Na zaproszenie burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego, miasto odwiedzi Sekretarz Stanu w
Burmistrz Kalwarii spotka się z Wiceminister Inwestycji i Rozwoju

Na zaproszenie burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyna Ormantego, miasto odwiedzi Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżelika Możdżanowska. Wspólnie podpiszą list intencyjny i spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami.

W piątek (22.06) na zaproszenie burmistrza Augustyna Ormantego, Kalwarię Zebrzydowską odwiedzi Andżelika Możdżanowska, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju a także Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W trakcie spotkania, które odbędzie się w "Starym Kinie" przedsiębiorcy dowiedzą się  jakie ułatwienia dla firm wprowadziła Konstytucja biznesu, co zmieniło się w zakresie prawa podatkowego oraz o planowanych zmianach w zamówieniach publicznych. Przedsiębiorcy zapoznają się również z ofertą wsparcia dla MŚP. Obecni na tym spotkaniu przedsiębiorcy otrzymają też materiały informacyjne. Podpisany zostanie także list intencyjny z samorządami odnośnie prostego języka w biznesie.

Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Kalwarii Zebrzydowskiej nie jest przypadkowa na możliwości spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami zależało Wiceminister Rozwoju i Inwestycji Andżelice Możdżanowskiej, która dostrzega ich znaczenie w regionie. Wcześniej też zaproszenie do władz w Warszawie wystosował Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty, które zostało przyjęte – informuje nas Tomasz Baluś z Urzędu Miejskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej

Poza spotkaniem z lokalnymi przedsiębiorcami Andżelika Możdżanowska złozy wizytę  w pawilonie wystawowym Cechu Rzemiosł Różnych w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie będzie miała możliwość zapoznania się z wyrobami kalwaryjskich rzemieślników. Odwiedzi też zakład produkcyjny Ryłko.
 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 olo 2018-06-19 14:02
Kalwaria klęczy przed PiSuarami.
Cytować
-2 #2 ha 2018-06-19 20:36
Cytuję olo:
Kalwaria klęczy przed PiSuarami.

A przed platfusami stala na baczność i nawet nie oddychali
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.