Znany w Norwegii broker, jeden z udziałowców spółki, która za czasów burmistrz Ewy Filipiak na tere
Udziałowiec spółki, która na terenach po Bumarze chciała wybudować galerię handlową, skazany

Znany w Norwegii broker, jeden z udziałowców spółki, która za czasów burmistrz Ewy Filipiak na terenach po Bumarze w Wadowicach zamierzała wybudować galerię handlową został skazany prawomocnym wyrokiem norweskiego sądu za niepłacenie podatków.

Pod koniec sierpnia norweski sąd skazał  prawomocnym wyrokiem sądu Norwega Stein Harald Schie,  za to, że w latach 2005-2013 nie płacił podatków, na 4,5 roku bezwzględnego więzienia, oraz grzywnę w wysokości 42 milionów koron norweskich (w przeliczeniu nieco ponad 19 milionów złotych). Warto wspomnieć, że to właśnie obracająca jego kapitałem spółka zamierzała wybudować w centrum Wadowic między ulicą Fabryczną a obwodnicą supermarket Kaufland oraz galerie handlową. Norweg przekazał swoje udziały w spółce As Invest członkowi rodziny. Zrobił to przed przystąpieniem spółki do kupna ziemi po Bumarze.

Budynki poprzemysłowe zostały w tym miejscu wyburzone, a teren dokładnie oczyszczony. Zlikwidowano również 40 letnią kotłownię węglową spalającą rocznie do 800 ton węgla. Inwestorzy zaplanowali stworzenie tutaj nowoczesnego obiektu usługowo-handlowego i ekspozycyjnego dla przedsiębiorców. Według nich powstałe centrum znacząco przyczyniłoby się do tworzenia nowych miejsc pracy (około 300) oraz rozwoju gospodarczego miasta. Zaplanowano też restaurację McDonald's, sale siłowni, fitness czy korty do gry w squash'a. Wśród osób, które kilka lat temu popierały tą inwestycję i zgodziły się na przekwalifikowanie gruntów po zakładzie na cele handlowe, była ówczesna burmistrz Wadowic a obecnie posłanka PiS Ewa Filipiak. Pomysł został jednak po wyborach samorządowych w 2015 roku zablokowany przez nowego burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego, który wstrzymał procedury związane z przekwalifikowaniem gruntów.

Co ciekawe w kwietniu 2017 roku  radni PiS z radną Zofią Kaczyńską na czele z klubu tego ugrupowania w Radzie Miejskiej w Wadowicach przygotowali projekt uchwały w sprawie ponownych zmian w planie zagospodarowania przestrzennego, co umożliwiłoby powstanie tutaj galerii handlowej. Pod protestem, który został wysłany do ówczesnej premier Beaty Szydło, posła Marka Polaka i szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, podpisało się 126 osób. Apelowały one  o interwencję w tej sprawie w przekonaniu, że politycy PiS na wysokim szczeblu, w przeciwieństwie do lokalnych polityków tej partii, będą chronić rodzimą przedsiębiorczość.

Po raz pierwszy problem terenów dawnego Bumaru pojawił się jeszcze za poprzedniej kadencji. Na ostatniej sesji poprzedniej Rady Miejskiej próbowano uruchomić procedurę zmiany planu zagospodarowania przestrzennego w celu umożliwienia budowy galerii handlowej. Z tych planów nowi radni wycofali się po wyborach. Nieoczekiwanie do tematu w zeszłym roku wrócili radni PiS, którym nie wiadomo dlaczego bardzo zależy na supermarkecie w centrum miasta. Te same osoby protestują jednak przeciwko planom aktywacji nieużytków rolnych w Choczni. Postawa miejscowych polityków PiS jest dla mnie bardzo zagadkowa i rodzi pytania o to, jakie intencje za nią stoją – mówi nam burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski.

