Dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, podinsp. Grzegorz  Mucha oraz nadkom. Sł
Roszady w kierownictwie policji w Andrychowie

Dwóch policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, podinsp. Grzegorz  Mucha oraz nadkom. Sławomir Urbanowski, zostało szefami komisariatu policji w Andrychowie.

W policji, tak jak i w każdej służbie mundurowej, od czasu do czasu pojawiają się "przetasowania". Jak informuje nas  Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w piątek (9.03) obowiązki komendanta komisariatu policji w Andrychowie objął podinsp. Grzegorz Mucha, który wcześniej pracował jako naczelnik wydziału kryminalnego KPP w Wadowicach. Na tym stanowisku zastąpił nadinsp. Arkadiusza Śniadka, który rolę komendanta andrychowskiej policji pełnił od 2016 roku.

Z kolei pełniącym obowiązki zastępcy komendanta komisariatu policji w Andrychowie został nadkom. Sławomir Urbanowski, który do tej pory pełnił funkcję naczelnika wydziału prewencji KPP w Wadowicach.

Jak się dowiadujemy, dotychczasowy szef andrychowskiej policji nadinsp. Arkadiusz Śniadek objął stanowisko zastępy komendanta powiatowego Komendy Powiatowej w Oświęcimiu, zaś dotychczasowy wiceszef podinsp. Tomasz Dudek przechodzi na emeryturę.

Na razie nie wiadomo, kto wypełni wakat, jaki pojawił się w wadowickiej komendzie po przejściu dwóch policjantów do komisariatu w Andrychowie.(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Carrol 2018-05-03 17:11
ULTIMATE FANTASY XV © 2016 SQ. ENIX CO., LTD.

Also visit my web-site: sarahgilmore: http://sarahgilmore.bravesites.com/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.