Ruch Kukiz '15 zorganizował na wadowickim rynku konferencję, na którym zaprezentował swoich kandydat
Kukiz '15 zaprezentował swoich kandydatów w wyborach w powiecie wadowickim

Ruch Kukiz '15 zorganizował na wadowickim rynku konferencję, na którym zaprezentował swoich kandydatów w jesiennych wyborach samorządowych w powiecie wadowickim w jesiennych wyborach samorządowych.

W piątek (7.09) o godzinie 16:00 Ruch Kukiz '15 na wadowickim rynku podczas konferencji zaprezentował swoich kandydatów na wójtów, burmistrzów i radnych w powiecie wadowickim w jesiennych wyborach samorządowych.

Do Wadowic z tej okazji przybyli sam lider Kukiz’15 i przewodniczący klubu poselskiego Kukiz’15 Paweł Kukiz a także wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka. Przed prezentacja poseł Józef Brynkus, z tą dwójką złożyli kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II.

Kukiz '15 potwierdził to, o czym od dawna mówiło się w mieście: kandydatem na burmistrza Wadowic tego ugrupowania w jesiennych wyborach będzie Józef Brynkus.

"Na skutek różnego rodzaju sugestii, opinii, głosów, które kierowaliście do mnie, postanowiłem, że będę kandydował na burmistrza Wadowic. Przyszłość papieskiego miasta jest warta wszystkiego to co jest najlepszego w nas i wierze w to mocno, że to co najlepsze, my potrafimy dla tego miasta wydobyć z siebie" - mówił poseł Józef Brynkus.

Jak się okazuje, ugrupowanie Pawła Kukiza na burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej udziela poparcia dla społecznika i policjanta Dawida Herbuta, zaś na burmistrza Andrychowa takie poparcie udziela Zbigniewowi Małeckiemu (byłego członka PiS, usuniętego  tej partii  m.in. za jej krytykowanie, radnemu powiatowemu, który niedawno zarejestrował swój komitet wyborczy Teraz Andrychów).

Ruch na wójta Lanckorony przedstawił kandydata Krzysztofa Chorążego.

Kandydaci Kukiz '15 do Rady Powiatu Wadowickiego:

Okręg nr 1:
Bartłomiej Westwalewicz
Łukasz Lachendro
Magdalena Wiktor
Barbara Okrzos
Anna Piszczek

Okręg nr 2:
Marcin Gładysz
teresa Kozłowska
Bogdan Madej
Sebastian Burzyński
Robert Koźbiał
Szymon Ślusarz
Jadwiga Kalamus

Okręg nr 3:
Ireneusz Kowalczyk
Piotr Pępek
Adam Mucha
Dariusz Leśniak
Barbara Kochan

Okręg nr 4:
Jak poinformowano, w tym okręgu trwają ostatnie uzgodnienia., ma być pełna lista zamknięta.

Okręg nr 5:
Renata Skorczyńska
Mirosław Sordyl
Daniel Momot
Bogusław Knapik
Piotr Pluciński
Sylwia Michalec

 

Kandydaci Kukiz '15 do Rady Miejskiej w Wadowicach:

Okręg nr 1:
Emilia Bieniek
Tomasz Sajdok
Renata Rokitka
Tomasz Sikora
Radosław Kozłowski

Okręg nr 2:
Józef Żmij
Łukasz Błasiak
Kamil Warchał
Katarzyna Ślusarz

Okręg nr 3:
Andrzej Zakrzewski
Dorota Pająk
Dominika Dyduch
Justyna Szczecińska
Mateusz Mierzejewski

Okręg nr 4:
Patrycja Janica
Jerzy Książek
Monika Brzezińska
Jerzy Prochal

Pozostałe Miejsca są uzgadniane, jak poinformowano, są kandydaci i pełne listy, które zostaną przedstawione niebawem.