W sprawie pojawia się coraz więcej nowych wątków. Będziemy o nich informować.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 kolejne marnotrawstw 2018-10-15 19:40
Lepszych referencji dla biznesmena, to już chyba nie może być, jak wyrok sądu. 19 norweskich baniek, a Klinowski je pogonił. A była szansa, aby gość zainwestował i następnie spokojnie poszedł sobie siedzieć do norweskiego więzienia.
Cytować
+4 #2 Wito 2018-10-15 19:41
Hahahahaha...do bre , to odnośnie podatków wraz odsetkami , które Gmina ( może burmistrz ze swoich zarobków te odsetki pokryje)musi wracać spółce za bezpodstawne opodatkowanie hal ...których nie ma !????????????? Ja cie....rpienied ole ! Redaktur "miszcz"
Cytować
+6 #3 Zenon+ 2018-10-15 19:59
O Klinowskim piszcie!!!!!!!! !!!!! Ile to tych podatków było? Zrobicie wszystko żeby przyklepac sprawe podatkow od rzekomych hal ? Lizodupki klina :-x
Cytować
+8 #4 Franek 2018-10-15 20:04
Klinowski przerżnął w sądzie i już się odgraża, zaraz będą kolejne procesy o odszkodowania.. . a Bumar dalej straszy...
Cytować
+7 #5 Kotek propaganda 2018-10-15 20:23
A czemu szanowny redaktorek nie napiszę słowa o tym, że klinu przegrał kolejny proces i kolejny raz jego pseudodzialalno sc będzie kosztować gminę?? Za swoje prywatne wycieczki powinien płacić sam teraz, a nie narażać budżetu miasta. Co mnie obchodzi, że gość w Norwegii pójdzie siedzieć?? Klinu oddawaj 320000zl!
Cytować
+7 #6 Tomasz 2018-10-15 20:25
Brawo dla klina znowu przepuszczone pieniądze podatników jedyne 320.000 z odsetkami jak opuszczać na koniec urząd miasta to z rozmachem żeby wszyscy przez długie lata mówili.W parku blaszak rozbudowują a w Bumarze według niego konstrukcje stalowe to hale produkcyjne super wspaniały człowiek.I ktoś mi powie że punkt widzenia nie zależy od punktu siedzenia...A on kiedy odda do kasy miasta pieniądze za te swoje rozpustne życie na nasz koszt...
Cytować
+7 #7 Porażka 2018-10-15 20:29
Klinu wtopiłeś i tyle... a to nie koniec... to nie jest sposób na zagospodarowani e tego terenu !!!
Cytować
+11 #8 Max 2018-10-15 20:30
On pieniądze z dotacji unijnych inwestuje chyba tylko w sprawy sądowe i opłacanie tych tzw prawników ... Którzy to o prawie chyba pojęcia nie mają.Super bawią się za naszą kasę
Cytować
+17 #9 Kamil 2018-10-15 20:38
Jedno miasto,dwa portale,wiadomo ści całkiem różne,jedna sprawa,jak TVP,trwam kontra Polsat i TVN ........
Cytować
+9 #10 PINB 2018-10-15 20:43
Cytuję Wito:
Hahahahaha...dobre , to odnośnie podatków wraz odsetkami , które Gmina ( może burmistrz ze swoich zarobków te odsetki pokryje)musi wracać spółce za bezpodstawne opodatkowanie hal ...których nie ma !????????????? Ja cie....rpieniedole ! Redaktur "miszcz"

Chodzi o to, że formalnie nie było pozwolenia na rozbiórkę, potem dopiero zaczeły się kombinacje
Cytować
-15 #11 AS 2018-10-15 20:46
Cytuję Porażka:
Klinu wtopiłeś i tyle... a to nie koniec... to nie jest sposób na zagospodarowanie tego terenu !!!

A co twoim zdaniem jest? Wiem z dobrego źródła, że była propozycja na bloki i lokale usługowe na parterze, ale inwestor się upierał przy swoim. Mógł tam stać McDonald bloki na dole mogły być butiki, a tak to teren dalej straszy
Cytować
-11 #12 Mieszkaniec Gminy 2018-10-15 20:51
Burmistrz miał nosa że nie dał kolejnemu przestępcy inwestować w Wadowicach. Jeden już został zmuszony do zwinięcia działalności i dobrze. Od 2014 r. nie ma zgody na układy z przestępcami w Wadowicach.
Cytować
-6 #13 Norway 2018-10-15 20:52
Cytuję Kotek propaganda:
A czemu szanowny redaktorek nie napiszę słowa o tym, że klinu przegrał kolejny proces i kolejny raz jego pseudodzialalnosc będzie kosztować gminę?? Za swoje prywatne wycieczki powinien płacić sam teraz, a nie narażać budżetu miasta. Co mnie obchodzi, że gość w Norwegii pójdzie siedzieć?? Klinu oddawaj 320000zl!

