Partia Wolność organizuje w Wadowicach spotkanie z jej prezesem oraz równocześnie posłem do Parlamen
Janusz Korwin-Mikke znowu odwiedzi Wadowice

Partia Wolność organizuje w Wadowicach spotkanie z jej prezesem oraz równocześnie posłem do Parlamentu Europejskiego Januszem Korwinem Mikke.

Partia Wolność organizuje w niedzielę (11.02) w godzinach od 14:00 do 16:00 w sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach (osiedle Kopernika 10) spotkanie z jej prezesem oraz jednocześnie posłem Parlamentu Europejskiego Januszem Korwinem-Mikke. Razem z nim z wizytą wybiera się też jego zastępca Konrad Berkowicz.

Spotkanie będzie mieć formę wykładu (przewidziano jedną godzinę), po którym będzie można zadawać pytania gościom – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że urodziny 27 października 1942 roku Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swoich twardych poglądów i niekonwencjonalnych wypowiedzi. Był założycielem i prezesem kilku różnych ugrupowań politycznych: Unii Polityki Realnej (1990–1997, 1999–2002), Wolności i Praworządności (2009–2011), Kongresu Nowej Prawicy (2011–2015) oraz Wolności (od 2015). Poseł na Sejm I kadencji (w latach 1991-1992) z ramienia Unii Polityki Realnej. Uzyskał w roku 2014 mandat eurodeputowanego. Wielokrotnie startował w wyborach.  Kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015.

(Marcin Guzik)
(zdjęcie: Krzysztof Cabak)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Marcin 2018-02-10 17:06
Korwin jest mądry dobrze mówi może czasem przesadza albo media przerobią trzeba poczytać jego postulaty jest typowym wolnorynkowcem. Od początku jak chciał ujawnić wszystkich z SB stał się pośmiewiskiem w 'wolnych ' mediach. Szkoda że wyniki słabe ale może doczekamy się państwa mniej socjalistyczneg o. Ludzie go nie lubią bo wydaje im się że państwo ma obowiązek rozdawania wszystkiego. Bez pracy nie ma pieniędzy. Pozdrawiam
Cytować
+2 #2 Paweł 2018-02-10 17:24
Bardzo mądry i Obiektywny człowiek z przyjemnością pojadę na wykład Pana Janusza , Zastanawiam się kto w Wadowicach go zaprosił sądziłem że całe miasto to Pis zdominowało a jednak widać światełko w Tunelu otoczonym Czarną purpurą ..
Cytować
+3 #3 Gość 2018-02-10 17:48
Cytuję Paweł:
Bardzo mądry i Obiektywny człowiek z przyjemnością pojadę na wykład Pana Janusza , Zastanawiam się kto w Wadowicach go zaprosił sądziłem że całe miasto to Pis zdominowało a jednak widać światełko w Tunelu otoczonym Czarną purpurą ..


Gdzie ta mądrość:

pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke#Życie_prywatne

1. Pierwsze małżeństwo rozwalone 2 dzieci ponosi konsekwencje.
2. Drugie małżeństwo rozwalone 3 dzieci ponosi konsekwencje.
3. Z dwóch innych nieformalnych związków posiada 2 córki syna.
4. Trzecie małżeństwo 2 dzieci żona 44 lata młodsza.

Jak ten człowiek ma takie podejście i wartości do najbliższych to czego oczekujesz że zrobiłby dla kraju ??? Kto w małych rzeczach jest zły ten w wielkich będzie dramatem !!!

....i teraz człowieku się zastanów za kim idziesz w życiu i z kogo bierzesz przykład bo z kim się zadajesz takim się stajesz !
Cytować
+5 #4 desmodur one 2018-02-10 20:33
Korwina można poczytać .Ale słuchać ?! Ten jego potok trzepotliwych łańcuszków słownych ? Patologia .
Poza tym ? Jakie dokonania ?
Cytować
-1 #5 UWOLNIĆ ODKLINOWAĆ 2018-02-10 21:39
Wadowicom potrzebna jest Wolność jak nigdy wcześniej.
Może Janusz ma jakiś pomysł na odklinowanie Wadowic.
Cytować
-5 #6 dd 2018-02-10 22:29
Inteligentny i pomysłowy nie do przełknięcia dla żadnego socjalisty .
Cytować
-4 #7 RR 2018-02-11 01:55
Polacy jeszcze nie dorośli jeszcze do tej mentalności, poza tym przy jego polityce trzeba było by się do roboty wziąć... A to w PL nie przejdzie... Lepsze 500+ Dlatego trzeba go wyśmiać.
Cytować
+8 #8 XD 2018-02-11 10:06
Widać równy chłop. Ciekawe czy wybierając popiół z pieca zastanawia się co robić żeby mniej kopcić. Czy zna taryfy prądowe i robi pranie w weekendy. Czy przerprzerobiłb y sobie auto na lpg ze względów ekonomicznych na kredo.Tak naprawdę nic nie wie o życiu Kowalskiego.Tac y ludzie z gładkim rączkami kłamią obiecują i widzą tylko interesy.
Cytować