Kandydaci Kukiz '15 do Sejmiku Województwa Małopolskiego: Józef Momot, Tadeusz Chowaniak, Kinga, Maciejowska, Edward Pakiowiec, Małgorzata Boczkaja, Buksa Helena i Maria Fróg.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Ufo? 2018-09-07 18:30
Co to za pozerzy w ciemnych okularach ze zdjęcia nr 6?
Cytować
+6 #2 dert 2018-09-07 18:32
No to super
Cytować
-18 #3 Jarek 2018-09-07 19:05
Przygotowali się świetnie. Podobają mi się i teraz mam dylemat na kogo głosować.... Szczególnie wrażenie zrobił na mnie Pan Brynkus. Ma klasę. Wielkie brawa dla całej drużyny.
Cytować
+10 #4 OLO 2018-09-07 19:21
PiS w Wadowicach jest bardzo słaby. Kukiz ma duże szanse... Miło, że odwiedził Nas Paweł Kukiz.
Cytować
0 #5 MAREK S 2018-09-07 19:30
a mnie sie najbardziej podobał pan Żmij i jego czarne szerokie spodnie i buty czarne. i gówno na osiedlu Wyszyńskiego w które się wżenił.
Cytować
-12 #6 Nie dzięki 2018-09-07 19:40
Warszawka przyjechała zamieszać w Wadowicach? Już nam Klinowski desant z Krakufka zafundował. Nie, dziekuje. Mamy własnych, wadowickich kandydatów. Poza tym mam alergię na polityczne metki.
Cytować
+13 #7 dekrt 2018-09-07 19:58
mnie się podoba kandydatka w ciemno zielonej sukience:) Ładna sztuka!
Cytować
+18 #8 Wojtek 2018-09-07 20:07
Obiektywnie trzeba przyznać, że mocne wejście.
Cytować
+18 #9 Maria 2018-09-07 20:17
Cytuję MAREK S:
a mnie sie najbardziej podobał pan Żmij i jego czarne szerokie spodnie i buty czarne. i gówno na osiedlu Wyszyńskiego w które się wżenił.

Ojj nieładnie, nieładnie Panie Marku. Pana wpis świadczy o Panu i o Pańskiej kulturze. Ja akurat znam Pana Józefa i cenię go za wytrwałość i pracowitość. No i jest bardzo przyzwoitym i skromnym człowiekiem. Chyba jest z mojego okręgu, więc ma mój głos
Cytować
0 #10 to ja 2018-09-07 22:05
Ciekawe czym do siebie przekonał tych ludzi poseł nie znam tematu, poseł który przez 3 lata nic dla Wadowic nie zrobił, natomiast dla siebie i owszem.
Czym do siebie przekonał tych ludzi?
Cytować
-1 #11 JBA 2018-09-07 22:25
Wręcz przeciwnie. Robi coś tylko dla ludzi a dla siebie już nic!
Cytować
+15 #12 Jasio 2018-09-07 22:40
WYNOCHA Z BRYNKUSEM. To człowiek który dużo mówi a nic nie robi.
Cytować
+4 #13 Cris 2018-09-07 22:44
Ten Pan w czerwonym krawacie to oszust!
Cytować
-9 #14 INTERNATIONAL 2018-09-08 07:41
Co to za Władza? Co to za Urzad? Co to za kandydaci.
Ktorzy nie wiedza o istnieniu w Wdowicach o Prywatnym Muzeum Zygmunta Krausa „Hell’s Angel” , o Uroczystosciach - wystawie upamiętniająca 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości,
"DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI"
13 wrseśnia 2018r. a ktorej sprawuje
PATRONAT NARODOWY
PREZYDET RZECZPOSPOLITEJ POLSKI
ANDRZEJ DUDA
Cytować
+10 #15 xd 2018-09-08 07:57
Nie kupuje tego, widać czegoś szukają a nic konkretnego nie przynieśli.
Cytować
+7 #16 dx 2018-09-08 08:05
Cytuję xd:
Nie kupuje tego, widać czegoś szukają a nic konkretnego nie przynieśli.

no coz obca osoba nie powiazana z wadowicka mafia ! :D
Wybor nalezy do LUDU!
Cytować
+3 #17 szok 2018-09-08 08:11
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x
Cytować
-3 #18 OLO 2018-09-08 08:19
Cytuję szok:
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x