To cie powinno obchodzić, że ten gość z Norwegii robił deale za pieniądze z niezapłaconych podatków. Deale z poprzednią władzą, a że Klin to ukrócił, to teraz cudowny pierwszy asystent mydli wszystkim oczy na swoim portaliku, licząc na to, że ciemny lud wszystko kupi
Cytować
+5 #14 Norway 2018-10-15 20:54
Cytuję Porażka:
Klinu wtopiłeś i tyle... a to nie koniec... to nie jest sposób na zagospodarowanie tego terenu !!!

Cytuję Franek:
Klinowski przerżnął w sądzie i już się odgraża, zaraz będą kolejne procesy o odszkodowania... a Bumar dalej straszy...

Już tak nie straszy, chyba że wizerunek jednego z kandydatów na burmistrza straszy :) :)
Cytować
+13 #15 Układ 2018-10-15 20:57
Ciekawa jestem dlaczego tak im zależało na klepnięci tego na sesji pomiędzy I a II turą wyborów na Burmistrza, czyżby strach obleciał pewną panią, że nie będzie w stanie się z pewnych rzeczy wywiązać. Ciekawe, czy gdyby tego nie zrobiła, to przegrałaby 4 lata temu...
Cytować
+1 #16 Oleg 2018-10-15 20:59
"Norweg przekazał swoje udziały w spółce As Invest członkowi rodziny. Zrobił to przed przystąpieniem spółki do kupna ziemi po Bumarze." - czyżby zrobił to z premedytacją?
Cytować
+12 #17 Karier 2018-10-15 21:01
Szanowałbym Klinowskiego za to, że jakby się trzymał idei przeciwko supermarketom nie zezwalał na kolejne które mają powstać w Choczni przez spółkę Barleda Polska, jak dobrze poszukacie to znajdziecie lepszy temat na newsa o tej spółce i jej powiązaniach niż o norwegu.
Cytować
+22 #18 Jaja 2018-10-15 21:02
Ciekawe co na to Skorecki, jest w końcu twarzą Bumaru teraz :)
Cytować
+9 #19 Ciekawy 2018-10-15 21:09
Cytuję Karier:
Szanowałbym Klinowskiego za to, że jakby się trzymał idei przeciwko supermarketom nie zezwalał na kolejne które mają powstać w Choczni przez spółkę Barleda Polska, jak dobrze poszukacie to znajdziecie lepszy temat na newsa o tej spółce i jej powiązaniach niż o norwegu.

Zapodaj...
Cytować
+17 #20 Ciekawa 2018-10-15 21:18
Czy możecie poprosić o komentarz Panią Kaczyńską? Z tego co pamiętam jeszcze niedawno bardzo lobbowała za tym terenem. Czy to nie sprzeczne z poglądami partii, do której przynależy???
Cytować
-1 #21 ulala 2018-10-15 21:21
http://tuwadowice.blogspot.com/2018/10/pani-ewo-mam-kilka-pytan.html
Cytować
+12 #22 Buahaha 2018-10-15 21:29
Ja to się zastanawiam czy przyczepki z Bartusiem wjadą w najbliższą niedzielę przed ołtarz :lol:
Cytować
+9 #23 Porażka 2018-10-15 21:47
Norweg dawno temu zapłacił swoje podatki ze swojej kieszeni i niech Klinowski poniesie koszt swoich błędów osobiście z odsetkami.
Cytować
+6 #24 Już znalazłam 2018-10-15 22:12
Cytuję Ciekawy:
Cytuję Karier:
Szanowałbym Klinowskiego za to, że jakby się trzymał idei przeciwko supermarketom nie zezwalał na kolejne które mają powstać w Choczni przez spółkę Barleda Polska, jak dobrze poszukacie to znajdziecie lepszy temat na newsa o tej spółce i jej powiązaniach niż o norwegu.

Zapodaj...

