3 stycznia na antenie TVP3 Kraków w programie "Tematy Dnia" burmistrz Andrychowa Tomasz Żak pochwalił
Burmistrz Andrychowa pochwalił się w TVP Kraków autobusami i ledami

3 stycznia na antenie TVP3 Kraków w programie "Tematy Dnia" burmistrz Andrychowa Tomasz Żak pochwalił się nową komunikacją miejską i andrychowskim oświetleniem ledowym. Była też mowa o BDI i ośrodku "Czarny Groń".

W środę (3.01) gościem programu "Tematy Dnia" TVP3 Kraków był burmistrz Andrychowa Tomasz Żak (na stronie internetowej stacji, gdzie pojawił się materiał wideo, nazwany Tadeuszem...).

Burmistrz pochwalił się nową komunikacją miejską, która od nowego roku funkcjonuje w gminie Andrychów łącząc Andrychów, Sułkowice, Rzyki, Roczyny, Inwałd, Targanice, Brzezinkę, Zagórnik i Bolęcinę i przez dwa pierwsze dni była bezpłatna dla mieszkańców.

Była też mowa o ekologii i tu również Żak, pytany przez redaktora, pochwalił się wprowadzanym od dwóch lat w mieście LED-owym oświetleniem ulicznym.

Jak to w TVP Kraków, nie zabrakło również pytań o Beskidzką Drogę Integracyjną, którą andrychowski włodarz uważa za najważniejszą inwestycję naszego regionu. Dosyć dyplomatycznie skomentował walkę burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego o północny wariant w naszej gminie i zaskarżenie decyzji środowiskowej, mając nadzieję na etapowanie tej inwestycji.

Komunikacja i BDI była też pretekstem o walorach turystycznych gminy i pobliskich górach.

Zobaczcie "Temat Dnia" w TVP Kraków z 3 stycznia 2018 TUTAJ.

(Marcin Guzik)
(zdjęcie: zrzut ekranu TVP Kraków)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Odklinowac Wadowice 2018-01-04 20:43
#odklinuj_wadowice
Trzeba rozpoczac taka akcje w mediach spolecznosciowy ch :) a tak na powaznie tylko bez klina ruszy BDI
Cytować
+1 #2 nik9999 2018-01-05 11:54
A wadowice pochwala sie ławkami z palet ,tyle zrobił ten nieudacznik ,hahhahahah żenada wadowice wracaja do średniwiecza ,nawet opłat parkingowych nie potrafi dokończyc ,kompromitacja ,lwowska kasa wyrzucona w błoto ,teraz sponsor maspeksu ,hahhah najbogatsza firma w Polsce a tu sponsor budowy drogi ,łabedy strasza katastrofa
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.