Kukiz'15 to nie partia. Nie biorą kasy z budżetu.
Cytować
0 #19 Wojtek 2018-09-08 08:25
Cytuję szok:
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x

No właśnie. Ekpert jak większość powyżej wypowiada się na temat moralności p Marcina a nie rozróżnia ruchu od partii.
Kukiz nic nie narzuca kandydatom. Masz pomysł i przekonasz do niego większość to masz zielone światło do dziania i pomoc.
Cytować
+5 #20 tiaaa 2018-09-08 09:28
Cytuję Wojtek:
Cytuję szok:
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x

No właśnie. Ekpert jak większość powyżej wypowiada się na temat moralności p Marcina a nie rozróżnia ruchu od partii.
Kukiz nic nie narzuca kandydatom. Masz pomysł i przekonasz do niego większość to masz zielone światło do dziania i pomoc.

Podobnie jak nie narzucał posłom? np. w sprawie głosowania nad KRS i likwidacją trójpodziału władzy? Poza tym ten "ruch" tez taki czysty nie jest. A jednak kasę z budżetu bierze tylko na fundację.
Cytować
+5 #21 Tomcio 2018-09-08 10:05
A na tym grupowym zdjęciu nie widzę Pawła Kukiza. Czyżby robił zdjęcie?;-)
Cytować
+5 #22 NIE DLA PISKUKIS 2018-09-08 11:54
Kukizowcy zawsze głosują z pisem, zniszczyli trójpodział władzy, Konstytucja już prawie nie istnieje, każdy rozsądny człowiek Kukiz15 omija szerokim łukiem. Wstyd za ludzi,którzy utracili swoje ideały i z uśmiechem na twarzy chcą startować z takiego komitetu.WIERZĘ W MĄDROŚĆ WYBORCÓW I Z PEWNOŚCIĄ PODADZĄ IM CZARNĄ POLEWKĘ.
Cytować
+3 #23 puste obietnice 2018-09-08 12:39
Taktyka tzw. "skoku w dół" z poziomu posła do poziomu burmistrza mówi bardzo wiele ale tylko tym, co rozumieją o co w tym chodzi.
Z całym szacunkiem do pana Tyszki stwierdzam, że z jego wypowiedzi wiało pustką. Muszę zacytować, żeby się inni też pośmiali: "możność bieżącego wpływu obywateli na władzę, m.in. przez ożywienie instytucji referendów lokalnych".
Pisałam o tym wczoraj na facebooku.
8 marca 2016 roku zaniosłam do biura posła B. pismo z prośbą o poparcie referendum lokalnego. Mam to pismo i jak będzie trzeba, przedstawię go ponownie do publicznego wglądu.
Poseł to pismo zwyczajnie zignorował.

serdecznie wszystkich (zaćmionych też) pozdrawiam : :-)
Cytować
+13 #24 zadużenie 2018-09-08 13:41
Pytanie do Pana Kamila Warchała. Czy po sprawie z dzierżawą parkingu w centrum pozostały jakieś długi? I czy zostały spłacone? O ile pamietam, to mówiło się o 80 tyś złotych. Proszę o odpowiedź.
Cytować
+14 #25 Warchał parking 2018-09-08 13:57
80 tys. zadłużenia na rzecz gminy Wadowice?
kandydaci z zadłużeniem?
to pytanie do pana Brynkusa
Cytować
+4 #26 @ 2018-09-08 14:08
Cytuję Warchał parking:
80 tys. zadłużenia na rzecz gminy Wadowice?
kandydaci z zadłużeniem?
to pytanie do pana Brynkusa

A to Brynkus winien?
Cytować
+8 #27 INTERNATIONAL 2018-09-08 14:15
Wasze minusy świadczą o waszej niewiedzy i analfabetyzmie społeczeństwa Wadowickiego !
liczy sie u was tylko KASA która na drodze ewolucji człowieka ma najmniejsze znaczenie!
Pieniadz spowodował pranie mózgu, człowieczeństwo straciło wartość jako człowiek i stało sie maszyną do produkcji pieniądza przez goryli na reszcie społeczeństwa!
Cytować
+15 #28 zadużenie 2018-09-08 14:18
Cytuję @:
Cytuję Warchał parking:
80 tys. zadłużenia na rzecz gminy Wadowice?
kandydaci z zadłużeniem?
to pytanie do pana Brynkusa

A to Brynkus winien?

