Taki wesoły akcent tej nieco poważnej i nudnej kampanii wyborczej: zobaczcie program wyborczy Bogdana H
Tak powinien wyglądać program wyborczy polityka!

Taki wesoły akcent tej nieco poważnej i nudnej kampanii wyborczej: zobaczcie program wyborczy Bogdana Hanarka, kandydata na wójta gminy Stryszów w trzeciej turze. Tak to się powinno robić! Głosowalibyście?

Kampania wyborcza na finiszu. W niedzielę (21.10) wybory samorządowe, wyborcy wybiorą radnych gminnych, powiatowych, sejmików województwa, wójtów, burmistrzów oraz prezydentów miast. W wielu przypadkach będzie dochodzić do drugich tur wyborów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Te z kolei odbędą się   w niedzielę 4 listopada. W całej Polsce wybierać będziemy blisko 47 tysięcy radnych oraz 158 wójtów, 822 burmistrzów i 107 prezydentów miast.

Jak zwykle okres wyborczy to czasy pustych haseł, frazesów i obietnic, z których tydzień po wyborach już niewiele zostaje,  czy straszących z każdego zakątka często niemiłosiernie przefotosklepowanych fizysów. W powiecie wadowickim jak i samych Wadowicach przebiega one raczej w spokojnej ale wyjątkowo nudnej atmosferze. Dwóch chyba najbardziej liczących się kandydatów w tych wyborach co najwyżej pokopie się wzajemnie na Facebooku, co kto ma dłuższego, czy kto wylał ile asfaltu. Tu komuś poprzecinają w nocy baner, albo pocałuje stópki młodego Lolka przed liceum. Nuda....

A były czasy, że po nocach grasowały bandy  w srebrnym punto, ustawiano dyżury przy pilnowaniu plakatów, przeciwnicy potrafili walczyć nawet o ostatnią latarnię czy pas drogi, żeby być tylko lepszym. Już nie wspomnę o kulowych "psuć targać niszczyć moje banery". A te filmy z tajemniczymi i zamaskowanymi malarzami? To se chyba ne vrati, jak mawiają nasi południowi sąsiedzi.

Nic to, bo są jednak ludzie, którzy potrafią jeszcze zaskoczyć. Do naszej redakcji zgłosił się wyjątkowy kandydat prezentując wesoły akcent w tej kampanii.

Nazywam się Bogdan Haranek. Będę kandydatem na wójta gminy Stryszów w trzeciej turze. Mieszkam w 13 obwodzie wyborczym Leśnica proszę o opublikowanie mojego programu – czytamy w MMS przesłanym do naszej redakcji.

Program wygląda tak, i naszym zdaniem właśnie tak to się powinno robić! A nie stópki młodego Lolka... Głosowalibyśmy! A Wy?

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+17 #1 פֿאָלקס שטימע 2018-10-18 18:19
"Janusz, Grażyna - normalna rodzina !" ;-)
Cytować
+13 #2 Czis 2018-10-18 19:11
Głosowałbym
Cytować
+13 #3 żartowniś 2018-10-18 19:12
Takiego chopa nom trza.
Cytować
+15 #4 Staszek 2018-10-18 19:14
Panie Haranek jestem z Tarnowa ale jak mam mieć takiego wójta to sie przeprowadzam
Cytować
+18 #5 DO Bogusia 2018-10-18 19:20
No Boguś, z tej strony to Cię nie znałem. Dobre...Pozdraw iam.
Cytować
+11 #6 Ela 2018-10-19 10:16
Bogdan wracam Pod Górę i głosuje. Na CIEBIE
Cytować
+14 #7 wyborca 2018-10-19 11:19
Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy nie zgłupieli i mają takie poczucie humoru. Pozdrawiam Pana Bogdana.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.