Dwóch z sześciu kandydatów na fotel burmistrza Wadowic zaprezentowało swoje spoty wyborcze. Jak wam s
Drukuj
Spoty wyborcze kandydatów na burmistrza Wadowic. Jak wam się podobają?

Dwóch z sześciu kandydatów na fotel burmistrza Wadowic zaprezentowało swoje spoty wyborcze. Jak wam się podobają i czy przekonują one do zagłosowania na nich?

Ma być krótko, ciekawie a do tego przekonać do polityka. Tym charakteryzuje się dobry spot wyborczy. Z sześciu kandydatów na burmistrza Wadowic na razie takie filmy zaprezentowało dwóch kandydatów: Józef Brynkus (KWW Kukuz'15) oraz Bartosz Kaliński (KWW PiS).

Przypomnijmy, że w Wadowicach o fotel burmistrza powalczy 6 kandydatów:  Mateusz Klinowski (KWW Mateusz Klinowski i Wolne Wadowice), Bartosz Kaliński (KWW PiS), Ada Karcz Zielińska (KWW Niezależny Samorząd), Józef Brynkus (KWW Kukiz'15), Michał Skorecki (KWW Powiat Wadowicki) oraz Leon Jamrożek (KWW Akcja Społeczna Wadowice)

Spot kandydata Kukiz'15 opatrzony jest dosyć przaśną muzyką, ale nic dziwnego, kandydat to przecież rodowity góral. Widać to nawet po dosyć "góralskim" chodzie. Brynkusa możemy zobaczyć w towarzystwie rzeźby małego Lolka przed wadowickim muzeum czy mieszkańców miasta. Widać też Zbiornik Świnna Poręba. Kandydat zachęca na oddanie głosów na niego i swoich politycznych partnerów i jak mówi nie planuje rewolucji i nierealnych projektów. Obiecuje za to wzmożoną i sumienną pracę. Wygląda to tak:

 

Nieco inną narrację pokazuje nam kandydat Prawa i Sprawiedliwości w spocie zaprezentowanym w środę (17.10). Muzyka bardziej klasyczna, ujęcia z drona. Kaliński chwali się swoimi dokonaniami jako starosta i co zamierza zrobić jako ewentualny burmistrz. Pokazuje się też w towarzystwie żony i dzieci oraz śmietanki PiS. Ten spot z kolei wygląda tak:

 

A jak do was przemawiają takie spoty?

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Polityka:

Radni zadecydowali. Gmina dołoży 2,5 miliona do śmieci

Kwiatami i gromkimi brawami radni pożegnali Marka Brzeźniaka. Był sekretarzem 29 lat!

W sieci ukazał się mocny film o lokalnej polityce i biznesie

Gmina Wadowice będzie mieć nowego sekretarza. Znamy już jego nazwisko

Milion złotych na ośrodek wsparcia dla osób niepełnosprawnych