Jeżeli ktoś uważa, że tak z ulicy można sobie wejsć na listę Kukiz15 i poseł Brynkus nie ma nic do gadania to wykazuje dziecinną naiwność. Ale na razie poczekajmy aż pan Warchał się odniesie do mojego pytania - może żadnych długów już nie ma? Może nawet nigdy nie było?
Cytować
+8 #29 NIE 2018-09-08 14:36
Cytuję OLO:
Cytuję szok:
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x

Kukiz'15 to nie partia. Nie biorą kasy z budżetu.

Cytuję OLO:
Cytuję szok:
Marcin chyba doznał zaćmienia umysłu, jak można dawać twarz takiej partii :-x

Kukiz'15 to nie partia. Nie biorą kasy z budżetu.

Jak zwał tak zwał, partia czy ruch...jedno jest pewne wstyd w takim towarzystwie stać, nawet okulary wstydu nie zakryją, nie dla brutnych
Cytować
+10 #30 Wojtek 2018-09-08 14:48
Oceny 90% komentatorów
PIS - źle
PSL - źle
Kukiz - źle
Połączenie burmistrzowie i wójtowie - źle
Niezależni - źle
................... no to krw... kto ????
Ty? Co krytykujesz ???
No nie... Tobie się nie chce
Cytować
+13 #31 tomice 2018-09-08 15:22
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!
Cytować
+8 #32 ktos 2018-09-08 15:26
Cytuję INTERNATIONAL:
Co to za Władza? Co to za Urzad? Co to za kandydaci.
Ktorzy nie wiedza o istnieniu w Wdowicach o Prywatnym Muzeum Zygmunta Krausa „Hell’s Angel” , o Uroczystosciach - wystawie upamiętniająca 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości,
"DROGA DO NIEPODLEGŁOŚCI"
13 wrseśnia 2018r. a ktorej sprawuje
PATRONAT NARODOWY
PREZYDET RZECZPOSPOLITEJ POLSKI
ANDRZEJ DUDA


Co to są Wdowice ? Co to jest wreśnia ?
Patrioto lokalny, jak zaczynasz pisać, to sprawdź najpierw literówki, błędy, itp.
Jakie pismo, taki patriota
Cytować
+1 #33 bibi 2018-09-08 20:09
Kukiz żarcikiem o Biedroniu udowodnił że jest zerem intelektualnym, jasne można mieć inne poglądy , ale kultura wymaga powstrzymania się od oceny innych , szczególnie jeśli chodzi o orientację, przynajmniej Biedroń jest uczciwy a Kukiz ... no cóż jak chorągiewka zawieje
Cytować
0 #34 też z Tomic 2018-09-08 22:05
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)
Cytować
+3 #35 Jola 2018-09-09 06:51
A ten w góralskim stroju to "słynny" były wiceprezydent Mysłowic i były wójt gminy Zawoja.Wystarcz y o nim poczytać co to za gość.Przylepił sie do Kukiza,bo nie ma żadnego pomysłu na życie.A może by tak Pan Brynkus sprawdził najpierw w IPN ,co to za kandydat.
Cytować
+5 #36 wiola 2018-09-09 08:53
Czemu nie wystawiono kandydatów na wójtów gminy Stryszów, Mucharz, Tomice, Wieprz Spytkowice i Brzeźnica. Tam chyba normalni ludzie ubiegają się o te funkcje.
Kandydat na wójta Lanckorony , Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej i Andrychowa to ludzie którzy w swoim życiu chyba się w niczym nie spełnili . Co wybory startują i zostają odstawieni na tor boczny do następnych wyborów.Chcą na siłę zaistnieć w lokalnej strukturze. A przynależność zmieniają jak wiatr zawieje i kto im da szansę.
Cytować
-2 #37 ktos 2018-09-09 08:59
Cytuję też z Tomic:
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)