U konkurencji pod artykułem o odszkodowaniu. Miazga.
Cytować
+8 #25 Ciekawy 2018-10-15 22:49
Cytuję Już znalazłam:
Cytuję Ciekawy:
Cytuję Karier:
Szanowałbym Klinowskiego za to, że jakby się trzymał idei przeciwko supermarketom nie zezwalał na kolejne które mają powstać w Choczni przez spółkę Barleda Polska, jak dobrze poszukacie to znajdziecie lepszy temat na newsa o tej spółce i jej powiązaniach niż o norwegu.

Zapodaj...

U konkurencji pod artykułem o odszkodowaniu. Miazga.

Ale czy któryś z tych panów popełnił jakieś przestępstwo? Jest skazany, ścigany, poszukiwany? Bo nie za bardzo rozumiem gdzie ta miazga
Cytować
-9 #26 LOL 2018-10-15 23:03
Cytuję Porażka:
Norweg dawno temu zapłacił swoje podatki ze swojej kieszeni i niech Klinowski poniesie koszt swoich błędów osobiście z odsetkami.

Zapłacił i sąd w Norwegii skazał go na 4,5 roku więzienia i zapłatę 19 mln złotych :lol:
Cytować
-13 #27 IQ 2018-10-15 23:18
Czy ja dobrze myślę, że jak Norwegowie się pokapują to mogą zostać właścicielami terenu Bumaru? :lol:
Cytować
+10 #28 Kom 2018-10-15 23:25
Czy Pani Filipiak wiedziała, kto kryje się za AS Invest, a jeśli nie to dlaczego tego nie sprawdziła i dlaczego tak bardzo zależało jej na tym aby tę zmianę przeprowadzić?
Cytować
+8 #29 JPK 2018-10-15 23:29
Cytat dnia:
"W Wadowicach jest pewien przedsiębiorca z Ogrodowej, były członek mafii vatowskiej, a obecnie orędownik PIS. Wiem pani Ewo, że się znacie, tylko czy ta znajomość ucieszy pana prezesa"
Polecam blog: http://tuwadowice.blogspot.com
Cytować
-1 #30 nieuzytek 2018-10-16 06:04
@JPK
wczoraj w starostwie kandydat z Łączan urządził spotkanie przedwyborcze w celu zawiązania antyklinowego sojuszu wyborczego z pozostałymi kontrkandydatam i. Nie chcieli przyjść do ojców na Karmel, by nie wykorzystać obiektu kościelnego do celów politycznych, tak jak pisał jeden z protegujących kandydatkę, to wykorzystali obiekt samorządowy do tego celu. Patronami spotkania byli znani wadowiccy biznesmeni (????). Ciekawe jakie będą oświadczenia po spotkaniu???
Cytować
0 #31 wróźbita 2018-10-16 06:46
Tak czytam te artykuły i zastanawiam się co ci niektórzy mają za uszami ,źe tak się BOJĄ obecnego burmistrza ?
Cytować
+3 #32 Pijak wie czego chce 2018-10-16 09:17
Cytuję Mieszkaniec Gminy:
Burmistrz miał nosa że nie dał kolejnemu przestępcy inwestować w Wadowicach. Jeden już został zmuszony do zwinięcia działalności i dobrze. Od 2014 r. nie ma zgody na układy z przestępcami w Wadowicach.

Cóż,miał nosa.Stop układom piszesz to ,co powiesz na to , że są ludzie w gminie Wadowice którzy już za poprzedniczki nie płacili podatków a Klinowski zaklepał że,to tak powinno być.Walicie w Filipiak a co zrobił Klinowski z układem w Urzędzie Miasta Wadowic po wyborach?Chyba się pogubił po wyborach?
Cytować
+7 #33 dron 2018-10-16 09:18
Reasumując,"kan apka" udupił projekt, który dał by miastu piękny obiekt z dużym parkingiem,darm owo wyremontowaną ulicą i setkami miejsc pracy dla młodych ludzi, nie mówiąc o podatkach które wpływały by do miejskiej kasy.Jak zwał to zwał ale jest to działanie wręcz "dywersyjne"i odpowiada za ten stan, personalnie nieomylny "kanapka" a nie żaden Norweg..Odwraca nie"kota do góry ogonem" to trik na który wadowiczanie nie dadzą się nabrać "doktorkowy kanapko./"
Cytować
-2 #34 NIE DLA PIS I BROCHY 2018-10-16 09:44
Cytuję Jaro:
Wadowice online to TVN bis zmanipulowac ,przekrecic byle wyszlo ze burmistrz jest niewinny.

