętują zwycięstwo, Lepszy burmistrz z Tomic niż przyjezdne i przypadkowe kukły.
Cytować
-29 #15 Staszek 2019-01-15 12:54
Cytuję księżna Katja:
Pan Kaliński już wkrótce się nauczy nazw wadowickich ulic i osiedli. Jest ich raptem cztery na krzyż. Hura, panie Kaliński, pokaż im wszystkim, że Tomice i Łączany stoją ponad Wadowicami. Grunt, że krakowskiego zaciągu niet.
Warto przypomnieć, że nawet sławetny Sobczak tego nie wytrzymał i odszedł dużo przed wyborami.
Wadowice świętują zwycięstwo, Lepszy burmistrz z Tomic niż przyjezdne i przypadkowe kukły.

Brawo brawo brawo
Cytować
+18 #16 BladyNico 2019-01-15 12:55
Niektórym ludziom trudno wypowiedzieć " ulica Emila Zegadłowicza ", innym zaś obywatelom nie sposób powiedzieć " Aleja Matki Bożej Fatimskiej ".
Cytować
+48 #17 king 2019-01-15 13:00
Wyłożył się na pierwszej zimie po wyborach. Całe miasto zasypane. Główne ulice oblodzone. Chodniki po kostki śnieg. Jak tu Żyć pytam. Przecież to nie Łączany. Tu trzeba odśnieżać.
Cytować
+17 #18 pomyśl nim napiszesz 2019-01-15 13:04
Niech każdy zacznie naprawianie świata od siebie.
Cytować
+11 #19 Ja 2019-01-15 13:20
Na podstawie artykułów wadowickich portali widać, że dziennikarze mają spory udział w szerzeniu tzw.mowy nienawiści. Tylko czekacie na czyjeś potknięcie i już afera ...sami nakrecacie ludzi i promujecie hejt...wstyd.To już nie jest dziennikarstwo. To jakiś absurd.
Cytować
+14 #20 ANTYpisior 2019-01-15 13:23
Jaka władza taki burmistrz z wiadomej partii PiS... Prostaki i tempaki w jednym...
Cytować
+10 #21 FALA HEJTU 2019-01-15 13:26
GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA FALA HEJTU I NIEWAŚCI TO WIDAĆ JAK NA DŁONI
Cytować
+17 #22 Kot Maciej 2019-01-15 13:39
Cytuję Maria:
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.

W tym problem ze to nie jest przejezyczenie tylko Pomylenie. Jemu nie tylko pomylily sie nazwy ulic ale takze to ze on nie ma do dyspozycji ciezkiego sprzetu A takze to ze na teren porzaru maja tylko wstep Straz i policja i nic do momentu przybycia prokukatora nie moze byc ruszone, Usuniecie spalonych elementow to jest juz sprawa wlasciciela i Ubezpieczenia. Jak juz cos chce powiedziec to niech powie. Ze mamy porzar nikomu nic sie nie stalo i urzad miasta w miare mozliwosci bedzie wspieral pokrzywdzonych. A TU TAJ akcja cala geba jak lot do Smolenska. Czekam jak na wiosne zaleje tereny gdzie teraz powstaje Komenda Policji. i co powie w tedy to przeciez on wydawal pozwolenie na budowe zgodnie z linia Partii i jej podpory Filipiakowej
Cytować
+10 #23 Stop nienawiści 2019-01-15 14:33
Cytuję FALA HEJTU:
GDYBY KTOŚ CHCIAŁ ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA FALA HEJTU I NIEWAŚCI TO WIDAĆ JAK NA DŁONI


I po co ta fala hejtu?
Cytować
+1 #24 SZCZERY 2019-01-15 14:41
O JEJ ale sie stało ale AFERA ja nieszkam obok wadowic i znam jak swoj palec wadowice i tez bym nie jedna ulice nie wskazała WIELKA TRAGEDIA MACIE O CZYM PISAC zainteresował sie pomógł TO o co wam chodzi , ludzie kochani
Cytować
+14 #25 Emeryt 2019-01-15 15:08
Cytuję Kot Maciej:
Cytuję Maria:
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.

W tym problem ze to nie jest przejezyczenie tylko Pomylenie. Jemu nie tylko pomylily sie nazwy ulic ale takze to ze on nie ma do dyspozycji ciezkiego sprzetu A takze to ze na teren porzaru maja tylko wstep Straz i policja i nic do momentu przybycia prokukatora nie moze byc ruszone, Usuniecie spalonych elementow to jest juz sprawa wlasciciela i Ubezpieczenia. Jak juz cos chce powiedziec to niech powie. Ze mamy porzar nikomu nic sie nie stalo i urzad miasta w miare mozliwosci bedzie wspieral pokrzywdzonych. A TU TAJ akcja cala geba jak lot do Smolenska. Czekam jak na wiosne zaleje tereny gdzie teraz powstaje Komenda Policji. i co powie w tedy to przeciez on wydawal pozwolenie na budowe zgodnie z linia Partii i jej podpory Filipiakowej
Prosze pana jak się pisze pożar
Cytować
+14 #26 QWERTY 2019-01-15 15:28
Z Bartusia pierdoły wylewa się głupota ,on nigdy inteligencją nie błyszczał :-)
Cytować
+29 #27 sqrt123 2019-01-15 16:08
Cytuję Admin:
Tak Nadajecie na Noego A i tak większość głosowała skoro wygrał wybory. Każdemu może się zdarzyć pomyłka ale to noe powód żeby się czepiać!!

To zobacz jakich drobiazgów przez ostatnie 4 lata czepiały się Wadowice24.
Cytować
+3 #28 Marcin 2019-01-15 17:49
Cytuję Maria:
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.