Na pewno sobie poradzi, jestem o to spokojny. Później się tylko okaże że miało być inaczej. 1400 głosów w Tomicach , 3 lata temu. Teraz na pewno już tyle by nie było.Pani Skorczynska dawała już parę razy popis swoich możliwości i suweren przejrzał na oczy . Skoro podałeś już nazwisko, przedstaw się może. Pani Skorczyńska doskonale wie dlaczego startuje do Rady Powiatu. Bo na Wójta nie ma szans. Żadnych, absolutnie żadnych szans. Stąd "Kukiz", stąd Rada Powiatu.
Cytować
+5 #38 Obserwator 2018-09-09 09:40
Cytuję wiola:
Czemu nie wystawiono kandydatów na wójtów gminy Stryszów, Mucharz, Tomice, Wieprz Spytkowice i Brzeźnica. Tam chyba normalni ludzie ubiegają się o te funkcje.
Kandydat na wójta Lanckorony , Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej i Andrychowa to ludzie którzy w swoim życiu chyba się w niczym nie spełnili . Co wybory startują i zostają odstawieni na tor boczny do następnych wyborów.Chcą na siłę zaistnieć w lokalnej strukturze. A przynależność zmieniają jak wiatr zawieje i kto im da szansę.
Bo kandydaci na radnych w tych Gminach nie chcą mieć nic wspólnego z Brynkusem i Sitkiem...
Cytować
0 #39 Obserwator 2018-09-09 09:43
Cytuję Obserwator:
Cytuję wiola:
Czemu nie wystawiono kandydatów na wójtów gminy Stryszów, Mucharz, Tomice, Wieprz Spytkowice i Brzeźnica. Tam chyba normalni ludzie ubiegają się o te funkcje.
Kandydat na wójta Lanckorony , Burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej i Andrychowa to ludzie którzy w swoim życiu chyba się w niczym nie spełnili . Co wybory startują i zostają odstawieni na tor boczny do następnych wyborów.Chcą na siłę zaistnieć w lokalnej strukturze. A przynależność zmieniają jak wiatr zawieje i kto im da szansę.
Bo kandydaci na radnych i Wojtów w tych Gminach nie chcą mieć nic wspólnego z Brynkusem i Sitkiem...
Cytować
+8 #40 witanowice 2018-09-09 17:59
Cytuję też z Tomic:
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)

Dlaczego piszesz "my" ? Część popiera tę Panią, spora część ( WIĘKSZA!!!!) nie popiera.
Czytając Twoje "my" mam wrażenie jakbym Kukiza słyszał. Ta sama szkoła ?
Pani Skorczyńska miała sporą szansę, w Tomicach wygrał lepszy 3 lata temu. I wiesz co ? Cieszę że na nią nie głosowałem, obserwując co ta Pani wypisuje Nie chciałbym mieć takiego wójta .
Takiej Rady Powiatu też nie chcę . I co mi zrobisz ? Suweren ma głos !!!!
Cytować
-2 #41 wyborca 2018-09-09 23:06
Cytuję witanowice:
Cytuję też z Tomic:
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)

Dlaczego piszesz "my" ? Część popiera tę Panią, spora część ( WIĘKSZA!!!!) nie popiera.
Czytając Twoje "my" mam wrażenie jakbym Kukiza słyszał. Ta sama szkoła ?
Pani Skorczyńska miała sporą szansę, w Tomicach wygrał lepszy 3 lata temu. I wiesz co ? Cieszę że na nią nie głosowałem, obserwując co ta Pani wypisuje Nie chciałbym mieć takiego wójta .
Takiej Rady Powiatu też nie chcę . I co mi zrobisz ? Suweren ma głos !!!!
i znowu Grabowski wypuszcza swoje dwa ujadające kundelki z Woźnik. Ja za nią zagłosuję. Tak jak wiele osób w naszej gminie. Grabowski, ucisz ich już, bo wstyd. Skorumpowłeś urząd, wprowadziłęś tam szumowinę Bałysa, któremu płacisz grube pieniądze za nic. Przerzucasz Pytla ze stanowiska na stanowisko tylko dltego, że zrywał Skorczyńskiej plakaty. Naprawdę przynajmniej w tych wyborach zachowajcie troszkę honoru. O ile wiecie co to jest
Cytować
+7 #42 obserwator 2018-09-09 23:13
Cytuję wyborca:
Cytuję witanowice:
Cytuję też z Tomic:
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)