Hochsztapler i oszust skazany, a ty pisowski trollu piszesz o burmistrzu, a może zastanów się dlaczego na ostatniej sesji przed wyborami w 2014 E.Filipiak BŁYSKAWICZNIE WYBRAŁA TAKIEGO INWESTORA
Cytować
-9 #35 omg 2018-10-16 09:49
Tak widzę debili z W24 którzy tutaj wchodzą i mówią czemu nie ma tu napisane o przegranej jakieś sprawie
I tak sobie myślę czy ci ludzie myślą
CZy zdaja sobie sprawę że to może byc fake news że płaszczyca kłamie i każdy z jego otoczeni
Kiedy Wy wreszcie zmąrzejecie czytelnicy w24 płaskiego bloga serio naprawdę LUdzie ogar

ciekaw jestem czy ktoś będzie na tyle odważny i będzie to wklejał u niego na blogu i pytał o jego rzetelność

https://wadowiceonline.pl/polityka/4766-asystent-ewy-filipiak-nie-moze-pogodzic-sie-z-porazka
Cytować
+11 #36 Wololo 2018-10-16 10:14
Tak tak. Jakby Płaski kłamał odnośnie Klina to ten Już dawno by to rozszarpal w sądzie. Jakos do Dzisiaj tak się nie stało.
Cytować
-2 #37 omg 2018-10-16 10:27
WOlolo A wiesz w ogóle jak działają sądy wiesz w ogóle na czym opierdają sie rozprawy
Jak myślisz czemu sama ta sprawa nie została do sądu podana mimo iz masz jawyn dowód sku....systwa przez płaskiego no zastanów sie

https://wadowiceonline.pl/polityka/4766-asystent-ewy-filipiak-nie-moze-pogodzic-sie-z-porazka
Cytować
-9 #38 omg 2018-10-16 10:40
Prosty komentarz z Bloga płaskiego który jeszcze nie został usuniety napisany przez jan23
"
Pisowska nawałnica w akcji!!!

Co tu zrobić "Sąd unieważnił decyzję burmistrza Wadowic z dnia 27
stycznie 2018 r. w

przedmiocie odmowy stwierdzenia nadpłaty z tytułu podatku od

nieruchomości za 2013, 2014 i 2015 r."

to rządziła EWA Filipiak, którą Klinu wymiótł z urzędu!!!

Teraz sobie do kaplicy przyjeżdża i barachło pisowskie klaszcze jej, a oni
wszyscy tacy happy są!!!

Kłamstwo, obłuda i PiSdzielstwo!!!

Morawiecki na taśmach Kubicę jedzie przepraszać co to za jaja??????????

Kogo wy lansujecie??????????????

Banda złodziei i oszustów!!!
"
Wiec Czytelnicy bloga gdzie tu macie prawdę !!!
Cytować
-2 #39 omg 2018-10-16 10:42
JA bym prostą zastade zastosował głupcy z bloga płaskiego powinni tu poprostu nie zaglądać
I teraz bardzo prosty przekaz dla ludzi uwaga

"KTO CHCE MYŚLEĆ NIECH MYŚLI ALE GŁUPOTY PŁASKIEGO I OSZUSTWA PROSZĘ TU NIE POKAZYWAĆ"
Cytować
+2 #40 Dziadek Borowy 2018-10-16 11:17
Cytuję Do.omg:
Ale co on takiego zrobil? Do sadu bo fanpage zalozyl? Litosci :)
Widze u ciebie logike ekipy klina - isc do sadu nawet jak nie ma z czym isc do sadu.
Jakos nikt nie idzie do sadu jak.sie dowiedzieli ze tutejszy redaktor wzial.slub z corka bozeny flasz.

Pisac se mozna. Ale to nie sa klamatwa.