Przejezyczenie to jak się język przy lizanie na drugą dziurkę omsknie
Cytować
+9 #29 FanStolicyMadrosci 2019-01-15 18:09
Tam będzie osiedle XX lecia, tyle że w przyszłości i AMBF również. To nie przejęzyczenie to są plany. Panie Burmistrzu trzymam kciuki, oby do referendum.
Cytować
+22 #30 Roko 2019-01-15 19:28
To już wiem dlaczego szanowny burmistrz nie chodzi do pracy. Ulice mu się popier.... i nie wie gdzie jest budynek Urzędu :lol: :lol: :lol:
Cytować
+14 #31 obserwator 2019-01-15 21:05
Masakra to jak wypowiadał się Kaliński trzy razy powtarzał jedno i to samo...nie mówiąc juz o nazwach ulic...
Cytować
+14 #32 Niewierny 2019-01-15 21:15
Pewnie nie miał już koła ratunkowego (telefon do przyjaciółki).. .
Cytować
+8 #33 Savik 2019-01-15 22:17
No coz rzec wladza moze sie mylic i tyle. Co nie tlumaczy ze nazwy osiedli nalezyylic skoro byl starosta a teraz burmistrzem to powinien wiedziec chociaz te glowne osiedla przy ktorych co i gdzie sie miesci przyznajmy od tego mam ludzi ale taki byk ??? No coz niestety niektorzy beda musieli wiecej popracowac ale to nie za dlugo zaraz wybory to Pan Burmistrz zmieni krzeseleczko na fotelik na wiejskiej a i tak nie bedzie znal ulic osiedli i innych spraw zwiazanych z wadowicami. Ja tez sie myle tylko ze mnie z pravy wywala jak sie pomyle tak jak na videło
Cytować
+8 #34 pis po jedno zło.. 2019-01-16 00:14
8k ludzi ma problem z głową :D
I chodzi do lidla na xx-lecia
HAHAH
Cytować
-6 #35 TO NIE JEST WAZNE 2019-01-16 07:29
to nie jest wazne :D
wazne z KLIN juz nie jest burmistrzem :D HAHA :D
Wasze zdrowie!
Cytować
+4 #36 desmodur one 2019-01-16 08:46
Cytuję Kot Maciej:
Cytuję Maria:
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.

W tym problem ze to nie jest przejezyczenie tylko Pomylenie. Jemu nie tylko pomylily sie nazwy ulic ale takze to ze on nie ma do dyspozycji ciezkiego sprzetu A takze to ze na teren porzaru maja tylko wstep Straz i policja i nic do momentu przybycia prokukatora nie moze byc ruszone, Usuniecie spalonych elementow to jest juz sprawa wlasciciela i Ubezpieczenia. Jak juz cos chce powiedziec to niech powie. Ze mamy porzar nikomu nic sie nie stalo i urzad miasta w miare mozliwosci bedzie wspieral pokrzywdzonych. A TU TAJ akcja cala geba jak lot do Smolenska. Czekam jak na wiosne zaleje tereny gdzie teraz powstaje Komenda Policji. i co powie w tedy to przeciez on wydawal pozwolenie na budowe zgodnie z linia Partii i jej podpory Filipiakowej

! " p o r z a r " to pies kiełbasę !
Cytować
-5 #37 desmodur one 2019-01-16 10:05
Stop z tym " hejtowaniem" Kalińskiego !
Po Klinowskim - POSPRZĄTANE !
Więc - PO CO ?
Cytować
+6 #38 xy 2019-01-16 11:51
Ktoś kto przez wiele lat był Starostom a teraz Burmistrzem to powinien takie małe miasto jak Wadowice znać.W końcu rządzi Wadowicami i nie pracuje za 1500 zł.
Cytować
-10 #39 kk 2019-01-16 12:26
Pan Bartosz Kalinski jest burmistrzem a nie TAKSOWKARZEM ! nie wiem po co bylo o tym pisac jeszcze wytluszczonym drukiem . wstyd
Cytować
+1 #40 Lesio 2019-01-16 23:52
Ostatnio szukałem ulicy Ady Sari

Ani taksówkarze ! Ani nikt z zapytanych osób nie wiedział gdzie jest taka ulica

Padło nawet pytanie -a to W Wadowicach jest taka ulica ???

Kuva ..No jest !

Także tego - dobranoc
Cytować
+4 #41 @Kot Maciej 2019-01-17 20:47
Cytuję Kot Maciej:
Cytuję Maria:
No i w czym problem, że Pan Burmistrz się przejęzyczył? Ja nie widzę żadnego. Każdemu się to może zdarzyć i zdarza. Sensacja robiona na siłę no i oczywiście nienawistne wykorzystywanie przejęzyczenia Pana Burmistrza.

W tym problem ze to nie jest przejezyczenie tylko Pomylenie. Jemu nie tylko pomylily sie nazwy ulic ale takze to ze on nie ma do dyspozycji ciezkiego sprzetu A takze to ze na teren porzaru maja tylko wstep Straz i policja i nic do momentu przybycia prokukatora nie moze byc ruszone, Usuniecie spalonych elementow to jest juz sprawa wlasciciela i Ubezpieczenia. Jak juz cos chce powiedziec to niech powie. Ze mamy porzar nikomu nic sie nie stalo i urzad miasta w miare mozliwosci bedzie wspieral pokrzywdzonych. A TU TAJ akcja cala geba jak lot do Smolenska. Czekam jak na wiosne zaleje tereny gdzie teraz powstaje Komenda Policji. i co powie w tedy to przeciez on wydawal pozwolenie na budowe zgodnie z linia Partii i jej podpory Filipiakowej

A ty Kocie, to straszny matoł byłeś z ortografii i tak ci już zostało. Więc nie dyskutuj, tylko łap się za naukę matołku.
Cytować