Dlaczego piszesz "my" ? Część popiera tę Panią, spora część ( WIĘKSZA!!!!) nie popiera.
Czytając Twoje "my" mam wrażenie jakbym Kukiza słyszał. Ta sama szkoła ?
Pani Skorczyńska miała sporą szansę, w Tomicach wygrał lepszy 3 lata temu. I wiesz co ? Cieszę że na nią nie głosowałem, obserwując co ta Pani wypisuje Nie chciałbym mieć takiego wójta .
Takiej Rady Powiatu też nie chcę . I co mi zrobisz ? Suweren ma głos !!!!
i znowu Grabowski wypuszcza swoje dwa ujadające kundelki z Woźnik. Ja za nią zagłosuję. Tak jak wiele osób w naszej gminie. Grabowski, ucisz ich już, bo wstyd. Skorumpowłeś urząd, wprowadziłęś tam szumowinę Bałysa, któremu płacisz grube pieniądze za nic. Przerzucasz Pytla ze stanowiska na stanowisko tylko dltego, że zrywał Skorczyńskiej plakaty. Naprawdę przynajmniej w tych wyborach zachowajcie troszkę honoru. O ile wiecie co to jest

może warto powiedzieć, że za Bałysem do gminy wszedł niejaki Kocicho przyboczny Ewy Filipiak, i traktuje naszą gminę jak swój własny folwark. Grabowski nie ma tam nic do powiedzienia. Jest tylko nijaką marionetką. Smutna ta gmina z byle jakim wójtem i tragicznymi doradcami
Cytować
0 #43 Tomek 2018-09-09 23:39
Cytuję witanowice:
Cytuję też z Tomic:
Cytuję tomice:
Pani Skorczyńska ? Nie wierzę. Dwa razy przegrała wybory na Wójta, to teraz startuje do Rady Powiatu.
Pani Renato, Pani tam nikt nie chce !!!!

Zdzisławie Kaliński, wiemy że masz parcie na szkło i zaparcie ze strachu przed Skorczyńską. Wiemy, że chcesz startować do powiatu na plecach swojego synka. Czy to prawda, że nie będziesz miał żadnego plakatu wyborczego, bo jak cie zobaczą to umrą ze smiechu?
Skorczyńska miała ponad 1400 głosów w samej gminie Tomice. I znając kobietę poradzi sobie :)

Dlaczego piszesz "my" ? Część popiera tę Panią, spora część ( WIĘKSZA!!!!) nie popiera.
Czytając Twoje "my" mam wrażenie jakbym Kukiza słyszał. Ta sama szkoła ?
Pani Skorczyńska miała sporą szansę, w Tomicach wygrał lepszy 3 lata temu. I wiesz co ? Cieszę że na nią nie głosowałem, obserwując co ta Pani wypisuje Nie chciałbym mieć takiego wójta .
Takiej Rady Powiatu też nie chcę . I co mi zrobisz ? Suweren ma głos !!!!



Znowu wyłażą anonimowe gnidy Grabowskiego. Jak dwa lata temu. Pani Renato a Pani nasze głosy do Powiatu. Cieszymy się że Pani kandyduje. Może z powiatu zrobi Pani coś dla nas bo z gmina zupełnie o nas zapomniała
Cytować
+4 #44 dasty 2018-09-11 20:54
Postawmy na nowe twarze, niekoniecznie z Kukiza. Ale podziękujmy bezwartościowym radnym jak Paweł Koper. 4 lata nie umiałeś zabrać głosu w Radzie Powiatu. Więc my teraz zabierzemy głos przy urnach i Ci podziękujemy! :)
#odkoprujmy wadowice
Cytować
+3 #45 Lis 2018-09-11 22:50
Ludzie. Skąd w was tyle jadu?
Cytować