Debila ;) Po raz kolejny. Bo niewyiarygodny to jest odkąd wywalili gfo z Krakowskiej i mu za napieprzanei w przeciwnikó płaciła FIlipiak. Takie zero, któremu nikt nie powinien wierzyć, bo zawsze jak coś pisze, ma w tym swoje korzyści...
Cytować
+8 #41 banda pisowska 2018-10-16 11:18
Statywy Hajnosze z kręgosłupem z gumy,Bartoszki, Płaskie,kancler ze i inne pozbawione fruktów typki się rozpisały, ale nic z tego bo ludzie pisuarów nepotycznych nie trawią
Cytować
+6 #42 omg 2018-10-16 11:22
Haha płaski ale wiesz doskonale ze widać twoje pismo prawda glupolu nie dziwne ze cie palcami na ulicy wytykają
A teraz ci napisze co zrobiłeś płaski pokazałeś wprost ze nie masz rzetelności dziennikarskiej ani ze nie jesteś dziennikarzem tylko blogerem na usługach pis i byłem władzy filipiakowej
mało tego
Zakładasz fake konta tu czy na fb robisz fake newsy "

https://wadowiceonline.pl/polityka/4766-asystent-ewy-filipiak-nie-moze-pogodzic-sie-z-porazka

Bo jesteś tak głupi i nie umiesz przegrywać w dodatku chcesz skłócić ze sobą ludzi
Jak dla mnie jesteś menda i zasługujesz na pomidora w ryj i brak dostępu do Wadowic bo nawet z nich nie jesteś
Cytować
+7 #43 AntyOMG 2018-10-16 13:59
To moze zobaczmy co kolega twoj odwala?
Klinowski zrobił 150 tyś w 2017
Całus - 120 tyś zł
Gawron - ponad 60 tyś
Czyżewicz - ponad 60 tyś
Kareuls Dyrektor ojciec kolegi - 120 tyś
Krzysiu Flasz - 300 tyś dotacji
Koper Paweł kolega z IWW - ponad 60 tyś
Korkowski - ponad 100 tyś termowad

wyyymieniac dalej ile już nabrali?
Wodz tego serwisu za zone ma corke bozeny flasz, ty mi tu z rzetelnoscia nie wylatuj.

PS. jesli nie dostales fuchy po wygranej klina tylko piszesz komentarze - to troche mi cie zal ze tak cie wyrolowal. widocznie nie byles tego wart.

tyle co na plaskiego masz to fanpage i 900 zł. nie ten kaliber kolego. nie te kaliber...
Cytować
0 #44 AntyOMG 2018-10-16 14:22
i co, tego nie przebijesz a zapewne i tak zostani za chwile skasowane. jedyne co mozesz robic to walic w plaskiego bo ci sie argumenty skonczyly fanpagem i umowa na 900 zl.chcobys na lbie stanal - mati nie wygra tych wyborow i nie wazne czego tutajnie napisza. wystarczy poslchac miasta. to nie portale robia opinie ludzion tylko ludzie sami wyrabiaja sobie opine. o matim sobie wyrobili.
Cytować
-4 #45 omg 2018-10-16 14:31
HAha cwelu Jakie argumenty podałeś jakiekolwiek argumenty jego rzetelności jakoś nie widzę pajacu Bo jedynie wymieniasz płace urzędników a może pokaz płace z kadencji filipiakowej i kota co głupolu
Idz sobie czytaj swój blog i wspieraj stara świtę która zniszczyła rynek i Waddowice
Pokaż mi gdzie tutaj masz choć jeden artykuł nie rzetelny co cwaniaku z dupy
Na blogu płaskiego jest tylko nie nawiśc i kłamstwa które mieszają cebulakom w głowach ot cała prawda
I bądź co Badź Napewno Mateusz na lepsza opinie u ludzi niż kłamcy z bloga czy popleczniki poprzedniej władzy Jak nieudolny starosta
ale to wiedza tylko ludzie który myśla a nie czytają głupot na blogu trzeba być obiektywym a nie Agresywnym
Cytować
+3 #46 antyOMG 2018-10-16 14:49
O. mamy prawidzewgo wyborce klinowskiego. wyzywka od cweli to wam wychodzi najlepiej ;) Jak nie masz sily argumentu uzyj argumentu sily, brawo Ty. dostjesz nagrodę zlotego komentarza za ten wpis

Nierzetelny, a tona tego jest, a przeczytales tutaj o przegranym procesie klina? a przeczytales tutaj o nagrodach z vadoviany? a przeczytales tutaj o chodniku w kleczy? o rankingu dotacji? no nie, ale zawsze dziwnym trafem zaraz jest kontra z trescia "mowi nam burmistrz klinowski" :)

czyli nie boli ce ze ekipa klina wydaje na siebie wiecej niz poprzednia ekipa z ktora tak walczyl? z ktora sam walczyles?

tylko slepy tego nie widzi. Dawaj wiecej obelg, super się nimi karmi moje ego jak widze taka swinke pepe przyparta do muru argumentami robiaca kwi kwi
Cytować
-3 #47 ZastanowSie 2018-10-16 17:39
Ludzie przejrzyjcie na oczy, płaski mąci wam w głowach, a wy we wszystko wierzycie. Zrozumcie jedno, co by nie zrobił Klin, zawsze będzie źle, naciąga wszelkie wiadomości do granic możliwości, żeby tylko uderzyć w burmistrza. Ten człowiek stracił przez klina posadę w UM, więc za wszelką cenę chce się odegrać. Nie widzę tu za grosz obiektywizmu. Czy nie rozumiecie, że tutaj mowa o prawomocnym wyroku sądu, a wszystko o czym pisze płaski to są pomówienia i insynuacje?
Cytować
+2 #48 פֿאָלקס שטימע 2018-10-16 18:04
Cytuję Gigantyczna Afera:

A kiedy opiszecie AFERĘ W PARKU ???
CZY WY TO WIDZICIE (sami możecie sprawdzić w Google wszystkie podane fakty w 10 sekund)


Zluzuj majty trollu ! :P
Cytować
+1 #49 NIE PISKUKIZ I ADA 2018-10-16 18:25
@gigantyczna afera AA
MÓZG JEST NAJWAŻNIEJSZY TYLKO PROBLEM W TYM, ŻE SIĘ NIE REGENERUJE.
kAZEK AA MALINO może opisZ swoje afery nieuczciwy człowieku, a przestań brednie wypisywać, ty myślisz, że jak stary łeb wyfarbisz to stałeś się inną osobą? długi oddane fałszywcu??? goniłeś jak pies za Klinowskim w poprzednich wyborach, ale on cię wyczuł fałszywcu rudy i do miodu nie dopuścił, teraz piszesz i piszesz, a całe Wadowice I kLECZA wiedzą coŚ TY ZA"uczciwiec"

NIE DLA ADY I RODZINY+ Z mALINĄ O WIELU NICKACH I POSTACH CO JEDEN TO GŁUPSZY
Cytować
+4 #50 NIE PISKUKIZ I ADA 2018-10-16 20:19
@afera goni...
Józek co partnerkę ukrył i Każmirz AA to oszołomy jakich mało, wszędzie widzą afery, a ich brednia goni brednię
NIE DLA BRUNATNYCH WADOWIC Z JÓZKIEM I ADY Z RUDĄ RODZINĄ+
Cytować
-2 #51 jbrynkus 2018-10-17 07:19
@NIE PISKUKIZ I ADA
- jakbyś nie był tchórzem to byś się podpisał, tak jesteś nie tylko tchórzem, ale i prostakiem
Cytować
+2 #52 NIE dla PISKUKIZ 2018-10-17 07:54
Cytuję jbrynkus:
@NIE PISKUKIZ I ADA
- jakbyś nie był tchórzem to byś się podpisał, tak jesteś nie tylko tchórzem, ale i prostakiem

Niekulturalnym prostakiem, który zgrywa osobę nad wyraz pobożną na pokaz to jesteś pan, nikt nie zagłosuje nawet na wartościowe osoby z pana list bo automatycznie głosuje się na partię Kukiza, a Wadowice nie chcą być brunatne. To pan zakłamuje historię, to pan ze swoją partią głosujecie tak jak PIS i niszczycie demokrację, trójpodział władzy, Konstytucję, to pan prowadza się z MW, to pan prowadza się z Cielebanem i pseudo dziennikarzem DEREKTÓREM biura Sitką, to pan oskarża bezpodstawnie wszystkich.
Co pan uczynił dla Wadowic jako poseł??? NIC WIELKIE NIC prócz awantur z chorym Moćką- WSTYD
NIE DLA BRUNATNYCH WADOWIC I KUKIZ 15 WRAZ Z BRYNKUSEM
NIE CHCEMY MASZERUJĄCYCH NARODOWCÓW I BRUNATNYCH WADOWIC
Cytować
0 #53 MAKS 2018-10-17 09:34
"to pan oskarża bezpodstawnie wszystkich"
Czyżby????To stwierdzenie jest wielce na wyrost.Wkrótce się okaże.
Cytować
-1 #54 Kot Maciej 2018-10-17 10:28
Cytuję Ciekawa:
Czy możecie poprosić o komentarz Panią Kaczyńską? Z tego co pamiętam jeszcze niedawno bardzo lobbowała za tym terenem. Czy to nie sprzeczne z poglądami partii, do której przynależy???

Poglady Tej Partii sa takie jakie sa brac gdzie sie da!i dawac tym ktorym sie chce
Cytować
-1 #55 nie dla K15@jbrynkus 2018-10-17 11:48
Taki pan odważny to dlaczego pod listem pełnym frazesów nie można umieszczać komentarzy?
GŁOSUJĄC NA KUKIZ15 I jÓZKA GŁOSUJESZ NA NARODOWCÓW I MW Z KTÓRYMI SIĘ JÓZEK PROWADZA, A KUKIZ15 WPROWADZIŁ ICH DO SEJMU,
GŁOSUJĄC NA KUKIZ15 GODZISZ SIĘ NA BRUNATNE WADOWICE, ZAKŁAMYWANIE HISTORII,PANOSZ ĄCEGO SIĘ CIELEBONA Z SITKĄ I OGÓLNE DZIADOSTWO
Cytować
-3 #56 Zenon+ 2018-10-19 14:23
Cytuję nie dla K15@jbrynkus:
Taki pan odważny to dlaczego pod listem pełnym frazesów nie można umieszczać komentarzy?
GŁOSUJĄC NA KUKIZ15 I jÓZKA GŁOSUJESZ NA NARODOWCÓW I MW Z KTÓRYMI SIĘ JÓZEK PROWADZA, A KUKIZ15 WPROWADZIŁ ICH DO SEJMU,
GŁOSUJĄC NA KUKIZ15 GODZISZ SIĘ NA BRUNATNE WADOWICE, ZAKŁAMYWANIE HISTORII,PANOSZĄCEGO SIĘ CIELEBONA Z SITKĄ I OGÓLNE DZIADOSTWO


Pojechałbyś Biedronia w odwłok co ? A może Grodzkiego w - no właśnie w co ? Ty sam jesteś brunatny ale umysłowo. Głosuj se głosuj za Klińcem to jak ci koledzy Klińca za bliskiego wschodu wjadą na chatę to będziesz też miał biedroń party, tyle że jako druga strona. ta bierna.
Cytować
-2 #57 Skąd ten słownik? 2018-10-19 19:34
Cytuję antyOMG:
O. mamy prawidzewgo wyborce klinowskiego. wyzywka od cweli to wam wychodzi najlepiej ;) Jak nie masz sily argumentu uzyj argumentu sily, brawo Ty. dostjesz nagrodę zlotego komentarza za ten wpis

Nierzetelny, a tona tego jest, a przeczytales tutaj o przegranym procesie klina? a przeczytales tutaj o nagrodach z vadoviany? a przeczytales tutaj o chodniku w kleczy? o rankingu dotacji? no nie, ale zawsze dziwnym trafem zaraz jest kontra z trescia "mowi nam burmistrz klinowski" :)

czyli nie boli ce ze ekipa klina wydaje na siebie wiecej niz poprzednia ekipa z ktora tak walczyl? z ktora sam walczyles?

tylko slepy tego nie widzi. Dawaj wiecej obelg, super się nimi karmi moje ego jak widze taka swinke pepe przyparta do muru argumentami robiaca kwi kwi

Chyba mu we Wronkach zwieracz wykalibrowali? :D Temu tak bliskie mu to słownictwo! :lol:
Cytować
0 #58 Anna z UM 2018-10-20 12:38
Szanowni Państwo! Pieniądze Wadowicom już nie są potrzebne bo mamy nadwyżkę toteż proszę nie używać argumentu korzyści jakie płynęłyby dla miasta z podatków, czy to dotyczy Bumaru, Choczni czy kolejnych prób "zrobienia dobrze" miastu i mieszkańcom !!!
Cytować